Sprawdź nas też tutaj

teledysk

Przyłu nagrał z 20-letnią wokalistką

Rapowo-popowe połączenie.

Opublikowany

 

zali przyłu

„Bezsensownie” to piosenka o relacji, która nie ma już przyszłości, a jednak cały czas przewija się przez nasze życie. Opowiada o przełomowej chwili, w której zdajemy sobie sprawę, że tracimy czas i trzeba iść dalej. Obok Zalii, te Indie popowe brzmienia wypełnia raper Przyłu.

Zalia, czyli Julia Zarzecka, dwudziestoletnia polska wokalistka i kompozytorka. Fascynuję ją Soul/RnB, a w jej głośnikach często rozbrzmiewają Mahalia, Ella Mai czy Jorja Smith. Doświadczenia, otaczający świat i życie w dużym mieście to siła napędowa jej twórczości, w której słychać wpływy m.in indie/lo-fi oraz jazzu. Na co dzień studiuje Vocal Performance and Songwriting na BIMM w Londynie.

 


5 komentarzy
5 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Sentino
1 rok temu

KOLEJNY SIMP I KUKOLD NAGRYWA Z JAKĄŚ SZMATĄ. GDY SIĘ WYBIJE, ZOSTAWI TEGO LAMUSA I BĘDZIE SIĘ KURWIĆ Z HADAMI

Jagienka light
1 rok temu
Reply to  Sentino

Hada nie żyje

AzbeST
1 rok temu

Kto jest tutaj rapowy? Chyba nie Przyłu, co pół osiedla go miało od tyłu!

mgr Blokers
1 rok temu

Ale to jest kurwa zabawna zależność. To jest tylko zajawka, na której ktoś robi hajs, nie dlatego, że chce – to samo kurwa tak wychodzi, bo na muzyce najłatwiej się zarabia. Dawniej wrzucało się wspólne fotki na tumblr, jedyne co można było to wyglądać, a teraz zamiast tych fotek postalternatywki robią pop, a postpizdeczkiwrurakch robią rap. Zamiast na jednym wspólnym zdjęciu są w jednym wspólnym teledysku. Zamiast tylko wyglądać to wyglądają i drą ryja. A poza tym nie zmieniło się kurwa w ogóle nic. Tylko zamiast na tumblr wchodzi się na glamrap xD

JeffOne to marka
1 rok temu

PLAN BE X DR. DRE – FORGOT ABOUT NAYEBUNNY
https://youtu.be/Sf84FAPO4Is

Popularne