Sprawdź nas też tutaj

Opublikowany

 

„Ratunku” to kolejny singiel Ptakovej, artystki obdarzonej nie tylko atrakcyjną barwą głosu, ale również ogromną kreatywnością. Tym razem, wokalistka zdecydowała się na zderzenie ze sobą dwóch biegunów muzycznych: nowofalowego, przebojowego popu z wyrazistym, miejskim rapem. W tym celu do współpracy zaprosiła jedną z najważniejszych postaci sceny hip-hopowej ostatnich lat, Miuosha. Za produkcję singla odpowiedzialny jest Kubi Producent.

Pop w połączeniu z rapem

„Ratunku” to kolejny singiel Ptakovej, artystki obdarzonej nie tylko atrakcyjną barwą głosu, ale również ogromną kreatywnością. Tym razem, wokalistka zdecydowała się na zderzenie ze sobą dwóch biegunów muzycznych: nowofalowego, przebojowego popu z wyrazistym, miejskim rapem. W tym celu do współpracy zaprosiła jedną z najważniejszych postaci sceny hip-hopowej ostatnich lat, Miuosha. Muzyczna chemia połączyła dwójkę młodych artystów już wcześniej. Ptakova pojawiła się gościnnie oraz w ramach projektu SOXSO w kilku utworach rapera, za każdym razem zbierając pozytywne recenzje słuchaczy i krytyków. Nad produkcją utworu „Ratunku” czuwał nie kto inny, jak Kubi Producent, który od miesięcy rozchwytywany jest przez największe nazwiska branży hiphopowej w Polsce.

Najnowszy utwór Natalii Ptak to opowieść pełna emocji, love story, które być może wcale nie kończy się happy endem? „Trudno jest czasami ustawić się w kolejce pragnień i emocji, będąc w obawie, że na jej końcu może już nie być czegoś, na co czekaliśmy tak długo. Miłość to skomplikowana sprawa. Często uciekamy, przymykamy oczy na pulsujące sygnały dawane od świata. I nagle, kiedy to budzisz się za jakimś gigantycznym murem, kompletnie odseparowany od rzeczywistości, zdajesz sobie sprawę, że coś przegapiłeś. Serce krwawi i masz wrażenie, że umierasz, ale doby czynią cuda, a wiele pożarów da się ugasić. Nawet, jeśli myślisz, że to bzdura – wspólny oddech bywa potrzebny.” – opisuje Ptakova.

Teledysk do utworu został wyreżyserowany przez Mateusza Znanieckiego. W teledysku wystąpił Miuosh oraz Patryk Rybarski – tancerz pole dance!

Kim jest Ptakova?

Ptakova, czyli Natalia Ptak, to pochodząca ze Śląska wokalistka, która wywodzi się ze sceny niezależnej – jej wczesne nagrania oscylowały wokół alternatywnego rocka, a później przyszedł czas na romans z brzmieniami elektronicznymi. Teraz Natalia jest gotowa na podbicie mainstreamu, ale na swoich zasadach – jej drogowskaz to nowoczesny pop.

Artystka postanowiła kontynuować drogę rewolucji, prezentując kolejny nowatorski utwór. Aktualnie ze wsparciem doborowej stawki producentów (m.in. Plan B, Przemek Puk czy Kubi Producent) pracuje nad debiutanckim materiałem. Niedawno singiel „Czar” ukazał się również w wersji duetu producenckiego Piona w zremixowanej wersji.

 
8 komentarzy

8
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
precedens

ptakova bo tyle ptaków obrobiła? tylko dla komentarzy tu przyszedłem

ADOLF H.

wibrator sobie kup suko jak sie palisz dusisz sie dławisz sie kutasem

Wasz ziom

Kubi producent. Żeby stworzył najlepszy bit na świecie to huj w dupę za pracę z pedoesem i innymi wędzonymi pałami

Wyplewić chwasty

Episkopat

Czekam na Ptakova feat. Szpakova

Odb

Ratunku ft. Producent & Kubi Ptakova – „Miuosh”

GRZMOCISŁAW

SKĄD WY ICH KURWA BIERZECIE? GLAMRAPIE

Twój Starry Potter

Chciała mnie zaobrączkować, lubiła ptaki… Naprawdę nawet ksywą musi wyrażać chęć opierdalania pał, wiem, że nazwisko ma ptak. Ale sorry Ptakova do pały i robisz, czy te suki muszą być tak głupie w dzisiejszych czasach.

Wujek_Zurek

Czy ptakova czy gouva i tak jest chujova.

Popularne