Sprawdź nas też tutaj

Inne

„Pycha” Kleszcza i Opała

Kolejna zapowiedź „7G” już w sieci.

Opublikowany

 

Tydzień przed premierą EP-ki „7G” Kleszcz i Opał zaprezentowali „Pychę”. Tym razem singiel promujący nadchodzący krążek artystów trafił na kanał PopkillerTV. Pre-order wydawnictwa trwa do niedzieli (8.03) w MaxFloSklepie i na Vulgarus.pl

„Pycha” to 3., po „Nieumiarkowaniu” i „Zazdrości”, zwiastun „7G”, czyli wspólnej EP-ki Kleszcza i Opała. Wydawnictwo ukaże się we współpracy wytwórni MaxFloRec i Brain Dead Familia. Poszczególne single zapowiadające krążek ukazują się co poniedziałek na różnych kanałach. Dzisiejsza nowość jest już dostępna na kanale PopkillerTV. Wideoklip do „Pychy” zrealizowała grupa 34udgs LAB, a bit do numeru wyprodukował Culten.

Krążek „7G” Kleszcza i Opała ukaże się 9.03. Do tego czasu trwa przedsprzedaż wydawnictwa oraz atrakcyjnych zestawów z tematyczną bluzą i/lub T-shirtem. Oferta dostępna jest wyłącznie w MaxFloSklepie i na Vulgarus.pl. Dochód ze sprzedaży fizycznych egzemplarzy „7G” przeznaczony zostanie na cel charytatywny.

15 komentarzy
15 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Gloras
2 lat temu

Nie mogę patrzeć na te pozy młodych raperów. Co drugi zgrywa gangusa, zła i nabucona mina – bo co? transport koki nie doszedł z Kolumbii? i nie udało się odjebać typa z konkurencji? A tak serio to dlatego bo mama każe zrzucać się na czynsz i na studiach kolos nie poszedł stąd ten wkurw prawda pedały?

Fufacz
2 lat temu
Reply to  Gloras

Pewnie jo

Fufacz
2 lat temu

„Pizda” Leszcza i Pedała
Kolejna zapowiedź „Punkt G” już w leci.

TataMata
2 lat temu

„O taki hip-hop walczyłem” – verba

huj psa
2 lat temu
Reply to  TataMata

„Czekoladowa pycha” od Belmondo i Rafała

PejaTVN
2 lat temu

„Kicha” od Leszcza i Przypala.

Odb
2 lat temu

„Pacha” Leszcza i Przypała

SPORTOWE FAKTY
2 lat temu

„Pyta” Klechy i Przypała. Kolejna zapowiedź „7cm” już stoi.

pancze w cieście
2 lat temu

dino się w grobie przewraca

SZTOSINGER
2 lat temu
kosi
2 lat temu

Myślałem ze to numer będzie o Kebabach i Burgerach a to mowa o tym ze sa zarozumiali i bezpodstawnie pewnie siebie Ładny autodiss chłopaki ;P

ProofesorNauk
2 lat temu

Krótka piła. Ile czasu mniej więcej walicie gruche? 2-3 ruchy i wór suchy czy potraficie trzepać dłużej?

ProofesorNauk
2 lat temu
Reply to  ProofesorNauk

Wydaje mi się że za szybko strzelam.

ProofesorNauk
2 lat temu
Reply to  ProofesorNauk

Zanim pierwszy raz zamoczyłem strasznie się bałem o to bo walenie nie trwało dłużej niż minute ale pierwszy lodzik o dziwo był magiczny i wytrzymałem dosyć sporo pomimo że pacjentka co chwilę wyjmiwała z paszczy i szybko podwalała zbója po czym od nowa do japy. Seks wiadomo 3 minuty i po ptokach chyba że regularnie się ruchało to też tak do 15stu minut. Ruchaliście kiedyś dłużej?

Delma
2 lat temu

Do wanny z nimi! Leszcz i Przypał – Pacha ( Rafalali)

Popularne