Sprawdź nas też tutaj

Inne

„Pycha” Kleszcza i Opała

Kolejna zapowiedź „7G” już w sieci.

Opublikowany

 

Tydzień przed premierą EP-ki „7G” Kleszcz i Opał zaprezentowali „Pychę”. Tym razem singiel promujący nadchodzący krążek artystów trafił na kanał PopkillerTV. Pre-order wydawnictwa trwa do niedzieli (8.03) w MaxFloSklepie i na Vulgarus.pl

„Pycha” to 3., po „Nieumiarkowaniu” i „Zazdrości”, zwiastun „7G”, czyli wspólnej EP-ki Kleszcza i Opała. Wydawnictwo ukaże się we współpracy wytwórni MaxFloRec i Brain Dead Familia. Poszczególne single zapowiadające krążek ukazują się co poniedziałek na różnych kanałach. Dzisiejsza nowość jest już dostępna na kanale PopkillerTV. Wideoklip do „Pychy” zrealizowała grupa 34udgs LAB, a bit do numeru wyprodukował Culten.

Krążek „7G” Kleszcza i Opała ukaże się 9.03. Do tego czasu trwa przedsprzedaż wydawnictwa oraz atrakcyjnych zestawów z tematyczną bluzą i/lub T-shirtem. Oferta dostępna jest wyłącznie w MaxFloSklepie i na Vulgarus.pl. Dochód ze sprzedaży fizycznych egzemplarzy „7G” przeznaczony zostanie na cel charytatywny.

 
15 komentarzy

15
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
Gloras

Nie mogę patrzeć na te pozy młodych raperów. Co drugi zgrywa gangusa, zła i nabucona mina – bo co? transport koki nie doszedł z Kolumbii? i nie udało się odjebać typa z konkurencji? A tak serio to dlatego bo mama każe zrzucać się na czynsz i na studiach kolos nie poszedł stąd ten wkurw prawda pedały?

Fufacz

Pewnie jo

Fufacz

„Pizda” Leszcza i Pedała
Kolejna zapowiedź „Punkt G” już w leci.

TataMata

„O taki hip-hop walczyłem” – verba

huj psa

„Czekoladowa pycha” od Belmondo i Rafała

PejaTVN

„Kicha” od Leszcza i Przypala.

Odb

„Pacha” Leszcza i Przypała

SPORTOWE FAKTY

„Pyta” Klechy i Przypała. Kolejna zapowiedź „7cm” już stoi.

pancze w cieście

dino się w grobie przewraca

SZTOSINGER
kosi

Myślałem ze to numer będzie o Kebabach i Burgerach a to mowa o tym ze sa zarozumiali i bezpodstawnie pewnie siebie Ładny autodiss chłopaki ;P

ProofesorNauk

Krótka piła. Ile czasu mniej więcej walicie gruche? 2-3 ruchy i wór suchy czy potraficie trzepać dłużej?

ProofesorNauk

Wydaje mi się że za szybko strzelam.

ProofesorNauk

Zanim pierwszy raz zamoczyłem strasznie się bałem o to bo walenie nie trwało dłużej niż minute ale pierwszy lodzik o dziwo był magiczny i wytrzymałem dosyć sporo pomimo że pacjentka co chwilę wyjmiwała z paszczy i szybko podwalała zbója po czym od nowa do japy. Seks wiadomo 3 minuty i po ptokach chyba że regularnie się ruchało to też tak do 15stu minut. Ruchaliście kiedyś dłużej?

Delma

Do wanny z nimi! Leszcz i Przypał – Pacha ( Rafalali)

Popularne