Sprawdź nas też tutaj

teledysk

Pyskaty i Rest gośćmi w klipie Kafara Dixon37

Posłuchajcie „Tak wczoraj jak dzisiaj”.

Opublikowany

 

Po dość długiej przerwie spowodowanej pandemią, Kafar Dix37 wraca z klipem „Tak wczoraj jak dzisiaj”, który promuje album „PANACEUM 3: CZARNO NA BIAŁYM” wydany nakładem Step Records 6 marca tego roku.

Singiel „Tak wczoraj jak dzisiaj” to nie tylko dawka fajnego, klasycznego przekazu z WWA, ale również wyjątkowa szansa by usłyszeć i zobaczyć bardzo rzadko udzielającego się w ostatnich latach Pyskatego. Gościnnie w utworze udziela się również Rest Dix37.

Za produkcję utworu odpowiada Tobson Beats. Teledysk zrealizował Kacper (Środowisko Miejskie).

 
38 komentarzy

38
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
Goldstein

ZAPIERDOLIĆ DO SIATY MIŚKA I ŻUROMA. POPKA NIE MA SENSU, BO I TAK NIE GRYPSOWAŁ, CHOCIAŻ BO OSTATNIEJ JEŹDZIE NA PEWNO JEST FRAJEREM.
CO DO POMIDORA TO MOŻE I JEST PRZYGŁUPEM, ALE NA NIKOGO SIĘ NA PSACH NIE ROZJEBAŁ I O TYM NALEŻY PAMIĘTAĆ.
MAŁOLAT K2 CHOCIAŻ WYGLĄDA JAK KRYPTOPEDAŁ TO NALEŻY MU PRZYZNAĆ ZŁOTE LAURY PRAWILNOŚCI, BO JAKO JEDYNY MIAŁ ODWAGĘ ZACZĄĆ TEMAT DOMNIEMANIA FRAJERSTWA POPKA, POMIMO PRZEPAŚCI W REPUTACJI I POPULARNOŚCI TYCH DWÓCH.

CZEKAM JAK SPRAWA SIĘ BĘDZIE ROZWIJAĆ NA DNIACH. PO ŻUROMIE WIDAĆ, ŻE JEST OBSRANY.

Odb

Pryszczaty i Rdest gośćmi w wannie Kafara Dickson69

smutty .com
Miętus

ZIomuś w coś trzeba wieżyc szczególnie jak jest kontrakcik na wspólny film hehe

ProfesoorNauk

Goldstein JEST JEDNA TAKA SPRAWA…TY ZOSTAŁRŚ SCHOWANY DO WORA ZARAZ JAK WYCIĄGNĄŁEŚ Z PIZDY RADARY..I TO PRZEZ TWOJEGO STAREGO(PODOBNO TWOJEGO,TESTÓW NIE CHCIAŁO MU SIĘ ROBIĆ),JAK CIĘ ZOBACZYŁ TO POWIEDZIAŁ:”CO TO KURWA ZA ROZJEBUS?”.WŁAŚNIE DLATEGO TWÓJ SPEDALONY NICK MA KOLOR ZIELONY..DO MERITUM,A WIĘC SCHOWANY JESZCZE W SZPITALU NA ROZKMINCE,NIE MASZ PRAWA GŁOSU W SPRAWACH DOTYCZĄCYCH LUDZI I TWÓJ TATA JAK PRZYSTAŁO NA STAREGO GITA ZA CHWILĘ WYCHLASTA CIĘ CHUJEM PO BRODZIE,ABYŚ PAMIĘTAŁ,GDZIE KUREWEK Z WOLNOŚCI MIEJSCE!xd

MANIO780 ULANY CIUL ELO!!!

TY JESTEŚ POJEBANY CHŁOPCZE I TO DOŚĆ MOCNO WSZYSCY CO POSZLI NA SAMOUKARANIE SIĘ ROZJEBALI ŁĄCZNIE Z PARÓFKĄ MISKIEM

AzbeST

R.Budd Dwyer pokazał co się robi jak cię pomówią… Raperzy powinni brać przykład!!!

Goldstein

Zamknąć pizdy tu w komentarzach bo zaraz zamówię jakiegoś chipendales’a żeby wam najebał

lewacka logika

W ramach zjednoczenia z protestujacymi jutro pójdę zapłacić fałszywym czekiem, potem rozbije szybę sklepowa i ukradne telewizor.

Pogromca kurew 2

Jak się obyło na glamrapie to że po koronaświrusie czarni robią szum teraz? Bo mnie nie było pewnie był jakiś syf o wannie i na tym się skończyło hahah

esende

Tede był spoko póki nie sięgnął po mefedron 😉 mordeczko umyj się czasem bo Bongos mówił, że śpisz w jednych ciuchach i w sumie wyglądasz na spoconego z tłustymi włosami, więc jak to jest?

szybki

Pyskaty na propsie w chuj, szkoda że zniknął.

Fufacz

Pizdziaty na dropsie w chuj, szkoda że łyknął

zapytanie

czy jak mając rodziców Anglików ktoś urodzi się na Antarktydzie to można go nazwać Antarktdoanglikiem.., wg lewackiego nazewnictwa ?

Profesor Hujek

Angloantarktydianin jak coś ignorancie

Belgis

jak by typ mi napisał że za 200zł usunie moje zdjęcia jak chłostam cygana to odpisał bym mu że za 100zł wyśle mu jeszcze xD

Zjedz kutange żapsą

Napiszę krótko. Ten kawałek pokazał ile są warte te uliczne rapery. Pyskaty zjadł, strawił i wysrał ich woją zwrotką choć to bardzo przeciętna zwrotka jak na Pyska i gość od wielu lat nic nie nagrywa. Tyle.

Matka Teresa z Kutasa

Czy w tym nagraniu jest ten gruby przygłup, który dostał kopa w ryj od tancerza?

Beka z leszcza.

Fufacz

Pizdziaty i Fest kośćmi w cipie Kanara Dicksson69
Poruchajcie Tak wczoraj jak i dzisiaj.

EJ TY KOLO.

KURWA!!!!!! JESZCZE NIGDY NIE NAJADŁEM SIĘ TYLE WSTYDU!!!!! WYOBRAŹCIE SOBIE, ŻE WCZORAJ, PIERWSZY RAZ SPRÓBOWAŁEM SEKSU Z MOICH PSEM FAFIKIEM. TAK NA MARGINESIE, FAFIK JEST DUŻYM LABRADOREM O JASNYM UMASZCZENIU. NO I TERAZ NAJLEPSZE – PRZY PRÓBIE POKRYCIA FAFIK ZAKLESZCZYŁ SIĘ SWOJĄ KUŚKĄ W MOIM ODBYCIE. STARY MUSIAŁ WEZWAĆ POGOTOWIE I TAK ZŁĄCZONYCH PRZETRANSPORTOWALI NAS DO SZPITALA. KURWA! JESZCZE DO TERAZ CZUJĘ NA SOBIE DRWIĄCE SPOJRZENIA LEKARZY.

EJ TY KOLO.

– CZYM SIĘ RÓŻNI EJ TY KOLO. OD GÓWNA?
– GÓWNO MNIEJ ŚMIERDZI
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA

ALLADYN

BSNT na bandanie a Saful odpulony ze squadu, hipokryzjia konkret

yebaćPO

Rafał Trzaskowski (deklarowany premier Szymona Hołowni) 1) Jako minister w rządzie Platformy Obywatelskiej-PSL nie chciał dać 500+ Polskim dzieciom a chciał dawać osiedlanym przez rząd PO-PSL w Polsce islamskim migrantom z Afryki i Bliskiego Wschodu bardzo wysoki SOCJAL a także inne profity(mieszkania, służbę zdrowia i edukację) osiedlanych w Polsce na zasadzie stałej przymusowej relokacji migrantów z Afryki i Bliskiego Wschodu.(polskie podatki polskie składki do Unii Europejskiej) twierdził że 500+ dla polskich dzieci zrujnuje polski budżet ale był za osiedlaniem w Polsce Arabów na wysokim socjalu. 2)Autor antypolskiej rezolucji przeciwko Polsce w parlamencie Unii Europejskiej 3) Trzaskowski mówił o porozumieniu polityków jego formacji z urzędnikami w Brukseli w sprawie zamrożenia unijnych środków dla Polski do czasu przejęcia rządów przez Platformę Obywatelską. 4)Uczestnik spotkań tajnej Grupy Bilderberg wywodzącej się od stowarzyszeń wolnomularskich, niejasnych interesów międzynarodowych a nie interesów Polaków i Polski. 5)Rafał Trzaskowski to realny przeciwnik 500+ o 500+ mówi rozdawnictwo 6) Zwolennik osiedlania w Polsce Islamskich Migrantów 7)Ratusz Warszawy pod wodzą Rafała Trzaskowskiego nie wypłaca nie i chce wypłacać odszkodowań przyznanych mieszkańcom poszkodowanym przez mafię reprywatyzacyjną. Ratusz Warszawy pod wodzą (Rafała Trzaskowskiego) skarży decyzje dotyczące przyznania odszkodowań dla poszkodowanych lokatorów przez mafie reprywatyzacyjne.

yebaćPO

21)Partia Rafała Trzaskowskiego to Reali przeciwnicy programu 500+ a zwolennicy migrantów 22) Matka Rafała Teresa Trzaskowska tajnym współpracownikiem SB o pseudonimie Justyna, wynika z akt IPN informują media (Gazeta Polska)

sssfh

zrozum dziecko,że w Polsce Rządy po 90 roku,z wyjątkliem Rządu Olszewskiego,który kurwie pisowsko-pełowskie obaliły,to Rządy marionetkowe i to nie nasz Rząd decyduję o poltyce Polski,tylko to państwo,które wygra plebiscyty(zwane potocznie wyborami).Ostatnio najwięcej dało USA i iSSrael,i realną władzę w RP obecnie znajdziesz w Waszyngtonie Tel Avivie.ciąg kichę!

Szemeketa

Pyskaty dożywotni props za Pitstop !

Miętus

A mogli normalnie z tematem biegać i się jakoś szanować ale wjebali się w rap szkoda chłopów

KrzysztofJ

Ma ktoś nazwy produktów z Yarrowia?? Szukam pilnie

smutty .com

PYSKATY TO TEN LAMUS, CO PLUŁ SIĘ DO SZADA?

JAK TAK TO JEBAĆ ŁAKA!

Wwa miasto pedałów

Szad to ten lamus od mam stajla?
Jak tak to jebać łaka

Prawda

21:19 7

Opublikowany 1 godzinę temu 10 czerwca 2020 Przez Redakcja

yebaćPO

8) Obietnice spełnione 4 na 59 wszystkich jako Prezydent Warszawy 9) Po co lotnisko w Polsce jak jest w Berlinie (kierunek prowadzonej polityki) 10) Wielomilionowe dotacje z publicznych pieniędzy (granty) dla środowisk promujących transwestytów i homoseksualistów – pieniądze można by było przeznaczyć dla dzieci wprowadzanie karty 11) Rekordowe na poziomie praktycznie nie spotykanym w innych samorządach kompletnie nieuzasadnione horrendalnie wysokie podwyżki cen wywozu śmieci w innych samorządach obniżki cen wywozu śmieci np. Chełm. 12) Wypłaty rządowych mikropożyczek dla przedsiębiorców na skandalicznie niskim poziomie 7%, gdy w tym samym momencie np. w Gorzowie Wielkopolskim – 92%. 13) Zaufany asystent Bronisława Gieremka 14) Wielowątkowa afera jednej z najdroższych oczyszczalni ścieków na świecie oczyszczalni Czajka 15) Rozwożenie Warszawskich fekaliów po całej Polsce(Rafał Trzaskowski kompletnie bezradny wobec awarii Oczyszczalni sytuację musiał ratować rząd PIS 16) Doprowadzenie do gigantycznej katastrofy Ekologicznej sytuację musiał ratować rząd PIS 17) Fatalny stan finansów Warszawy. 18) Jak pojawił się KORONAWIRUS to uciekł na L4 19)Zablokowanie strategicznych dla Polski inwestycji 20) Rafałowi Trzaskowskiemu nie udała się nawet najprostsza w prowadzeniu hodowla kóz. Stado kóz, które było hodowane z publicznych pieniędzy w Warszawie praktycznie całe wyzdychało choć kozy są najprostsze w hodowli 21)

żENADA

Masz spróbuj nic się nie stanie
……………………„„-~^^~„-„„_
………………„-^*” : : „” : : : : *-„
…………..„-* : : :„„–/ : : : : : : : ‚\
…………./ : : „-* . .| : : : : : : : : ‚|
…………/ : „-* . . . | : : : : : : : : |
…………\„-* . . . . .| : : : : : : : :’|
…………/ . . . . . . ‚| : : : : : : :
………./ . . . . . . . .’\ : : : : : : : |
……../ . . . . . . . . . .\ : : : : : :
……./ . . . . . . . . . . . ‚\ : : : : : /
……/ . . . . . . . . . . . . . *-„„„„-*’
….’/ . . . . . . . . . . . . . . ‚|
…/ . . . . . . . ./ . . . . . . .|
../ . . . . . . . .’/ . . . . . . .’|
./ . . . . . . . . / . . . . . . .’|
‚/ . . . . . . . . . . . . . . . .’|
‚| . . . . . \ . . . . . . . . . .|
‚| . . . . . . \„_^- „ . . . . .’|
‚| . . . . . . . . .’\ .\ ./ ‚/ . |
| .\ . . . . . . . . . \ .” / . ‚|
| . . . . . . . . . . / .’/ . . .|
| . . . . . . .| . . / ./ ./ . .|

ŻENADA

NO KTO A JAKBY INACZEJ PEŁOWCY Z GDAŃSKA PODPISALI WYMIANE TRANZYTOWĄ MIĘDZY PORTAMI GDAŃSK ODESSA ORAZ NA PRACOWNIKÓW RESZTY UKRAJINY.BUAHAHHAHAHAHAHAH ALE PRZECIĘTNY GIMBUS NIEDOROZWINIĘTY PISZE ŻE TO PIS UKRAINCÓW SPROWADZAŁ BUAHHAHAHAHHAŻAL MI WAS PRZYGŁUPIE POLACZKI DO PŁUGA I DO CEPA SIĘ NADAJECIE JEDYNIE.

WwaDiatrict

Jakbyś pomieszkał z tydzień w większym mieście to byś wiedział cieciu ze ta tania siła robocza jest tak samo potrzebna jak Polacy w GB, wiec morda bo huj się znasz na ekonomii, cepie.

Wwa miasto pedałów

Ja pierdolę. Weź typie zamknij mordę bo ta Twoja Warszawa jest tak skompromitowana pedałami na marszach i u władzy, że ktoś powinien ją zdegradować do wsi, których zresztą mieszkańcy zasiedlają ten kurwidołek w większości. Warszawa to miasto frajerów i masochistów bo większość głosuje na tych co najbardziej ich dymają. Marsze równości, tęcza, trzaskowski. Waszym symbolem zamiast syrenki powinna być zasrana czajka.

EJ TY KOLO.

EJ CHUJE DO SZCZANIA, BOY TO PO ANGIELSKU CHŁOPAK, A JAK JEST CHŁOPISKO? BOISKO. HAHAHA DOBRE CO NIE?

ssijcie

Choooooj wam w doooope wszystkie POwskie parówyyyy, płatne kooorwy uwielbiam czytac wasze skomlenia i żale juz za miesiąc przygotujcie sie na następne 5 lat frajerzy hahahahahahaha aha i dawac mi minusy im więcej minusów tym bardziej mnie to ciesz bo widze ilu choooojooozom podniosłem ciśnienie !!!!
……………………„„-~^^~„-„„_
………………„-^*” : : „” : : : : *-„
…………..„-* : : :„„–/ : : : : : : : ‚\
…………./ : : „-* . .| : : : : : : : : ‚|
…………/ : „-* . . . | : : : : : : : : |
…………\„-* . . . . .| : : : : : : : :’|
…………/ . . . . . . ‚| : : : : : : :
………./ . . . . . . . .’\ : : : : : : : |
……../ . . . . . . . . . .\ : : : : : :
……./ . . . . . . . . . . . ‚\ : : : : : /
……/ . . . . . . . . . . . . . *-„„„„-*’
….’/ . . . . . . . . . . . . . . ‚|
…/ . . . . . . . ./ . . . . . . .|
../ . . . . . . . .’/ . . . . . . .’|
./ . . . . . . . . / . . . . . . .’|
‚/ . . . . . . . . . . . . . . . .’|
‚| . . . . . \ . . . . . . . . . .|
‚| . . . . . . \„_^- „ . . . . .’|
‚| . . . . . . . . .’\ .\ ./ ‚/ . |
| .\ . . . . . . . . . \ .” / . ‚|
| . . . . . . . . . . / .’/ . . .|
| . . . . . . .| . . / ./ ./ . .|

Popularne