Sprawdź nas też tutaj

teledysk

Quavo i Takeoff, czyli wujek i siostrzeniec z nowym projektem

Posłuchajcie „Hotel Lobby”.

Opublikowany

 

Quavo i Takeoff, dwie trzecie tria Migos, prezentują nowy projekt Unc and Phew oraz pierwszy singiel – „Hotel Lobby”.

Quavo i Takeoff zasłynęli przede wszystkim jako trio Migos, którego skład dopełniał Offset, kuzyn Quavo. Teraz wujek i siostrzeniec postanowili wydawać w duecie i pod nowym szyldem, Unc and Phew. Pierwszym singlem projektu jest „Hotel Lobby”. Kawałek wyprodukował Murda Beatz, a teledysk w reżyserii Hunco Films nawiązuje do kultowego filmu „Las Vegas Parano”:

4 komentarze
4 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
yebać to życie
4 miesięcy temu

Tinder0wy słownik z języka naszych witaminek na język polski.

Sapioseksualna – lubię chadów ale w okularach, chcę uchodzić za mądrą, ale mam świadomość, że kieruję się głównie niskimi instynktami

Po przejściach – niejeden Oskarek mnie wydymał i zostawił

Szczera, nerwus, płaczka – jestem chamska i nie panuję nad emocjami, ale mogę sobie na to pozwolić, bo spermiarzee zaakceptują wszystko, a Oskarki i Chady mają wywalone na takie rzeczy, bo chcą tylko poruch@ć.

Spraw, że znowu uwierzę w „miłość”[emoji z serduszkiem] – spotykałam się z typami, którym zależało tylko na keksie i myślałam, że kupię doopą ich zaangażowanie, ale nie wyszło.

Poprzedni mieszkali sami i nie mieli kontaktu z ex – masz mieć swoje mieszkanie, albo chociaż samemu coś wynajmować i liczę na to, że będziesz zaangażowany tylko we mnie, bo już mnie tacy ruch@li i niżej nie zejdę.

yebać to życie
4 miesięcy temu

Dusza artystyczna, musicale, tańce itd. – nie mam żadnych zainteresowań poza zwyczajną rozrywką i muszę jakoś napisać to tak, żeby to wyglądało na coś głębokiego.

Mam borderline – mogę sobie pozwolić na chore zachowania, ponieważ pozwala mi na to moja atrakcyjność? Ewentualnie „jestem łatwiejsza niż inne ale proszę bądź wysoki”

Cięty język – uprzedzałam, czyli lubi przekleństwa i obelgi jak patologia. Szczególnie w stosunku do kurduplów.

Dość bananowych dzieci, wolę romantyków – tak ogólnie to lecę na bogatych Oskarków i uważam, że to jest mój poziom, bo już paru takich mnie przeleciało, ale chciałabym, żeby któryś w końcu się zaangażował, a nie tylko wyruchał i zostawił.

O_o
4 miesięcy temu

Quavo i Takeoff, czyli wujek i siostrzeniec z tajnym sekretem….tylko nie mów mamie….nikomu.

4 miesięcy temu

Grubo pizgnął im hajp, tej drugiej płyty chyba nikt już nie słuchał, z 600 mln wyświetleń zrobiły się 3

Popularne