Sprawdź nas też tutaj

News

Quebonafide na płycie „Adwokat Diabła”

Malik Montana ujawnił także, co znajdziemy w boxach.

Opublikowany

 

Quebonafide / fot. Piotr Pytel

Quebonafide i Malik Montana mieli okazję już raz pojawić się w jednym utworze. Dobrze pamiętamy „Papugę” Maty. Tym razem gospdoarzem utworu będzie szef GM2L. Quebo usłyszymy na jego nadchodzącej płycie „Adwokat Diabła”.

Malik Montana ujawnił, że kolejnym gościem na albumie „Adwokat Diabła” będzie Quebonafide. Tym samym dołączył on do innych dużych nazwisk, które usłyszymy na krążku: Szamza, NLE Choppy i Fivio Foreigna.

Ponadto Malik ujawnił, co znajdziemy w preorderowych boxach. Będzie można wylosować w nich zegarki premium. Album „Adwokat Diabła”, który na ten moment ma już status platynowy ukaże się na rynku 10 marca. 


22 komentarze
22 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Pan Yp®
1 miesiąc temu

Łaki

30 letni wykopek prawiczek po scianie
1 miesiąc temu
Reply to  Pan Yp®

Sentino niestety ale się ostro zawiesił w 2014 roku. Podniecanie sie bluzami Polo za 450 złotych (czyli dwie dniowki ukrainca magazyniera), fascynacja sprzedawaniem dragów jakby to było Maiami Vice…. Dziś towar goni tłustowłosy okulares, typ z tatuażami pokemonów, debil w bluzie demonologii…Podnieca się cijpką jakby sie zawiesil w okresie dorastania, jakies szlafroki zeby zgrywać wielkiego bossa, zapiełdalanie w szlafroku po chacie to jest taki pseudonowobogacki krindż, coś jak jaranie sie jackuzii na chacie która wygląda jak wygrana przez starych w „śmiechu warte” w 1997, jaranie sie TATUAŻAMI i nocnym życiem, czyli co chodzeniem do klubow gdzie jest jedna laska na 11 kolesi (w tym 5 brazowiakow), podniecanie sie sushi czy inna potrawą z pyszne.pl xD

Typo jest naprawde GROTESKOWY!

Sentino
1 miesiąc temu

Kłamiesz….
Przecież ja nie mam chaty xd

TheNitroSiusiak
1 miesiąc temu
Reply to  Sentino

Ty nie masz mózgu.

fsdffdfs
1 miesiąc temu

True. Kiedyś jak mi odwaliła sodówa spotykałem się z dziewczynami typu escort. One wszystkie mowiłi, że spotykają się głównie z przedsiębiorcami, programistami, traderami giełdowymi, deweloperami, bo mają dużo więcej kasy niż jakieś gangusy, którzy myślą, że 30k miesięcznie to fortuna, a kilkuletnia BMW piątka czy merol za 100 000k to jakieś bogactwo. Otóż nie. Ludzie na legalu robią dużo większe dochody niż Ci te śmieszne gangusy. Umówimy się w korpo możesz zarobić dużo więcej od kolesia,który biega w dresiku armaniego od rana do nocy pchając jakiś syf.
Sam akurat jestem programistą w JS i piszę apki i inne rozwiązania często pod własny pomysł i zarobienie 30k czy 50k zdarzaało się nawet w tydzien. A jak słysze, że jakiś patus zarobił 10k w kilka dni i jest lans to tylko pokazuje, ze lata 90te dawno się skończyły i celebrytami milionerami są ludzie biznesu, a nie jakieś szczury w dresikach armaniego za dwie dniówki ukarińca w amazonie

Zakol ZKL
1 miesiąc temu
Reply to  fsdffdfs

Mam tak samo, a nawet programistą nie jestem. Wielcy dilerzy bez własnych mieszkań, podniecający się ze wydali w restauracji 150 euro. Smiech na sali.

osoba zamożna
1 miesiąc temu

Żydzi są naprawde załebistymi ludzmi, przyjacielscy, towarzyscy, inteligetni, ale niektorzy z nich jak widzą pieniądze to tracą całkowicie zmysły i godność. Quebo wlasnie taki jest, łasy na kasę na maksa jest. To nic złego ale jednak, jako osoba zamożna musze stwierdzić, że to jest niskie. Ja mam tyle zeby mi wystarczylo i pajaca bym z siebie nie zrobil jak nie musze, a on tak.

Cześć
1 miesiąc temu
Reply to  osoba zamożna

Q jest Żydem?

W Wydukanych Okolicznościach
1 miesiąc temu
Reply to  Cześć

Jest Polakiem ale jak sie spojrzy na niego z boku to ma takie troche semickie rysy twarzy, moze ma jaks krew zydowska, zreszta tam w Ciechanowie byla spora spolecznosc zydowska przed Wojna.

W Wydukanych Okolicznościach
1 miesiąc temu
Reply to  Cześć

Zeszta popatrz na jego uszy z wcieta malzowina, do tego cechy charakteru sie zgadzaja typ jest utalentowany muzycznie bardzo inteligetny i łasy na pieniadze

Gakub Jrabowski
1 miesiąc temu

Jezus z Rio rucha mnie bez końca

Młody muran
1 miesiąc temu

Cwelik montana

Andżej
1 miesiąc temu

Dajcie insta tej dupci co tam po prawej siedzi.

blaze
1 miesiąc temu

quebona-cwel-fide .. większego gowna ani nie widziałem ani nie słyszałem.. rzygac się chce od patrzenia na takie coś.. I to się jeszcze nazwa raperem

Lil Pimp
1 miesiąc temu
Reply to  blaze

Gów.no to miałeś mieć na imię, ale ksiądz się nie zgodził. A rzygać to się chce od czytania głupich komentarzy takich bezmózgow jak ty. Quebonafide to obecnie jeden z najlepszych raperów w Polsce jeśli chodzi o teksty. Lepiej to skumaj, łaku.

Kathi und Herren hiermit
1 miesiąc temu

Gg

Królik Roger
1 miesiąc temu

Marzę o tym żeby przejść kiedyś obok Don Kuta.sjo, napluc mu na ryj (jeżeli bym sięgnął), rozdeptać mu buty, powiedzieć mu, że jest głupim chu.jem, a następnie szybko mu spie.rdolic i żeby gonił mnie przez całą Warszawę czy przez inne zad.upie w którym on mieszka.

Wacek
1 miesiąc temu

Ciapciaraki

Claus von Staufenberg
1 miesiąc temu

bedzie klocek?

1 miesiąc temu

Pszystojniaczek 😉

Mia Malkova
1 miesiąc temu

I love Quebo he have big juicy balls

Popularne