Sprawdź nas też tutaj

News

Quebonafide nie dograł się jednak na płytę Bedoesa

Raper tłumaczy.

Opublikowany

 

Bedoes bez koszulki
Bedoes

Pod koniec listopada ukaże się kolejny krążek Bedoesa i Kubiego Producenta „Kwiat polskiej młodzieży”. Usłyszymy na nim m.in. Taco Hemingwaya, Solara, Białasa, Koldiego, Young Multiego oraz reprezentantów 2115. Zabraknie jednak zapowiadanego od kilku miesięcy Quebonafide. – Ogłosiłem go, gdy umówiliśmy się na kawałek, później Kuba miał kłopoty zdrowotne i nie zdążył dograć. Nadrobimy w przyszłości – komentuje Bedoes.

„Eldo wypalony artystycznie”

W ostatnich dniach sporo poruszenia wśród słuchaczy wywołało ogłoszenie nowego gościa na krążku – Eldoki. Część z nich uważa to za niekorzystny ruch ze strony Bedoesa, bo weteran z Grammatika jest już wypalony artystycznie. Borys jednak studzi emocje. – Eldoka zaskoczy. Nie ma na płycie słabych wersów. Nie zaprosiłbym Eldo tylko dlatego, że to Eldo. Przej*banie nawinął i jeszcze wszyscy się zaskoczycie – zapowiada.

Innych słuchacz napisał: – On już szczyt osiągnął i żeby iść dalej musiałby chyba po łacinie wierszem zacząć pisać. Na co Eldoka odpowiedział: – Kurde, nie pomyślałem o tym, mam więc pomysł na nowa płytę, dzięki – skomentował raper na fanpage’u Bedoesa.

Eldokę usłyszymy w numerze „Gady” wraz z Białasem.  Nowy krążek reprezentanta SB Maffiji ukaże się 30 listopada 2018.

 

 
11 komentarzy

11
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
Igor Stuleja

Dobrze bo lewel gejostwa moglby stworzyc czarna dziure i zniszczyc ziemie

PSYCHOPATA

Kobiety w pewnym wieku lubią męskie owłosienie, tylko małolaty lubią wygolonych, ale u bedoesa jest ono jak na pizdzie, co czyni go pizdą.

✉  ン✌ IGUŚ

A KOGO TEN ASŁUCHALNY ŁAK OBCHODZI?

Obciągaj mojego dixona

Kuba nie zdążył się dograć bo analnie rozprawia się ze swoimi łakami z QQ

lil sqqa

fejki w tej rapgrze wszędzie fejki nie ma już nikogo prawdziwego

Myśliwy filozof

eldo Ty chory psychicznie pojebie, a ja Cię słuchałem od pierwszej solowki

PSYCHOPATA

Skajnowski, kurwo jebana i wy cała redakcjo pierdolona, skasowaliście mój post o bedocipie, dlaczego? 🙁 Żebyśta zdechli, chuje 🙁 Wolne medja, szypkie sondy. Jebać sad, tylko pomidorki ze szklarni.

00:12 i 17

01:09

2 Listopada

MIRAS X

Jeśli uważasz że warto podać dalej zrób to proszę https://www.youtube.com/watch?v=T2JAgqYns6Y MY TWOJE DZIECI projekt 142

DzefrejDzons
MELEX

Popularne