Sprawdź nas też tutaj

News

Quebonafide odwołał koncerty. „Poniesie konsekwencje”

Organizatorzy zapowiadają konsekwencje.

Opublikowany

 

Sporo zamieszania w ostatnich dniach jest odnośnie odwołanych koncertów Quebonafide. Organizatorzy Juwenaliów w pocie czoła znajdują zastępstwo za nieobecnego rapera. W Płocku wystąpią za niego Peja i Kaen, a w Rzeszowie Bosski Roman i Pih.

Odwołanie koncertu na atak dużych imprezach masowych niesie za sobą jednak pewne konsekwencje prawne o czym mówi organizatorka zielonogórskich Bachanaliów. Koncert Quebonafide w tym mieście był już opłacony. – Obowiązywała nas umowa, Quebonafide poniesie teraz konsekwencje – przyznaje Beata Mucha z Parlamentu Studenckiego, współorganizatorka Bachanaliów w rozmowie z Gazetą Wyborczą.

Słuchacze są wściekli i próbują znaleźć sposób na zwrot biletu. Studenci jednak nie pozostawiają złudzeń i oficjalnie informują, że zwrotów nie przyjmują.  – Rozumiemy Państwa zdenerwowanie wynikające z nagłego odwołania koncertu przez Quebonafide. Niestety, nie możemy ponosić odpowiedzialności za złamanie warunków umowy przez artystę na dwa dni przed koncertem. Bachanalia są imprezą masową festiwalem, na którym występuje 10 artystów. Odwołanie koncertu w takim terminie jest zdarzeniem losowym, którego w żaden sposób nie mogliśmy przewidzieć, ani jemu zapobiec. Sprzedawane bilety wstępu dot. imprezy/festiwalu, nie zaś koncertu poszczególnego wykonawcy. W związku z powyższym zgodnie z regulaminem imprezy masowej Bachanalia dostępnym na https://bachanalia.pl/regulamin/ zwrot za bilet przysługuje tylko w przypadku całkowitego odwołania imprezy, nie zaś zmiany 1 z 10 artystów, która była spowodowana siłą wyższą.

 
20 komentarzy

20
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
essa

JESTEM Z ZIELONEJ GÓRY I OFICJALNIE STWIERDZAM, ZE QUEBO NIE MA PO CO JECHAĆ DO TYCH BIEDNYCH STUDENTÓW Z OZNAKAMI ZEZWIERZĘCENIA, KTÓRZY NOTORYCZNIE OSZCZYWAJĄ MI KRZAKI POD BLOKIEM NA TYCH WŁAŚNIE JEBANYCH W DUPE BACHANALIACH 🙂

Gogongola
cardiv

dla niego kara pienieżna to jak dla young igiego chuj w dupe czyli nic takiego XD

ShadY

Qebo ma wyjebane jest spelniony las rak na koncertach plyty schodza jak bulki hajs sie nabija ma wyjebane. Bedzie sie banda rozwydrzonych gowniarzy martwil tam sie kreca klipy jest Borygo napewno spooro alko, dziwki z 10 kilo koksu bedzie wracal sie wkurwiac na scenie. Wysle ryska albo tego zboka piha pokrzycza troche na scenie zwina flote i kazdzy bedzie zarobiony. NO mi zaimponowal w huj.

dopoki_pacjent_zyje_jest_nadzieja

glamrapowa stara szkoła !!!

Radek

Pih zastępuje Quebo… tego w życiu bym się nie spodziewał

Paul

To nie jest hib hob

twstara

bez kitu mało się nie zesrał jak mu wbił kiedyś na scenę, a teraz robi jako zastępstwo za główną gwiazdę beka w huj xDD

tuviejo

BŁAGAM DODAJCIE JAKIŚ SŁOWOFILTR KTÓRY BĘDZIE BLOKOWAĆ KOMENTARZE TYCH PODLUDZI OD PIERDZIA EDK BO MNIE CHUJ STRZELI, WSZĘDZIE TEN PAJAC I BEZTALENCIE

jatoja2

Oddajcie kolorowe komentarze!

Gość

ojoj nie będą najebane biedactwa drzeć pizd do kłebusia 🙁 🙁 bardzo dobrze że ich wyjebal hahahaha

LAKSATOR

JEBAĆ UZ

cardiv

czyli czarny wrzesień sie szykuje?

Zenon

ALE CHUJOWE TE NOWE KOMENTARZE, STARY GLAMRAP WRÓĆ

slpx0
Fan erdzia edk

DLACZEGO NIEKTÓRZY Z WAS TAK CISNĄ ERDZIA ? POWIEM WAM TAK-JAK PIERWSZY RAZ ZOBACZYŁEM ERDZIA EDK NA GLAMRAPIE TO POMYŚLAŁEM ŻE TO JAKIEŚ KOLEJNE NEWSHOOLOWE GÓWNO. ALE POSTANOWIŁEM DAĆ MU SZANSE I BYŁEM NAPRAWDE POZYTYWNIE ZASKOCZONY, LIRYCZNE SZCZERE DO BÓLU STONOWANE I WYWAŻONE TEKSTY, SPORO CHARYZMY I DOSYĆ CIEKAWE NIETYPOWE FLOW, A DO TEGO KLIMATYCZNE KLIPY. JEŚLI KTOŚ MA WĄTPLIWOŚCI CO DO JEGO RAPU TO NIECH SPRAWDZI I JE ROZWIEJE BO NAPRAWDE WARTO !
https://m.youtube.com/watch?v=Airb-8q1xcI

Popularne