Sprawdź nas też tutaj

News

Quebonafide ściągnął na swój festiwal zagraniczne gwiazdy

QueFestival odbędzie się w październiku.

Opublikowany

 

fot. Marcin Kin

Quebonafide, Tommy Cash i ALLJ aka Sayonara Boy to headlinerzy tegorocznego QueFestivalu. Na scenie katowickiego Spodka zobaczymy jeszcze wielu innych wykonawców. – W planach mamy wiele atrakcji (nie tylko muzycznych). – informuje wytwórnia QueQuality.

QueFestival 2019 odbędzie się 19 października w katowickim Spodku. Organizatorem wydarzenia jest MegaClub Events. Bilety kosztują 99 zł.

W ten wyjątkowy wieczór, na 2 scenach w jedynym i niepowtarzalnym koncercie, usłyszymy wszystkich artystów QueQuality- wytwórni, która jak żadna inna ,w błyskawicznym czasie, nie tyle zadomowiła się na rynku, co szturmem wdarła się na czołowe pozycje, wyznaczając trendy za którymi podąża konkurencja. Milion subskrybentów na kanale YT, multiplatynowe wyróżnienia dla Quebonafide (najpopularniejszy artysta w Polsce minionego roku!),wprowadzenie do rapgry szeregu nowych twarzy, prowadzących dziś udane kariery, to tylko wierzchołek góry lodowej.

Oprócz reprezentantów QueQuality wystąpią zaproszeni specjalnie na ten wieczór goście z Polski, którzy od wielu lat rozgrzewają do czerwoności rodzimą publiczność, a także artyści zza granicy, którzy dla zaostrzenia apetytu, będą ujawniani stopniowo! Artyści zaprezentują premierowo materiały ze swoich najnowszych albumów, ale nie zabraknie też oczywiście największych hitów.

 
8 komentarzy
8 komentarzy
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
Homolove
2 lat temu

Ściągnie to mi skórę z kutasa ustami, uwielbiam takich badboy, niby twardzi wytatuowani a w łóżku zawsze pasywni

Odb
2 lat temu
Reply to  Homolove

Quebonadzide ściągnął gacie zagranicznym gwiazdom na festynie.

Q-Tazz
2 lat temu

No gwiazdy w chuj

Karol
2 lat temu

Ja polecam przesłuchać rapera z podziemia o ksywie young blit.Fajnie nawija i ostatnio wstawił nową nutkę którą polecam przesłuchać.Mam nadzieję że zbierze więcej wyświetleń:https://www.youtube.com/watch?v=ahUMtO-z66Y

SODOMICI CIE DORWĄ
2 lat temu

Gdzie się takie brwi kupuje?

sada
2 lat temu

tommy cash dobry wariat. obczajcie klasyka 'gues whos back’

starsza wersja
2 lat temu
Reply to  sada

klasyk w tym tytule to masz od Rakima a nie od jakigoś typa co ledwo po angielsku duka

CiasnyOdbytek(@ciasnyodbytek)
2 lat temu
Reply to  sada

Kto to kurwa jest tommy cash

Popularne