Sprawdź nas też tutaj

News

Quebonafide, Tommy Cash i ALLJ na jednej scenie podczas QueFestivalu

Opublikowany

 

fot. Jakub Pietrzak

Chociaż do czwartej edycji jesiennego Quefestivalu jest jeszcze chwila, to już dziś warto zainteresować się wydarzeniem. Pierwsza odsłona line-upu wygląda bardzo obiecująco: Quebonafide, Tommy Cash i ALLJ aka Sayonara Boy na jednej scenie katowickiego Spodka.

Organizatorzy, czyli Megaclub Events oraz wytwórnia QueQuality, postawili na trójkę absolutnie szalonych, wyrazistych i energetycznych raperów. Gospodarz wydarzenia, Quebonafide, zaprosił na festiwal swoich kolegów po fachu zza wschodniej granicy: Tommyego Casha, niezwykle oryginalnego i kreatywnego artystę z Estonii, który zdążył zjednać sobie polskich fanów, oraz rosyjskiego rapera All J’a aka Sayonara Boy, znanego z oryginalnych stylizacji i porywających koncertów. Takie zestawienie gwarantuje energię, dobrą zabawę, a w połączeniu z zaawansowaną techniką sceniczną, niezapomniane show.

Brzmi nieźle? A to dopiero początek! Lista kolejnych wykonawców jest jest jeszcze długa, a oprócz tego, w planach wiele innych atrakcji, nie tylko muzycznych. Stay tuned.

Bilety

PŁYTA / STOJĄCE
Golden Circle – 150 zł
Regular – 99 zł

SEKTORY CZERWONE / SIEDZĄCE
Best View – 150 zł tylko w Biletomat.pl
Regular – 99 zł we wszystkich bileteriach

0 0 votes
Article Rating
 
6 komentarzy
6 komentarzy
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
qau
2 lat temu

X-D
QUEBO TEN SAM REPERTUAR OD 4 LAT XDDDD

CiasnyOdbytek(@ciasnyodbytek)
2 lat temu
Reply to  qau

Otóż to, też nie rozumiem fenomenu queby. Może to jego dziaby i złote zęby dały mu sławę. teksty ma nawet oki pomysł na siebie też i hajs na ich realizację, ale uważam że taki rolnik bialas jest lepszy, a taki Bonson to już król polskiego rapu. Projekt taconaqubie pogrzebal go jako rapera gdyby zrobił bbq mógł przejść do historii pozytywnie a tak to tamagoci zalatuje komercyjną kupą. Żadnych nowych rzeczy jakieś pseudodepresje i ruchanie szreoder… jak ktoś pisał dziś kodeina, depresja to jest to samo co kiedyś pościgi strzelaniny skurwysyny… jak masz depresję to siedzisz w domu a nie trzepiesz kasę na takim cyrku bo jak inaczej nazwać takie coś gdy typ twierdzi że ma fobie społeczne a później skacze na scenie przy kilkuset osobach… nie rozumiem polskiego rapu… tych pedalow zabsona lgbt smolastego tymka niewydymka i śmiecia borygi ajkej donaszacza który za parę monet to by zagrał w hetero porno

TenTypMezo
2 lat temu

100zł kurwa za takie gówno?

Tak
2 lat temu
Reply to  TenTypMezo

100 złotyh

Lewatywa
2 lat temu

Co go wygrzmocą te czarnuchy w dupę to jego, nikt mu tego nie odbierze. W życiu Quebo liczą się tylko chwilę, te chwilę w których wystawia murzynom tyłek.

Odb
2 lat temu

Qubonapizde, Cummy Cash i FALLJ na jednym dildo podczas Festynu Pierogów

Popularne