Sprawdź nas też tutaj

News

Quebonafide wyda książkę

Ruszyła przedsprzedaż. Znamy datę premiery.

Opublikowany

 

3 lata. 70 krajów. Setki przygód. Tysiące wrażeń. Egzotyka – tak wytwórnia QueQuality reklamuje książkę Quebonafide, która ukaże się we wrześniu. Właśnie ruszyła jej przedsprzedaż.


Jak ten album i podróże zmieniły Quebonafide? Kto z Wesołej Ekipy najbardziej podobał się ladyboy’om? Z jakiego powodu w Meksyku grożono im bronią? Z kim mylili KrzyKrzysztofa w Tajlandii? Dlaczego Lanek udawał emerytowanego żołnierza? Jak podczas lokalnego święta na Madagaskarze wypadł na żywo… „Madagaskar”? Odpowiedzi na te i mnóstwo innych pytań znajdziecie w rozmowie Kuby Stemplowskiego z Quebonafide. Wszystkie historie zostały obszernie zilustrowane fotografiami Wojtka Koziary, które w znakomitej większości nie były jeszcze publikowane w Internecie.

Książka w wersji LTD w twardej oprawie zawiera dodatkowe dwa rozdziały, których nie znajdziecie w standardowym, empikowym wydaniu. Jeden z nich został poświęcony podróży przez Boliwię, drugi to komentarze i spostrzeżenia Wesołej Ekipy.Zamów książkę: Quebonafide, Kuba Stemplowski – „Egzotyka”

Premiera książki i wysyłka preorderów została zaplanowana na wrzesień 2018.

 
6 komentarzy
6 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Whist
4 lat temu

Jebany ma łeb do interesów. Nie udzielał wywiadów od paru lat, a teraz zrobił jeden porządny i go sprzedał. Ojciec go nieźle nauczył 🙂

Dobradobradobradobra
4 lat temu

W tagach powinno być #ladyboy a w komentarzach zdjęcia kobiet z damskim penisem a tu cisza

sajkomentator
4 lat temu

Czekam

JAREK LICHWAŁA
4 lat temu

https://www.youtube.com/watch?v=PRmZZzaRt_E&feature=youtu.be

SPRAWDZAJCIE DISS NA FRAJERA O KSYWIE „SENTI”, CO DOSTAŁ NA PIZDE NA KURWE JAK JEGO STARA ROZJEBANA, POZDRO

JAREK LICHWAŁA
4 lat temu

https://www.youtube.com/watch?v=PRmZZzaRt_E&feature=youtu.be

SPRAWDZAJCIE DISS NA FRAJERA O KSYWIE „SENTI”, CO DOSTAŁ NA PIZDE NA KURWE JAK JEGO STARA ROZJEBANA, POZDROOOO KUUURWAAA

Alex
4 lat temu

Popularne