Sprawdź nas też tutaj

News

Quebonafide zakończy karierę na festiwalu? Niespodziewane ogłoszenie

Wiemy, gdzie jeszcze zagra raper z Ciechanowa.

Opublikowany

 

O tym, że Quebonafide chce drastycznie zmienić swoje życie, wiemy od dłuższego czasu. Nikt jednak nie spodziewał się, że zdąży jeszcze pojeździć na duże wydarzenia.

Nie ma wątpliwości co do tego, że ta kariera jest jedyną w swoim rodzaju. Raper z Ciechanowa stał się zmianą, która ogarnęła cały polski hip-hop – bo to on pierwszy pokazał, że dobrze przemyślany wizerunek jest najpotężniejszym narzędziem w ręce artysty. Ta wieloletnia historia zaraz będzie miała swój kres, ale wiemy już, że chwilę na niego poczekamy.

Wiele wskazuje na to, że założyciel QueQuality pomyślał: pozostało mi coś jeszcze do zrobienia na scenie. Z tego też powodu Quebonafide pojawi się w sierpniu na powracającym po pandemicznej przerwie Polish Hip-Hop Festival. Należy spodziewać się, że ten ostatni występ będzie jedyny w swoim rodzaju. Trudno uwierzyć, by miało być to standardowe granie, skoro kolejnego już raczej nie będzie.

Jeśli jesteście ciekawi, jak wypadnie w Płocku jeden z najbardziej rozpoznawalnych raperów w
historii, to zakręćcie się za wejściówkami. Znajdziecie je na stronie Biletomat.pl

34 komentarze
34 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Zakolak Alfa
12 dni temu

Boże, żeby to była prawda z tym końcem kariery. Nie ma bardziej groteskowej, przegzaltowanej i grafomanśkiej postaci w polskiej kulturze niż on. To jest antysztuka.

Gruby incel
12 dni temu
Reply to  Zakolak Alfa

Nie inaczej ziomeczku.

Yp małpią ospą
12 dni temu
Reply to  Gruby incel

Czasami to mi smutno, że jestem #przegryw Ale jak sobie teraz myślę o wszystkich znajomych, którzy muszą siedzieć teraz w domu z #p0lka i bombelkiem, słuchać tych wszystkich bzdur, a potem rano tyrać do roboty, a wcześniej odstawić kaszojada do zakładu opieki, to nawet cieszę się, że jem piccę z dagrasso i mogę siedzieć na kompie do 3 w nocy. Do roboty rano też nie muszę iść, bo pracuję kiedy chce i z nikim nie muszę się dzielić kasą (taki trochę #wygryw) #gownowpis

Gruby incel
12 dni temu

No rzeczywiście, wygrałeś życie. Pizza i komputer do 3 w nocy to niedoścignione marzenia większości populacji. Gratuluję.

usluchaj dobrych slow
12 dni temu

I dlatego mezczuzni, ktorzy nie biara na siebie odpowiedzialnosci w postaci opieki nad kobieta i jej dziecmi piwinni placic BYKOWE! Widac, co faceci robia: pizza i komputerek, tymczasem Gosia z 3 pietra sama taszczy wozek po schodach. Tak byc nie moze. Liczy sie pomoc i solidarnosc, a nie hedonizm i brak odpowiedzialnosci w postaci frykasow o 3:00 nad ranem

pannaMigotka
12 dni temu

Nie wymyślaj, co to za życie samotnej matki z 3 bachorow finansowane z alimentów i socjalu chyba katorga, czasem się zastanawiam z jakiego środowiska jesteście ze piszecie takie bzdety

Tibijczyk
12 dni temu
Reply to  Gruby incel

Oprawić cię sprzentem?

Fortnite bloke
12 dni temu
Reply to  Tibijczyk

Wracaj do Tibii nerdzie zapryszczony.

Sentino
12 dni temu
Reply to  Zakolak Alfa

tak tylko weź pod uwagę, że on zakończy karierę pod ps. Quebonafide, a później zacznie ją pod ps. Qba Qrab

Zakolak Alfa
12 dni temu
Reply to  Sentino

Pewnie coś takiego odpi3rdoli. Czy on nie ma jakiś szczerych przyjaciol w swoim kregu, ktory mu dadza do zrozumienia, ze popłynał za daleko i stał się karykaturą i zaprzeczeniem artysty.

Pieniadze to nie wszystko i nie mowie tego jako osoba uboga.

Jebosław Kałczyński
12 dni temu
Reply to  Zakolak Alfa

Zawsze to lepsze niż Hip-Hopolo od Sentino.

Edzio tiktokowiec śpiewa
12 dni temu
Reply to  Zakolak Alfa

Edzio cały czas śpiewa.Dzisiej piosenka dnia to: Policja ewrybady nid policja. Natomiast przez cały tydzień śpiewamy i bawimy się przy: Koljosz anymone aaa koljosz anymone aaa

Uliczne zasady płyną w moich żyłach
12 dni temu

Utkaj mordę

Wnuk Tedego
12 dni temu
Reply to  Zakolak Alfa

Nie no co by o nie sądzisz to topka w Polsce. Oczywiście od płyty roku strasznie sprzedał dup3 ale dalej umie pisać teksty a co najważniejsze ma do wszystkiego luźny stosunek nie robi z siebie olbrzymiej gwiazdy i moim zdaniem popularność go przygniotła. No i spójrz ile mógłby jeszcze hajsu kosić. Ma dopiero 31 lat ( wiem że to niepoważne niby robić w tym wieku rap no ale na scenie jest jak jest Jaszczomb ma 45 i milionowe zasięgi dalej robi). Mógłby wydać jeszcze coś z mocnymi punchami w stylu podziemnym na pożegnanie

PENETRATOR
11 dni temu
Reply to  Zakolak Alfa

NIECH KOŃCZY WSTYDU OSZCZĘDZI

Prof. Miodek
11 dni temu
Reply to  Zakolak Alfa

*przeegzaltowanej

Zakolak Alfa
11 dni temu
Reply to  Prof. Miodek

Tak tak

SKÓRWYSYN JĖBANY® Dominacja Genetyczna
12 dni temu

NO I CO? TEN ŁAK JUŻ KOŃCZY KARIERĘ, BO PEWNI LUDZIE OD MARKETINGU ZOSTALI STOSOWNIE „PRZEKONANI” PRZEZ BRACI $$$ICARIOS, A WIADOMO, ŻE SAM SOBIE TEKSTU NIE NAPISZE 😀 TAK SIĘ KOŃCZY NIEODDAWANIE DŁUGÓW KUBUŚ!

Sentino
11 dni temu

De facto dokładnie tak było, środowisko w którym się obracam to nie są ludzie, którzy mogliby wybaczyć niespłacone długi.

SICARIOS HOMOSEXUAL
11 dni temu

ZCHĘCAM WSZYSTKICH DO KUPOWANIA RAJSTOP MARKI SICARIOS. KOMFORT NOSZENIA I WYGODNY DUŻY OTWÓR DO BEZKOMPROMISOWEJ PENETRACJI !!! JEŻELI KUPISZ DZISIAJ
OTRZYMASZ KOMPLETNIE ZA DARMO PISTOLET NA WODĘ Z SYGNATURĄ SICARIOS ORAZ 2 KULKI ANALNE

Albert
12 dni temu

To pewnie znowu jakas akcja promocyjna z tym zakonczeniem „kariery”. Yebac łaka

Codeina
11 dni temu
Reply to  Albert

Będzie ją tak kończył i zaczynał co 5 minut, jak Schizofrenino

Ino
12 dni temu

Psycha siada

Quebo
12 dni temu
Reply to  Ino

psycha siada? mi psycha siada? stary mam tak mocną psychike ty nie wiesz jaką ja mam mocną psychike. facet co ty mówisz psycha siada psycha siadała twojej matce kv.rwa jak ją gwa.łciliś.my w pietnastu to było wtedy kv.rwa hardkor eldorado jak kv.rwie robiliśmy dźwignie kv.rwie nogami na szyji i hard kok kv.rwa masaż on the face gościu był robiony po same kule kv.rwie jeba.nej pelikana robiliśmy to było to były takie czasy że japie.rdole psycha tak jej siadała że japier.dole

Palto
12 dni temu

Jeb_ny ped0fil dokonuje gwałtu na uszach naszym młodym pokoleniu

Rozkminy SA
12 dni temu

Rozkminiam piosenki edzia, i to co dziś spiewa to Sepultura – Policia oraz Beat Kick – Claro Que Si

Yp małpią ospą
12 dni temu

W przyszłości blackpill będzie uczony już w szkołach podstawowych.
Przykładowe zadania z podręcznika dla IV klasistów:
Maciej ma tylko 184 cm wzrostu. Oblicz jak długa musi być gałąź jego żuchwy żeby miał jednego matcha na tinderze.
Twoja przyszła żona Kasia wyjechała na wymianę studencką erasmus na pól roku. Oblicz, zakładając że częstotliwość stosunków nie przekracza stałej boltzmanna, ile litrów nasienia przyjmie i jaka jest łączna długość członków które w niej były, wynik przedstaw w fiutometrach.
Łukasz 6 lat po wbiciu czarodzieja popełnił samobójstwo. Od 10 lat był nieprzerwanie zatrudniony na umowę o pracę 2700 brutto w fabryce artykułów higienicznych dla kobiet na stanowisku młodszy operator maszyn. Oblicz przez ile lat Magda może dostawać emeryturę korzystając wyłącznie z składek Łukasza i w jakim wieku Łukasz może popełnić samobójstwo żeby sfinansować 10 lat jej emerytury. ** zadanie z gwiazdką.

Joptwoja
11 dni temu

Hahaha trafnie

Pusia Z
12 dni temu

Shredder z teenage mutant ninja turtles chce zakończyć karierę quebo? czy żółwiowi Donatellowi smakowała pizza sukcesiljana?
Na te i inne pytania odpowie nam tytanowa szczena z jamesa bonda, tyle ze z porcelany!

Popularne