Sprawdź nas też tutaj

News

QueQuality wspiera reprezentację Polski w piłce nożnej osób niewidomych

Przyłącz się do akcji wytwórni.

Opublikowany

 

Z okazji trwających Mistrzostw Europy w piłce nożnej wytwórnia QueQuality przygotowała niespodziankę dla fanów futbolu i muzyki. Na oficjalnej stronie można zamówić w przedsprzedaży limitowane piłkarskie koszulki. Cały dochód ze sprzedaży oraz dodatkowe 10% wytwórnia przeznaczy na wsparcie reprezentacji Polski w piłce nożnej osób niewidomych.

W pracach nad projektem koszulki wzięły udział dzieciaki z Akademii Piłkarskiej Orzeł Źlinice. Przedsprzedaż piłkarskich koszulek z logo QueQuality dostępna jest na tej stronie.

Cały zysk ze sprzedaży oraz dodatkowe 10% QueQuality przeznaczy na wsparcie reprezentacji Polski w piłce nożnej osób niewidomych (Blind Football) w przygotowaniu do Mistrzostw Europy w Bukareszcie.QueQuality aktywnie wspiera opolski klub LZS Orzeł Źlinice oraz przylegającą do niego akademię piłkarską. Od początu maja w ufundowanych przez wytwórnię koszulkach trenują zawodnicy z grupy żaków, a także seniorska drużyna Orzeł Źlinice.

quequality koszulka

 


13 komentarzy
13 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Profesoooooooor Traaaaaapppppppppppppuuuuuuuuuuuuu
1 rok temu

SZKODA ZE TA KURWA QUEBONAFIDENT WSPIERA NAPIERDALACZY KOBIET Z WLASNEJ WYTWORNI W POSTACI KUBY JANKOWSKIEGO (KARTKY) RESORTOWEGO ŁAKA I DAMKSIEGO BOKSERA, A JEDYNE CO QUEBOCIOTA POTRAFI ZROBIC TO GO ZDISSOWAC… SMUTNE PIŹDZIELSKI POMAZAŃCU

Kartki
1 rok temu

ZAMKNIJ PYSK SIMPIE!

Kapitan Bomba
1 rok temu

Linijka tekstu to nie diss, tylko zaczepka.

GAME CHANGER!
1 rok temu

Chuja się znasz i dziwka twoja stara

Mam zakola jak TPS
1 rok temu

Mowa o tych co wczoraj grali na euro?

Obrońca normalności
1 rok temu

Po pierwsze to TPS nie ma już zakoli a po drugie jeden mecz nie przekreślił wszystkiego.

Jaworski
1 rok temu

A co przeszczepił se kudły? Zakola sie ma i chuj. Zakolak zawsze bedzie zakolakiem. Drugi i trzeci mecz to będzie klęska. Tej obrońca klękaj do pały tpsowi. I przy okazji łakom ze stepu.

Prop&Testo
1 rok temu

Tworząc taką muzykę powinien akurat wspierać głuchych.

kurwo
1 rok temu

wyglada jak ujebana, chyba faktycznie slepi pomagali w projekcie

Lolek
1 rok temu

Nie lepiej ślepych pokierować do sportów bardziej indywidualnych czy zainteresowań typu muzyka , pisanie zamiast wkręcać im uprawianie piłki nożnej czy siatkówki

Einstein
1 rok temu

Chodziłem na studia z jednym ślepym co gra w tej słabej reprezentacji. Normalnie zapierdalał bez laski, a jak przyszło do egzaminu to zawsze wyciągał laske i próbował wzbudzać litość.

BORTWICK
1 rok temu

szkoda ze nie głuchoniemych, bardziej by pasowalo z tym gownem obesranym co quequality nagrywa

Obrońca normalności
1 rok temu

A spierdalaj, nie ma to jak wszystkich naszych rodaków wrzucać do jednego wora. To że jeden się źle zachowuje to nie znaczy że każdy taki jest.

Popularne