Sprawdź nas też tutaj

News

R. Kelly bankrutem? „Rozkradli moje pieniądze”

Raper nie jest w stanie spłacić zobowiązań.

Opublikowany

 

R. Kelly

Przez lata święcił triumfy, ale ostatnie miesiące wydają się być dla niego sądne. Po publikacji dokumentu „Surviving R. Kelly”, w którym niemal 50 kobiet opowiedziało o tym, że piosenkarz je molestował seksualnie, jego kariera stanęła pod znakiem zapytania. R. Kelly ma liczne zobowiązania, których nie jest w stanie spłacić i ujawnia, ile zostało mu na koncie.

Kaucja i alimenty

W ubiegłym miesiącu obrońca piosenkarza powiedział, że jego finanse to „jeden wielki bałagan”. Kelly nie był w stanie opłacić 100 000 dolarów kaucji i musiał spędzić weekend w chicagowskim więzieniu, po tym jak otrzymał dziesięć zarzutów o wykorzystywanie seksualne. Kaucję wpłacił za niego w końcu lokalny biznesmen przedstawiający się jako jego przyjaciel.

W środę Kelly ponownie trafił za kraty. Tym razem ma to związek z zaległościami alimentacyjnymi. Jest on winny trójce swoich dzieci 161 000 dolarów. Piosenkarz zadeklarował, że wpłaci 60 tysięcy dolarów, sąd jednak odrzucił tę propozycję. Kolejna rozprawa odbędzie się 13 marca.R. Kelly bankrutem?

W rozmowie z telewizją CBS piosenkarz przyznał, że od czasu pierwszego zatrzymania nie miał dostępu do swojego konta bankowego. – Wiele osób rozkradło moje pieniądze, bo mieli do niego dostęp – powiedział. – Pierwszy raz od dłuższego czasu poszedłem do Bak of America i nie wiedziałem o co chodzi. Gdzie są moje pieniądze? – dodał. Kelly przyznał, że na koncie zostało mu tylko 350 000 dolarów. Biorąc pod uwagę wszystkie zobowiązania, które ma oraz potrzebę opłacenia prawników, jego sytuacja nie jest do pozazdroszczenia.

Wartość piosenkarza to 100 milionów dolarów

James L. Walker to adwokat zajmujący się szeroko pojętym biznesem rozrywkowym w Atlancie. Przyznał on, że wartość Kelly’ego na podstawie samego katalogu wydawniczego to ponad 100 milionów dolarów. Będąc na szczycie wokalista zarabiał minimum 150 tysięcy dolarów za jeden koncert. Problem w tym, że przez zarzuty o molestowanie firmy wspierające piosenkarza zawiesiły z nim współpracę. To samo jest z koncertami, większość z nich odwołano. Także trasa po Europie została w dużej części anulowana po tym, jak niemieccy organizatorzy zawiesili koncerty w związku z oskarżeniami o molestowanie. R. Kelly póki co i tak nigdzie nie pojedzie, ponieważ sędzia zabrał mu paszport. Grozi mu wiele lat więzienia.15 komentarzy
15 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Trystydycymyt
3 lat temu

Raper? Poważnie?
Całe życie tkwiłem w nieświadomości , myśląc że to piosenkarz. Dziękuję gejrap za oświecenie :*

huj
3 lat temu
Reply to  Trystydycymyt

trystydycymyt umyj odbyt,

huj
3 lat temu
Reply to  huj

KURWA CYDŻY TY JEBANY ŻYDZIE, TOBIE BY KURWA NAWET ŻEGOTA NIE POMOGŁA

cydży
3 lat temu
Reply to  huj

huju do szczania słabo mnie podrywasz, powiedz od razu że chcesz mocnego jebania i zaraz wpadam do ciebie kurwo niemyta

huj
3 lat temu
Reply to  cydży

Tak to prawda. Kiedy działamy?

rasista
3 lat temu

gdzie sa pieniadze za las ? stachu

Alsonso Homoseksu
3 lat temu

Cala sprawa dziwna, ale nie znam sie na alglosaskim prawie.
Props za ruchanie Aliyi

Hyper!
3 lat temu

Molestowanie chyba tylko kurwa przez Moleste. Te żdziry same się wepchały, a on za żadne skarby nie musiał ich wiązać żeby je ruchać. Co za demoniczne suki!
R. KellY¥¥,Yu Are a Winner!
One Question, Whare is video
☝ ☮ ⏯ ✌

dildo
3 lat temu

moje piniendze z renty!

chuj ci w dupę penerze
3 lat temu

Oj, zapowiada się na to, że Kelly’emu będzie wypadać kiszka stolcowa. A swoją drogą to te czarnuchy mają nasrane w baniakach – zarobił tyle sosu i żeby kilku baniek gdzieś nie zakopać na czarną godzinę? Noż kurwa. A tak będzie gwiazdą gang bangów na oddziale.

Real Hip Hop For Life
3 lat temu

Glamrapie R Kelly to wokalista a nie raper raper to Nine Kurwa Mać co za pojeby nie znający się na temacie.

Ado den haag
3 lat temu

To chyba jakas nowa gwiazdka ktora nie zdarzyla sie dorobic i juz zli lidzie zgasili mi swiatelko jak Tekashiemi. Oj biedny los nowych graczy, wszedzie na nich poluja z pseudo aferami..

Miodowe Lata
3 lat temu
Reply to  Ado den haag

SKLEJ PIZDE, GDYBY R KELLY W CZASACH SZCZYTU KARIERY PRZYJECHAŁ DO POLSKI TO BYŁBYŚ MULATEM

00:12 i 17
3 lat temu

Opublikowany 15 godzin temu Przez Maxymilian Hozer

00:12 7

Odb
3 lat temu

R.Kelly rozkradł pieniądze mojemu bankrutowi

Popularne