Sprawdź nas też tutaj

News

R. Kelly płacze i wraca za kraty, ale nie za seksualne wybryki

Problemy nie opuszczają piosenkarza.

Opublikowany

 

R. Kelly

R. Kelly, który usłyszał dziesięć zarzutów związanych z molestowaniem seksualnym i pedofilią w końcu zaczął się bronić. W pierwszym telewizyjnym wywiadzie artysta rozpłakał się twierdząc, że jest niewinny. – Nie zrobiłem żadnej z tych rzeczy! To nie ja! Walczę o moje pi*przone życie – powiedział. Chwilę później ponownie trafił za kraty.

Piosenkarz się broni

Amerykańska stacja CBS wyemitowała we wtorek pierwszy wywiad z R. Kellym po postawieniu mu zarzutów. Nie przyznał się do niczego przypominając, że już raz został uniewinniony. – Możecie mnie nienawidzić, jeśli chcecie. Możecie mnie kochać, jeśli chcecie, ale po prostu użyjcie zdrowego rozsądku. Jak głupie byłoby, gdybym zapomniał o swojej szalonej przeszłości i o tym, przez co przeszedłem – mówił piosenkarz. Później ze łzami w oczach dodał: – Nie zrobiłem żadnej z tych rzeczy.

Kraty za alimenty

Kilka godzin po wywiadzie Kelly ponownie trafił do więzienia. Tym razem nie miało to nic wspólnego z zarzutami seksualnymi. Powodem było niepłacenie alimentów. Trochę się tego nazbierało, bo aż 160 tysięcy dolarów. Wczoraj, 6 marca piosenkarz przekonywał przed sądem, że nie jest w stanie wypłacić żonie i trójce dzieci pieniędzy, bo jest w bardzo trudnej sytuacji finansowej. Firmy współpracujące do tej pory z artystą rozwiązały z nim kontrakty po oskarżeniach o przemoc seksualną. Piosenkarz zadeklarował, że wpłaci 60 tysięcy dolarów, sąd jednak odrzucił tę propozycję. Kolejna rozprawa 13 marca.

10 komentarzy
10 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
skarpetkazdrowanieuciskowa
3 lat temu

to jest bardziej niz oczywiste ze podpadl jakims pierdolonym iluminatom z interscope albo innej korporacji zwiazanej z biznesem muzycznym i ktos sukcesywnie go za to niszczy

Jan "Anal test" Pawel II
3 lat temu

Kurwa wkreciles mi sie ta kwysa co dziennie jak zakladam skarpetki mysle o tym ze zdrowa i nie uciskowa

afera23
3 lat temu

I ta slynna jego piosenka

my mind is telling me no
but my body…my body is telling me YESSSSS

-_-
3 lat temu
Reply to  afera23

my mind is telling me no
ale mój kutas mówi pierdol

JAMA ZŁA WIECZNIE ŻYWA

Odb
3 lat temu
Reply to  afera23

Zakratowany R. Kelly bryka seksualnie i wraca z płaczem.

ESSA SKURWESYNY
3 lat temu

Szkoda chłopa. Tak to jest z babami. Trzeba uważać.

ProfesorNauk
3 lat temu

Płacze bo go piecze dupka po odsiadce

Jan "Anal test" Pawel II
3 lat temu

Szkoda, ale co poruchal to jego. Dobra robota Robercie. Toroche za stare dla mnie te twoje nastoltki ale sa rozne gusta.

00:12 i 17
3 lat temu

ryki
Problemy nie opuszczają piosenkarza.
Opublikowany 2 godziny temu Przez Maxymilian Hozer

22:04 7

Bestia z Wadowic
3 lat temu

Mówiłem Kelly bądź jak ja zostań duchownym, to ten debil poleciał na większą ilość dzieci i zaczął śpiewać. Sława, pieniądze pierdolą ludziom w głowie, a tu chodzi o jakość nie o ilość. Chociaż ilościowo do mnie nie ma podjazdu.

Popularne