GLAMRAP POLECA: Hip Hop Festival w Poznaniu. Kup bilety już teraz!

Sprawdź nas też tutaj

News

Raca nie żyje

Raper miał 33 lata.

Opublikowany

 

raca nie żyje

Niestety musimy dzisiaj przekazać smutne wieści na temat jednego z polskich raperów. Reprezentant północnej sceny Raca nie żyje. Informację przekazali m.in. Galik i Bambo The Smuggler, a kolejni raperzy tylko ją potwierdzają. – Spoczywaj w pokoju Rafał! Zostałem ostatnim przedstawicielem północnej Polski – napisał Bambo. Przyczyny śmierci 33-latka nie są znane. Z wpisu Bambo możemy jednak wywnioskować, że Raca popełnił samobójstwo. – Wielu niedocenionych raperów ma myśli samobójcze i cierpi na depresję – niewielu z nich decyduje się na pójście krok dalej. – napisał w drugim poście.

Śmierć Racy

Według informacji przekazywanych przez Bambo The Smugglera, Raca prawdopodobnie popełnił samobójstwo. Raper zmarł 17 lipca. Dwa dni później w Kaplicy Pogrzebowej N.M.P. Królowej Polski w Olecku odbyło się wystawienie trumny z ciałem. Pogrzeb odbędzie się dzisiaj, 20 lipca o godz. 14:00 na cmentarzu komunalnym w Olecku. Rapera żegna pogrążona w głębokim żalu i smutku rodzina.

Klepsydra śp. Rafała Szulca

Raca, czyli Rafał Szulc to raper ze Szczecina, który w ostatnich latach mieszkał w Olecku. Urodził się 31 sierpnia 1986 roku. Debiutował featuringami na płytach Promagiel – Rapexpol S.A. (bit: Stona) i EP’ce Tuns na bitach Flamastra. Współpracował m.in. z PMM, Tym Typem Mesem, Fokusem, Bonsonem oraz wytwórnią Embryo Nagrania. W 2017 roku raper zapowiedział następcę krążka „PLN” z 2013. Niestety nie doczekamy się tego materiału.

Album „Szulc” i ostatni featuring

Raca w ciągu ostatnich kilku lat był praktycznie nieaktywny muzycznie. Na początku 2017 roku raper zapowiedział solowy album „Szulc”. Po chwili jednak jego aktywność w sieci znów zmalała do zera. Na krążku mieli udzielić się Duże Pe, Vixen oraz Maskot.

W sierpniu 2017 roku ukazał się ostatni kawałek, w którym Raca wziął udział. Pojawił się on w numerze Donde „Zmiany”.

Wstępna tracklista albumu „Szulc”, który nigdy się nie ukazał

*Komentarze zostały wyłączone.

Popularne