Sprawdź nas też tutaj

News

Rafi w kontrataku: nowa supergrupa i kolejne płyty

Dowiedzieliśmy się, że RY23 zamierza niedługo zakończyć karierę.

Opublikowany

 

Rafi / fot. instagram.com/rafi_pdg

„Rymowanie to moje zadanie panowie i panie” – rapował Degustator na albumie „Drewnianej małpy rock” Gurala ponad 15 lat temu. Chociaż Rafi w ostatnich latach odrobinę przycichł, to zamierza to zmienić w tym roku, wydając kilka nowych projektów.

Zakończenie promocji albumu „W imię królowej”

Peja, Kaczor, Gural, Jongmen czy Arab. To goście, którzy pojawili się na październikowym albumie Rafiego i Cehy „W imię królowej”. Autorzy albumu powoli zamierzają kończyć jego promocję, ale zanim to nastąpi ukażą się jeszcze trzy teledyski. – Dopiero przy ostatnim teledysku chcę zakończyć temat – tłumaczy raper w rozmowie z Jaraj Zośkę TV.Więcej na temat tego albumu i single go promujące sprawdzicie pod tagiem #W imię królowej.

Supergrupa Dwa RH+

Rafi nie spoczywa na laurach i za chwilę zamierza przedsatwić słuchaczom swoją nową supergrupę Dwa RH+, w skład której wchodzą Rafi, RY23 oraz Heron. Ich wspólny projekt będzie swego rodzaju dodatkiem do nowej płyty RR Brygady (Rafi, RY23). – Materiał jest praktycznie skończony, mamy 12-13 kawałków i dwa klipy już nakręcone. Niedługo lecimy do Anglii kręcić trzeci klip z Wuzetem – ujawnia raper. Przy okazji dowiedzieliśmy się, że Ramona nalegał na nagranie nowej RR Brygady ponieważ po skończeniu 40 lat zamierza zakończyć karierę. W tej chwili ma on 38 lat.

Poniżej archiwalny utwór, w którym usłyszymy Rafiego, Ramonę oraz Herona. Nagranie „Next friday” pochodzi z albumu „Łykendówka 3”.Kolejna solowa płyta Rafiego

To nie koniec niespodzianek, które dla słuchaczy przygotowuje Degustator. Okazuje się bowiem, że ma on już nagrane pół kolejnej solowej płyty. – Będzie troszeczkę inna niż „W imię królowej”, bo będzie więcej producentów i będzie bardziej west coastowa – wyjaśnia. Póki co nie wiemy, kiedy możemy spodziewać się jej premiery.

15 komentarzy
15 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
MEXHANIK
3 lat temu

Mam wyjebane w wasze hejty, ale prawda taka ze Rafi ma u mnie dozywotni props. Posluchajcie sobie
Beat Squad Familia kuzyni kurwy

Art
3 lat temu

Rafi ramona na propsie

TenTypMezo
3 lat temu

RAFI PROPS ZA BRYGADE A LAMUSY NIECH ZAMKNĄ DUPY LEPIEJ

cydży
3 lat temu

Kto z was oglądał Deadpoola ? Ja oglądałem i powiem wam że strasznie chciałbym mieć taką regeneracje jak ten gościu, mógłbym być załadowany w dupsko przez kilku gości z wielkimi fujarami jednocześnie albo usiąść na jakiś słoik czy flakon i już kilka minut później byłoby wszystko spoko i krew by sie nie lała 🙂

Pan Panowiek
3 lat temu
Reply to  cydży

Plebiscyt cumorą ktołn je je , cumorą ktołn je je, plebiscyt cumorą ktołn jeje – znacie ten hit lat 80 bydlaki rapowskie? Wiem że nie bo wy bydlaki jesteśta.

Cybusz
3 lat temu

Ostatni klip Heron Rafi este i mr. P rozpierdol elooo

­­­Analny
3 lat temu

Rafi w kontrataku: nowa supergrupa i kolejne anale

Odb
3 lat temu

Kolejne pyty, super nowe rafinerie, grupy w kontrataku

huj
3 lat temu

Rafi to jest taka karma dla psów w Tesco. Nawet dobra bo kiedyś mi zabrakło pasztetu na kanapki do roboty i ojebałem ze smakiem. Może dlatego że jestem psem

luczjano
3 lat temu

W końcu coś o rapie. Jak widzicie pierwsze efekty mojej pracy już widoczne. Sponsorowany news od 2.90 zł. Po więcej info priv. EEEEESSSA.

Pompek
3 lat temu
Reply to  luczjano

Ceny dla kukona daj 100x większe niż dla normalnych ,,raperów”

Daniel
3 lat temu

Zachęcam do sprawdzenia! Pozdro! https://www.youtube.com/watch?v=aVnNeDFk6-w

WrozkaZdupy aka Conor mak grzegorz
3 lat temu

Ten to dopiero beztalencie. Familia haha

Kat jełopa
3 lat temu

Jełop z ciebie

Spejson na wolno
3 lat temu

Beztalencie,przydupas EL Lewaka

Popularne