Sprawdź nas też tutaj

News

Rafi w kontrataku: nowa supergrupa i kolejne płyty

Dowiedzieliśmy się, że RY23 zamierza niedługo zakończyć karierę.

Opublikowany

 

Rafi / fot. instagram.com/rafi_pdg

„Rymowanie to moje zadanie panowie i panie” – rapował Degustator na albumie „Drewnianej małpy rock” Gurala ponad 15 lat temu. Chociaż Rafi w ostatnich latach odrobinę przycichł, to zamierza to zmienić w tym roku, wydając kilka nowych projektów.

Zakończenie promocji albumu „W imię królowej”

Peja, Kaczor, Gural, Jongmen czy Arab. To goście, którzy pojawili się na październikowym albumie Rafiego i Cehy „W imię królowej”. Autorzy albumu powoli zamierzają kończyć jego promocję, ale zanim to nastąpi ukażą się jeszcze trzy teledyski. – Dopiero przy ostatnim teledysku chcę zakończyć temat – tłumaczy raper w rozmowie z Jaraj Zośkę TV.

Więcej na temat tego albumu i single go promujące sprawdzicie pod tagiem #W imię królowej.

Supergrupa Dwa RH+

Rafi nie spoczywa na laurach i za chwilę zamierza przedsatwić słuchaczom swoją nową supergrupę Dwa RH+, w skład której wchodzą Rafi, RY23 oraz Heron. Ich wspólny projekt będzie swego rodzaju dodatkiem do nowej płyty RR Brygady (Rafi, RY23). – Materiał jest praktycznie skończony, mamy 12-13 kawałków i dwa klipy już nakręcone. Niedługo lecimy do Anglii kręcić trzeci klip z Wuzetem – ujawnia raper. Przy okazji dowiedzieliśmy się, że Ramona nalegał na nagranie nowej RR Brygady ponieważ po skończeniu 40 lat zamierza zakończyć karierę. W tej chwili ma on 38 lat.

Poniżej archiwalny utwór, w którym usłyszymy Rafiego, Ramonę oraz Herona. Nagranie „Next friday” pochodzi z albumu „Łykendówka 3”.

Kolejna solowa płyta Rafiego

To nie koniec niespodzianek, które dla słuchaczy przygotowuje Degustator. Okazuje się bowiem, że ma on już nagrane pół kolejnej solowej płyty. – Będzie troszeczkę inna niż „W imię królowej”, bo będzie więcej producentów i będzie bardziej west coastowa – wyjaśnia. Póki co nie wiemy, kiedy możemy spodziewać się jej premiery.

 
16 komentarzy

16
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
MEXHANIK

Mam wyjebane w wasze hejty, ale prawda taka ze Rafi ma u mnie dozywotni props. Posluchajcie sobie
Beat Squad Familia kuzyni kurwy

Art

Rafi ramona na propsie

TenTypMezo

RAFI PROPS ZA BRYGADE A LAMUSY NIECH ZAMKNĄ DUPY LEPIEJ

cydży

Kto z was oglądał Deadpoola ? Ja oglądałem i powiem wam że strasznie chciałbym mieć taką regeneracje jak ten gościu, mógłbym być załadowany w dupsko przez kilku gości z wielkimi fujarami jednocześnie albo usiąść na jakiś słoik czy flakon i już kilka minut później byłoby wszystko spoko i krew by sie nie lała 🙂

Pan Panowiek

Plebiscyt cumorą ktołn je je , cumorą ktołn je je, plebiscyt cumorą ktołn jeje – znacie ten hit lat 80 bydlaki rapowskie? Wiem że nie bo wy bydlaki jesteśta.

Cybusz

Ostatni klip Heron Rafi este i mr. P rozpierdol elooo

Kotlecik

https://www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&url=%23&ved=2ahUKEwj8wOnN0_DiAhVUUBUIHbroCIsQwqsBMAB6BAgEEAU&usg=AOvVaw0VTJzWxrN8ZFOD4xbU2nov

O ten nr chodzi? Przecież to analne gówno od jakiś analnych gówien, na analnym bicie. Ogólnie to lubię w dupę i w jape. A moja matka to pedał. LGBT to chuj.

­­­Analny

Rafi w kontrataku: nowa supergrupa i kolejne anale

Odb

Kolejne pyty, super nowe rafinerie, grupy w kontrataku

huj

Rafi to jest taka karma dla psów w Tesco. Nawet dobra bo kiedyś mi zabrakło pasztetu na kanapki do roboty i ojebałem ze smakiem. Może dlatego że jestem psem

luczjano

W końcu coś o rapie. Jak widzicie pierwsze efekty mojej pracy już widoczne. Sponsorowany news od 2.90 zł. Po więcej info priv. EEEEESSSA.

Pompek

Ceny dla kukona daj 100x większe niż dla normalnych ,,raperów”

Daniel

Zachęcam do sprawdzenia! Pozdro! https://www.youtube.com/watch?v=aVnNeDFk6-w

WrozkaZdupy aka Conor mak grzegorz

Ten to dopiero beztalencie. Familia haha

Kat jełopa

Jełop z ciebie

Spejson na wolno

Beztalencie,przydupas EL Lewaka

Popularne