Sprawdź nas też tutaj

News

Rahim o nowym podopiecznym: „Ogromny talent z potężnym potencjałem”

Poznajcie nowego zawodnika MaxFloRec.

Opublikowany

 

Numerem „Voila” opublikowanym dziś (29.07) na kanale MaxFloRecTV swoje dołączenie do śląskiego labelu pieczętuje Mati Szert. Młody raper z Tychów jako 3., po Dejlu i Czasinie, dołącza do wydawnictwa. Równolegle z premierą singla w MaxFloSklepie wystartował pre-order krążka artysty

– Jeśli już w tym wieku gość robi takie rzeczy i nagrywa na takim poziomie, to strach pomyśleć, co będzie prezentował za 2-3 lata. Bez cienia wątpliwości ogromny talent z potężnym potencjałem – tak Rahim skomentował skille nowego zawodnika MaxFloRec.

Mati Szert dotychczas działał w tyskim podziemiu, gdzie wydał jedną EP-kę zatytułowaną „”TICKET 13”. Nowy nabytek MaxFloRec ma zaledwie 18 lat (dokładnie w dniu premiery singla „Voila” wchodzi w pełnoletność). Mimo młodego wieku Mati Szert może pochwalić się nieprzeciętnymi umiejętnościami technicznymi, prezentowanymi na przykład podczas popisów braggowych. Jego nietuzinkowo składane linijki to jednak nie tylko tzw. przechwałki, ale często przemyślane wersy, co zdecydowanie wyróżnia go na tle rówieśników.Voila” to 1. singiel Mati Szerta zapowiadający krążekLittle Boy”, czyli oficjalny debiut fonograficzny artysty. Produkcją bitu do dzisiejszej nowości zajął się falKon. Premierowy numer ukazał się wraz z teledyskiem na YT. Wideo zrealizował Kamil Antczak.30 komentarzy
30 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
mariusz 63amgg
1 rok temu

o co biega z tym robert rs77? to jakas akcja wsparcia niedorozwinietych gejow?

Kryminał
1 rok temu
Reply to  mariusz 63amgg

RS to znaczy „rucham stare 77” a ogólnie to gość zbiera na tranzycję

xdxdxd
1 rok temu

te jego flow brzmi jakby zajebal je jakiemus polskiemu raperowi (bialasowi?). oczywiscie pomijajac to ze cala scena ma zajebane flow z zagranicy.

Lukas
1 rok temu

Oczywiście sram właśnie, kiedy indziej na glam rap wejsc

PeeRZetNaLegaluEwakuacjaDoSzalup
1 rok temu

„Voila” tyle zapamiętał co Rahim krzyknął jak w nim kończył..

Ziominho
1 rok temu

Rahim to noskill

A Jezusowi Kazali Spać Znów
1 rok temu
Reply to  Ziominho

Niewielu wie o straszliwej tajemnicy, jaką jest fakt, że Magik sam nie wypadł z okna. Został przez nie wypchnięty. Starsi Mędrcy Kraju długo rozważali czy jest to sprawka Rahima czy Abradaba…Jednak po latach badań stwierdzono, że to Abradab pozbył się Magika dla sławy, a Rahim, który został osądzony przez Trybunał Sprawiedliwości Unii Europejskiej, ostatecznie został również oczyszczony ze wszystkich ciążących nad nim zarzutów.

K38
1 rok temu

Kapitalny

Dzejos
1 rok temu

Gówno w huj ten Mati

Essa
1 rok temu

Profesor trapu to kurwa

Alberto
1 rok temu

Profesor ty kurwo

Alberto
1 rok temu

Jebać Janusza Walikończuka

Prop&Testo
1 rok temu
Reply to  Alberto

Alberto – ogromny penis z wielkimi jajami

Alberto
1 rok temu
Reply to  Prop&Testo

Dziękuje

Popularne