Sprawdź nas też tutaj

teledysk

Rahim rekrutuje do swojej wytwórni nowego rapera

Posłuchajcie numeru „Ability Power”.

Opublikowany

 

Na MaxFloRecTV trafił numer zatytułowany „Ability Power”, który otwiera nowy rozdział w karierze Dejla. Artysta dotychczas działający w śląskim podziemiu zasilił label prowadzony przez Rahima. Jest to pierwsza z czterech zapowiedzianych na ten rok nowych twarzy wydawnictwa. Wraz z premierowym singlem Dejla MaxFloRec zaprezentowało odświeżoną wersję swojego logo

Mam poczucie estetyki z ulicy i zawsze będę starał się przemycać ją do swojej muzyki i twórczości – takimi słowami Dejlu opisuje swój styl. Artysta jest pierwszym z czterech debiutantów, których w tym roku odsłoni wydawnictwo. Raper gościł już na kanale labelu za sprawą akcji Hot16Challenge2. „Ability Power” to pierwszy pełnoprawny singiel publikowany pod szyldem MaxFloRec.

Za realizację teledysku do „Ability Power” odpowiada ekipa Grube Filmy. Bit do numeru pochodzi od Becka. Premierowy utwór jest zapowiedzią nadchodzącego krążka „Twój ulubiony support EP”. EP-ka będzie natomiast zaledwie przedsmakiem i rozgrzewką przed pełnoprawnym, legalnym debiutem Dejla, nad którym trwają już prace i który ma się ukazać jeszcze pod koniec bieżącego roku.Dejlu to jedna z czterech zaapowiedzianych na ten rok nowych twarzy, które dołączają do grona zawodników MaxFloRec.

 


16 komentarzy
16 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Profeeeeeeeesoooooooooor Traaaaaaaaapuuuuuuuuuuuuu
1 rok temu

NIECH ZREKRUTUJE MAGIKA PRZYCHLAST JEDEN NA LIŚCIA

AzbeST
1 rok temu

Przecież – jak widać na zdjęciu – Rahima wynajęli w Krakowie, żeby pracował jako gołąb i srał na zabytki!

gowno
1 rok temu

Co się stało? Front zmieniłeś? Najpierw cie kobieta odrzuciła a teraz żaden tirowiec się nie chciał zatrzymać przy drodze? Może spróbuj następnym razem umyć dupę zanim ją wystawisz na ekspresówce. Nie martw się yebac półki, w końcu się znajdzie jakiś desperat co się połasi żeby cię wygrzmocic.

Odb
1 rok temu

Łakim rekrutuje do swojej sextaśmy nowego tranziola

????????
1 rok temu

Czołowy Częstochowski Terrorysta! Wiecznie jedzie na czasownikach! Ktoś jeszcze słucha tego łaka?

keczup z cebuli
1 rok temu
fffffff
1 rok temu

chujnia, brzmi jak kazdy teraz

Eric Cartman
1 rok temu

Ja tam szanuje tylko zuroma, tadka z firmy, boskiego, kafara, bonusa bgc, bodykrajsa, dawidziora, obserwatora i kilku innych. Reszta sceny to shit.

Stary Włodka
1 rok temu

WY KURWY JEBANE PRZESTAŃCIE JUŻ PISAĆ O TYM ZJEBANYM SENTINO I STEPIE WY KURWY JEBANE PRZESTAŃCIE JUŻ PISAĆ O TYM ZJEBANYM SENTINO I STEPIE WY KURWY JEBANE PRZESTAŃCIE JUŻ PISAĆ O TYM ZJEBANYM SENTINO I STEPIE WY KURWY JEBANE PRZESTAŃCIE JUŻ PISAĆ O TYM ZJEBANYM SENTINO I STEPIE WY KURWY JEBANE PRZESTAŃCIE JUŻ PISAĆ O TYM ZJEBANYM SENTINO I STEPIE WY KURWY JEBANE PRZESTAŃCIE JUŻ PISAĆ O TYM ZJEBANYM SENTINO I STEPIE WY KURWY JEBANE PRZESTAŃCIE JUŻ PISAĆ O TYM ZJEBANYM SENTINO I STEPIE WY KURWY JEBANE PRZESTAŃCIE JUŻ PISAĆ O TYM ZJEBANYM SENTINO I STEPIE WY KURWY JEBANE PRZESTAŃCIE JUŻ PISAĆ O TYM ZJEBANYM SENTINO I STEPIE WY KURWY JEBANE PRZESTAŃCIE JUŻ PISAĆ O TYM ZJEBANYM SENTINO I STEPIE WY KURWY JEBANE PRZESTAŃCIE JUŻ PISAĆ O TYM ZJEBANYM SENTINO I STEPIE WY KURWY JEBANE PRZESTAŃCIE JUŻ PISAĆ O TYM ZJEBANYM SENTINO I STEPIE WY KURWY JEBANE PRZESTAŃCIE JUŻ PISAĆ O TYM ZJEBANYM SENTINO I STEPIE WY KURWY JEBANE PRZESTAŃCIE JUŻ PISAĆ O TYM ZJEBANYM SENTINO I STEPIE WY KURWY JEBANE PRZESTAŃCIE JUŻ PISAĆ O TYM ZJEBANYM SENTINO I STEPIE WY KURWY JEBANE PRZESTAŃCIE JUŻ PISAĆ O TYM ZJEBANYM SENTINO I STEPIE WY KURWY JEBANE PRZESTAŃCIE JUŻ PISAĆ O TYM ZJEBANYM SENTINO I STEPIE WY KURWY JEBANE PRZESTAŃCIE JUŻ PISAĆ O TYM ZJEBANYM SENTINO I STEPIE WY KURWY JEBANE PRZESTAŃCIE JUŻ PISAĆ O TYM ZJEBANYM SENTINO I STEPIE WY KURWY JEBANE PRZESTAŃCIE JUŻ PISAĆ O TYM ZJEBANYM SENTINO I STEPIE WY KURWY JEBANE PRZESTAŃCIE JUŻ PISAĆ O TYM ZJEBANYM SENTINO… Czytaj więcej »

kolaborat
1 rok temu

mam nadzieje ze to mnie zrekrutowal
rahim to klasyk kazdy sie przy nim chowa
jestem dobrej mysli rahim to gosc a nie dziwki
lubie go i mam nadzieje ze mnie on
jak sie do mnie dogra zrobimy pogrom
bo to ziom jak i ja
jakbym byl na jego koncercie to bym klaskał
rahim to ziom
rahim to ziom
yeah yeah

kolaborat
1 rok temu
Reply to  kolaborat

wbijam jeszcze raz
robie to jak numer raz
ciagle zapierdalam
rahima wywyższam w piedestały
chociaż nie jest taki mały
moze to mnie zrekrutowal
parują okulary
rahim to król bo on gasi pożary
jest legendą jak tupac shakur lub snop dog
jego muze lubie sprawdzac jak hot dog
sie do niej kręcę
tez jestem dobrym mc

Kuba
1 rok temu
Reply to  kolaborat

Mordo weź

Popularne