Sprawdź nas też tutaj

News

Ramirez w Polsce

Siła napędowa undergroundowej sceny Bay Area odwiedzi Europę.

Opublikowany

 

Ramirez – siła napędowa undergroundowej sceny Bay Area, nietuzinkowy, niezwykle charyzmatyczny reprezentant i współzałożyciel G*59 Records, już 21 maja 2020 roku wystąpi w warszawskim klubie Hydrozagadka! Bilety trafią do sprzedaży w środę 5 lutego od godziny 9:00 na big-idea.eu

Po udanej zeszłorocznej trasie z Kevinem Pouya, Ramirez // Rvmirxz rusza w europejskie tournée, promujące jego najnowszy album “Son Of Serpentine”, wydany nakładem G*59 Records. Na trasie nie mogło zabraknąć również Polski.Urodzony i wychowany w San Francisco, “one of the newest names in the rap music industry”, samozwańczy Gray Gorilla, odniósł sukces będąc częścią G*59 wraz z $UICIDEBOY$.
Znany ze współpracy z kolektywem Buffet Boys i kawałków takich jak „Be A Witness”, „100 bars & Gunnin”, „THE FO FIVE” czy „NANANANA”, które notują miliony wyświetleń w serwisie YouTube i platformach streamingowych, jest z całą pewnością jedną z najciekawszych postaci aktualnej undergroundowej sceny, która poprzez zamiłowanie do hip-hopu z lat 90., daje nam nowe spojrzenie na klasykę z Bay Area!

Jego najnowszy album “Son Of Serpentine” ma eklektyczny charakter i jest swego rodzaju mieszanką gatunkową wszystkich smaków z aktualnej epoki, które mocno wpłynęły na utalentowanego MC. “Silverback Gorilla” współpracując z takimi artystami jak Pouya, $UICIDEBOY$, Fat Nick, Shakewell czy ZillaKami, ugruntował sobie silną pozycję na undergroundowej scenie z szybko rosnącą grupą fanów na całym świecie.

Brak ograniczeń wiekowych. Osoby poniżej 16 roku życia, mogą wziąć udział w koncercie z podpisaną zgodą, poniżej 13 roku życia wyłącznie z pełnoletnim opiekunem.15 komentarzy
15 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
BIG
2 lat temu

Kurwa hip hopu już nie ma.Jadą po Peji czy Pihu młode kuriwszony,ale to ostatki rapu.Festiwale pederastów z sbm,jakieś taneczne gówna podczepiane pod hip hop.Major spz największa kurwinka na hajs,czy mes w empiku.No wypas na maksa.

EJ TY KOLO !!!
2 lat temu
Reply to  BIG

PIH SIĘ DAWNO SKOŃCZYŁ TEMU RESZTA SIĘ ZGADZA

Emma
2 lat temu
Reply to  EJ TY KOLO !!!

https://ge­tm­ee­ts.com – świetny projekt dla dorosłych, którzy szukają partnera do seksu

Odb
2 lat temu
Reply to  BIG

Bezbek Odb w Polsce!

Jss65
2 lat temu

Ramirez? Ten z ŁKSu?

Wilt chamberlain 100pts
2 lat temu
Reply to  Jss65

Ten co barcy wpakował 2 bramki w 2012

WnukTedego
2 lat temu

jestem jebana kurwa

Odb
2 lat temu
Reply to  WnukTedego

Jestem jebana kurwa

WnukTedego
2 lat temu
Reply to  WnukTedego

Dodam tylko że spuszczam się na zdjęcia Tedego.

Socjopata
2 lat temu

Nic mnie to nie mówi.

Gustaw II Adolf
2 lat temu

Kto?

Odb
2 lat temu

Rafalilez w Polsce

YEBAC
2 lat temu

ON NIE PRZYJECHAL TUTAJ GRAC KONCERTU ZJEBY. SZYBKI NUMEREK Z MISS GLAMRAPU REFALALA I WYPAD

HERO
2 lat temu
Odb
2 lat temu

Jestem cwelem

Popularne