Sprawdź nas też tutaj

News

Ramirez z G*59 Records wystąpi w Warszawie

Raper będzie supportował Pouya.

Opublikowany

 

Ramirez pochodzący z San Francisco w Cali, członek labelu G*59 Records, który założył wspólnie z $UICIDEBOY$, w piątek, 23 sierpnia, przyjedzie do Warszawy do klubu Proxima, gdzie wystąpi jako oficjalny support poprzedzający koncert Pouya.

Bilety na to wydarzenie są jeszcze dostępne, do nabycia on-line na big-idea.eu oraz w salonach Empik na terenie całego kraju.

Pouya to dobry chłopaczyna, pół Irańczyk, pół Kubańczyk, reprezentujący południową Florydę. Raper w 2012 roku przywitał się ze światem w bardzo osobliwy sposób, wówczas jeszcze jako osiemnastolatek, wydając debiutancki mixtape zatytułowany po prostu… „Fuck it”, czym zasłużył sobie na miano Underground Underdog, co potwierdził później na swoim pierwszym studyjnym albumie o tym samym tytule, wydanym w (2016), a co doskonale obrazuje singiel „41”.

Pouya opisywany jest jako „Zrodzony z Internetu, wychowany na ulicach i obdarzony wyjątkowym flow”, co udowodni nam na żywo, już 23 sierpnia.

 
7 komentarzy
7 komentarzy
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
Odb
2 lat temu

Piździrez z G*69 Records wystąpi ze swoim chłopakiem w Warszawie

ProfesoorNauk(@profesoornauk)
2 lat temu

Podnieconych wiele polek bo przyjedzie meksykaniec
Ale jedyne co mogą zaoferować w łóżku to chocholi taniec
Zachwycona Linkiewicz, zachwycone Godlewskie
Takie życie polki – życie kurewskie.

Mam siorke w Berlinie. Siedzi tam już 7 lat (nazwij któryś chuju moją siostre kurwą to zajebie bo ona akurat z czterech moich sióstr jest porządna i żyje z polakiem na kocią łape co i tak lepsze niż kurwić się z Ahmedem.) No i ja ogólnie jestem z małej miejscowości każdy każdego zna. I siorka opowiada że przez te 7 lat przewinęło się tyle polek z naszej okolicy i takie z nich szlaufy że w życiu bym nie powiedział. Tutaj ciche myszki, tam codziennie innego fagasa z chuja do wynajmowanego pokoju prowadzą. Bezwstydne. Rzecz jasna fagasi o oliwkowej skórze. Polki to jebane zwierzęta. A jeszcze jak najebane to już na pewno nie ludzie tylko chodzące swędzące cipska. Jest czwartek 1 sierpnia godzina 16:24 chuj Ci na kurwe rakuu123.

MOCNO WKURWIONY W HUJ HUJ
2 lat temu
Reply to  ProfesoorNauk

To kubańczyk jebany bezbeku a twoja siostra daje dupy za pół paczki cameli

ProfesoorNauk
2 lat temu

P.S.
Nie chce mi się już logować a muszę zrobić parę podszywów dlatego dodam że fajny ten polak mojej siostry i z chęcią bym mu obciągnął. A ciebie wkurwiony chuju jebać miała być zgoda cwelu zajebany.

Wasz ziom
2 lat temu
Reply to  ProfesoorNauk

Spokój dzieci! Wsadźcie sobie na zgodę a potem zapraszam do mnie. Będzie Syn tedego, mosiek, luczjano, jarek z chłopaków do wzięcia i wielu innych

jarek z chlopakow do wziecia. ale czego łuczysz?
2 lat temu
Reply to  Wasz ziom

Potwierdzam. Będzie też Rzecznik Prasowy i weźmie swoje już nieco zużyte pługi analne.

ProfesoorNauk to pizda godxks
2 lat temu
Reply to  ProfesoorNauk

No ja nazywam twoją siostrę Kurwą i co mi zrobisz cipko Kurewsko

Popularne