Sprawdź nas też tutaj

ranking

Ranking numerów o legalizacji marihuany (cz.1)

Palenie marihuany to jeden z najczęstszych tematów poruszanych w rapowych kawałkach.

Opublikowany

 

Polski rap na przestrzeni ostatnich kilkunastu lat przeszedł bardzo dużą zmianę. Nie tylko pod kątem brzemienia, ale również poruszanej tematyki. Od nawijania o biedzie, aż do wielbienia drogich marek ciuchów i aut. Wśród tych tematycznych zmian można zauważyć jedną stałą. Uwielbienie dla tematu palenia marihuany i walka o legalizację, z którą identyfikuje się większość reprezentantów naszej krajowej sceny.

Jako dowód na potwierdzenie tej tezy przygotowałem dla Was zestawienie 20 numerów traktujących właśnie o marihuanie. Znajdziecie w nim nagrania zarówno z końcówki lat 90-tych, jak i niedawne premiery. Poniżej miejsca od 20-go do 11-go (dostępne również w formie video):

20. VNM – PLACEK Z HASZEM

Nagranie, które możemy kojarzyć ze składanki Grube Jointy oraz debiutanckiej płyty VNM-a w Prosto. Elbląski raper świetnie odnalazł się na bicie od dj’a 600V. Refren już po jednym odtworzeniu zapętla się w głowie, a zwrotki, mimo leniwego flow i charakterystycznych dla rapera eksperymentalnych kombinacji rymów tworzą spójną całość. Ten numer po prostu musiał się tu pojawić!

19. Dj Soina – SMAK JOINTA feat. Qlop, Bubel

Ten numer z mixtape’u Dj’a Soiny ma wszystko by stać się hymnem fanów palenia. Ujęcia kręcone w Amsterdamie, cuty z kultowych numerów i małe oczy rapującego Qlopa i Bubla. Staroszkolny klimat nagrania tylko dodaje klimatu całości. Kolejna obowiązkowa pozycja w zestawieniu!

18. Trzeci Wymiar – GANDZIA KRĄG

Kolejny numer nagrany w ramach akcji Grube Jointy. Nullo, Szad i Pork w charakterystycznym dla siebie stylu rapują o nadchodzącej legalizacji i pozytywnych skutkach palenia marihuany. O dziwo, mimo nienagannej techniki i chwytliwego refrenu, nagranie nie należy do najpopularniejszych w tej tematyce. Jeśli nie słyszeliście o „Gandzia kręgu” musicie to nadrobić.

17. Borixon – JAKIECHAN feat. ReTo

Znów Amsterdam. Dosłownie i w przenośni. Jakiechan to wizualne zaproszenie do odwiedzenia charakterystycznych uliczek w ulubionym mieście palaczy. Z kolei muzycznie bliżej mu do Chin, co daje całkiem ciekawe połączenie. Nie jest tajemnicą, że zarówno Borixon jak i ReTo lubią palić i raz na jakiś czas nagrają o tym numer. I trzeba przyznać, że im to wychodzi.

16. Hemp Gru – MARY MARY feat. Żary, Ras Luta, Siostra Mariola

Zgadniecie w jakim mieście kręcono cześć ujęć do Mary Mary? Myślę, że w tym przypadku odpowiedź będzie zbędna. Hemp Gru to bez wątpienia jedna z tych grup, które najczęściej poruszały temat legalizacji marihuany. Dodatkowo w tym numerze wspiera ich m.in. Ras Luta, który również ma w temacie walki o wolność konopi sporo do powiedzenia. To bez wątpienia jeden z najpopularniejszych numerów w całym zestawieniu.

15. O.S.T.R. – JA I MÓJ LOLO

Kto uwierzy, że od premiery albumu Tabasko minęło już 18 lat? To właśnie z tego krążka pochodzi kolejny numer w naszym zestawieniu. O.S.T.R. przez wiele lat był jednym z najbardziej rozpoznawalnych propagatorów jarania co doskonale słuchać właśnie w Ja i mój lolo. Bezkonkurencyjny klasyk, który jeszcze przez wiele lat będzie cieszył entuzjastów marihuany.

14. Young Igi – THC feat. Włodi

To z kolei całkiem świeże nagranie, które wielu słuchaczy rapu mogło mocno zaskoczyć. Połączenie nawijki Young Igiego i legendy sceny, Włodiego, wyszło nadspodziewanie dobrze. Reprezentanci Def Jam Poland udowodnili, że potrafią łamać schematy i tworzyć ciekawe numery, np. ten o THC.

13. Sobota – RUSZ DUPSKO NA MARSZ feat. Bagin, Łata, Czutek

Była już mowa o hymnie, ale w tym przypadku znów trzeba wrócić do tego określenia. Rusz dupsko na marsz to apel, który pojawiał się przy praktycznie każdym kolejnym Marszu Wolnych Konopi po 2011 roku. I choć Sobota obecnie nie ma zbyt wielu zwolenników, to samo nagranie do dziś wzbudza wiele pozytywnych emocji wśród osób walczących o legalizację.

12. donGURALesko – GRUBE JOINTY

Tytułowy singiel z projektu Grube Jointy to kolejny z numerów, które rządziły na Marszach Wolnych Konopi. Manifest poparcia dla legalizacji ze strony poznańskiego rapera spotkał się z dużym entuzjazmem. Unikalny styl Gurala w połączeniu z celnymi wersami i chwytliwym refrenem zdecydowanie zasługuje na wysokie miejsce w naszym zestawieniu.

11. Ganja Mafia – POLE MARYSI

Bezsprzecznie jedno z najbardziej znanych nagrań w temacie marihuany. Góralski klimat zdecydowanie przypadł do gustu słuchaczom Ganja Mafii i przyczynił się do jeszcze większej popularności całego projektu. Trudno wskazać osobę, która choć raz w życiu nie słyszała tego charakterystycznego nagrania.

Tym numerem zamykamy miejsca od 20 do 10 w tym subiektywnym i dość luźnym zestawieniu. Dajcie znać, które numery z wymienionych są Waszymi ulubionymi i które powinny koniecznie pojawić się w pierwszej dziesiątce!

 
70 komentarzy

70
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
Analny

Uprawianie sexu analnego to jeden z najczęstszych tematów poruszanych w rapowych kawałkach.

EJ TY KOLO!

EJ CHUJE DO SZCZANIA! CZEKAM NA NOWĄ KOLEKCJĘ WIBRATORÓW ODBYTNICZYCH OD FIRMY BELMONDEX. WSZYSTKIE W ORGINALE STOJĄ NA PÓŁECZCE.

Koneser

Seks z puszystą dziewczyną to coś wspaniałego. Przutulać i buziakować można niemal odrazu a fiuta ssie jak odkurzacz tylko, że z naturalnym lubrykantem. Gdy kochamy się na jeźdźca rusza pupą szybciej niż tancerki na karnawale w Rio. Byliśmy ostatnio z kumplami w Hiszpanii i powyrywali jakieś tam szczupłe dzidy 10/10, ale co z tego jak poza macankami żaden nie zaruchał.

Young Leosia

Same łaki. Sprawdzajcie moje kozackie numery. Pis joł!

EJ TY KOLO!

EJ CHUJE DO SZCZANIA CZEKAM W CHUJ NA KOLEJNĄ PORCJĘ REAL RAPU OD VNM, WSZYSTKIE PŁYTY STOJĄ W ORGINALE NA PÓŁECZCE.

EJ TY KOLO!

EJ CHUJE DO SZCZANIA CZEKAM W CHUJ NA KOLEJNĄ PORCJĘ REAL RAPU OD DJ SOINA, WSZYSTKIE PŁYTY STOJĄ W ORGINALE NA PÓŁECZCE.

EJ TY KOLO!

EJ CHUJE DO SZCZANIA CZEKAM W CHUJ NA KOLEJNĄ PORCJĘ REAL RAPU OD QLOP, WSZYSTKIE PŁYTY STOJĄ W ORGINALE NA PÓŁECZCE.

EJ TY KOLO!

EJ CHUJE DO SZCZANIA CZEKAM W CHUJ NA KOLEJNĄ PORCJĘ REAL RAPU OD BUBEL, WSZYSTKIE PŁYTY STOJĄ W ORGINALE NA PÓŁECZCE.

EJ TY KOLO!

EJ CHUJE DO SZCZANIA CZEKAM W CHUJ NA KOLEJNĄ PORCJĘ REAL RAPU OD TRZECI WYMIAR, WSZYSTKIE PŁYTY STOJĄ W ORGINALE NA PÓŁECZCE.

EJ TY KOLO!

EJ CHUJE DO SZCZANIA CZEKAM W CHUJ NA KOLEJNĄ PORCJĘ REAL RAPU OD BORIXON, WSZYSTKIE PŁYTY STOJĄ W ORGINALE NA PÓŁECZCE.

EJ TY KOLO!

EJ CHUJE DO SZCZANIA CZEKAM W CHUJ NA KOLEJNĄ PORCJĘ REAL RAPU OD RETO, WSZYSTKIE PŁYTY STOJĄ W ORGINALE NA PÓŁECZCE.

EJ TY KOLO!

EJ CHUJE DO SZCZANIA CZEKAM W CHUJ NA KOLEJNĄ PORCJĘ REAL RAPU OD HEMP GRU, WSZYSTKIE PŁYTY STOJĄ W ORGINALE NA PÓŁECZCE.

EJ TY KOLO!

EJ CHUJE DO SZCZANIA CZEKAM W CHUJ NA KOLEJNĄ PORCJĘ REAL RAPU OD RAS LUTA, WSZYSTKIE PŁYTY STOJĄ W ORGINALE NA PÓŁECZCE.

EJ TY KOLO!

EJ CHUJE DO SZCZANIA CZEKAM W CHUJ NA KOLEJNĄ PORCJĘ REAL RAPU OD SIOSTRA MARIOLA, WSZYSTKIE PŁYTY STOJĄ W ORGINALE NA PÓŁECZCE.

EJ TY KOLO!

EJ CHUJE DO SZCZANIA CZEKAM W CHUJ NA KOLEJNĄ PORCJĘ REAL RAPU OD O.S.T.R., WSZYSTKIE PŁYTY STOJĄ W ORGINALE NA PÓŁECZCE.

EJ TY KOLO!

EJ CHUJE DO SZCZANIA CZEKAM W CHUJ NA KOLEJNĄ PORCJĘ REAL RAPU OD YOUNG IGI, WSZYSTKIE PŁYTY STOJĄ W ORGINALE NA PÓŁECZCE.

EJ TY KOLO!

EJ CHUJE DO SZCZANIA CZEKAM W CHUJ NA KOLEJNĄ PORCJĘ REAL RAPU OD WŁODI, WSZYSTKIE PŁYTY STOJĄ W ORGINALE NA PÓŁECZCE.

EJ TY KOLO!

EJ CHUJE DO SZCZANIA CZEKAM W CHUJ NA KOLEJNĄ PORCJĘ REAL RAPU OD SOBOTA, WSZYSTKIE PŁYTY STOJĄ W ORGINALE NA PÓŁECZCE.

EJ TY KOLO!

EJ CHUJE DO SZCZANIA CZEKAM W CHUJ NA KOLEJNĄ PORCJĘ REAL RAPU OD BAGIN, WSZYSTKIE PŁYTY STOJĄ W ORGINALE NA PÓŁECZCE.

EJ TY KOLO!

EJ CHUJE DO SZCZANIA CZEKAM W CHUJ NA KOLEJNĄ PORCJĘ REAL RAPU OD ŁATA, WSZYSTKIE PŁYTY STOJĄ W ORGINALE NA PÓŁECZCE.

EJ TY KOLO!

EJ CHUJE DO SZCZANIA CZEKAM W CHUJ NA KOLEJNĄ PORCJĘ REAL RAPU OD CZUTEK, WSZYSTKIE PŁYTY STOJĄ W ORGINALE NA PÓŁECZCE.

EJ TY KOLO!

EJ CHUJE DO SZCZANIA CZEKAM W CHUJ NA KOLEJNĄ PORCJĘ REAL RAPU OD DONGURALESKO, WSZYSTKIE PŁYTY STOJĄ W ORGINALE NA PÓŁECZCE.

EJ TY KOLO!

EJ CHUJE DO SZCZANIA CZEKAM W CHUJ NA KOLEJNĄ PORCJĘ REAL RAPU OD GANJA MAFIA, WSZYSTKIE PŁYTY STOJĄ W ORGINALE NA PÓŁECZCE.

EJ TY KOLO!

EJ CHUJE DO SZCZANIA CZEKAM W CHUJ NA KOLEJNĄ PORCJĘ REAL RAPU OD ŻARY, WSZYSTKIE PŁYTY STOJĄ W ORGINALE NA PÓŁECZCE.

Analny2

Uprawianie sexu analnego z Twoja matka na przystanku to jeden z najczęstszych tematów poruszanych w rapowych kawałkach.

Analny2

Moja jest tak szpetnym kurwiskiem, że nie chcą jej tykać nawet menele z pobliskiej Żabki.

Jaś Analny

Raz w lepszym stylu raz w gorszym

Odb

Rimming raperów na marszu legalizacji publicznych anali (cz.1)

Facio od krabów

Pierwsze miejsce powinno mieć NiKC – Jedziemy po zioło.

Przerabiacz nagłówków

Ranking numerów o legalizacji związków homoseksualnych (cz.1)
Kąpiele, ładowanie w dupsko, pęknięte odbyty i branie z dupy do ryja to jedne z najczęstszych tematów poruszanych w rapowych kawałkach.

Weselne hity

„gloryfikujesz gandzie…wiesz komu wpierdalaj, że to naturalne”
Rogal DDL wyjaśnił wszystkich kretynów raperów

Potrzebny austriacki wódz

Pierdolic polskich lekarzy.
Ile jeszcze bedziemy sie zgadzac na „pomoc” i „leczenie” przez pasibrzuchow, czesto chorych psychicznie, lapowkarzy, ktorzy mysla tylko o swojej kabzie, o tym by poczuc sie lepszymi od pacjentow. Konec z tym. Narod powinien sie obudzic i wprowadzic limity czasu pracy dla pracownikow sluzby zdrowia podobni jak ma to miejsce w transporcie. Polska mentalnosc pana i chama zabije nas, kazdy kto ma olej w glowie wyjechal byle gdzie jest lepiej.

AnalnyKorekAKApomidorek

17. Zjedz skręta ft. Żary

Dismember kardiognojnia

Rap przeszedl przemiane nie tylko pod wzgledem BRZEMIENIA. Ja pierdole wy w tej zjebanej redakcji macie zbiorowe IQ 20 serio.

Leonardo

A gdzie Hk Rufijok – Pierdol Detoxy 2? Jak już w tym klimacie jesteśmy to mogliście to wrzucić w zestawieniu.

EJ TY KOLO!

DETOX OD CZEGO KURWA OD TRAWKI? PIERDOLNI SIE W TEN PUSTY ŁEB PSEUDONARKOMANIE

EJ TY KOLO!

KURWA!!!!!! JESZCZE NIGDY NIE NAJADŁEM SIĘ TYLE WSTYDU!!!!! WYOBRAŹCIE SOBIE, ŻE WCZORAJ, PIERWSZY RAZ SPRÓBOWAŁEM SEKSU Z MOICH PSEM FAFIKIEM. TAK NA MARGINESIE, FAFIK JEST DUŻYM LABRADOREM O JASNYM UMASZCZENIU. NO I TERAZ NAJLEPSZE – PRZY PRÓBIE POKRYCIA FAFIK ZAKLESZCZYŁ SIĘ SWOJĄ KUŚKĄ W MOIM ODBYCIE. STARY MUSIAŁ WEZWAĆ POGOTOWIE I TAK ZŁĄCZONYCH PRZETRANSPORTOWALI NAS DO SZPITALA. KURWA! JESZCZE DO TERAZ CZUJĘ NA SOBIE DRWIĄCE SPOJRZENIA LEKARZY.

EJ TY KOLO!

CHUJE DO SZCZANIA A TO ZNACIE?

-CZYM SIĘ RÓŻNI EJ TY KOLO! OD GÓWNA?
-GÓWNO MNIEJ ŚMIERDZI!

HAHAHAHAHAH

ikarus

Albo bu-pojara.
Ale placek z haszem to był dojebany numer 😀
Legalize it!

Pissing Cock

Jak zalegalizują, to raperom ujebie to 90% tematów do nawijania, a już teraz są monotonni i nudni w chuj! Już nie będzie po co biegać z tematem, a jaranie jointów będzie tyle warte chwalenia się, co opowieść o wypitych czterech Żubrach…

żENADA

pierwsza 10
to
1 zjedz skręta feat żary
2 amnezja hemp gru
3 dentysta sokół
4 fundacja jaram
5 ths klika skręcić nie zaszkodzi
6 3xklan zielona relacja
7 k 44 rutyny
8 arab 30
9 massey palimy lole
10 gandzia mafia dobre geesy
.
co na to redakcja ?

żENADA

jeszcze radio 5 g bym gdzieś wcisnął

Bucano

Spoko ale zabraklo najwiekszego klasyka: firma – tylko jeden buch i znamy sie na tym tez spoko z tego samego albumu

żENADA

jeszcze pijani powietrzem – latajacy holender

To praWFDa

Jak wiemy hipokryzja polek niema końca
Depresja kobiety – trzeba pomóc sama sobie nie poradzi, ty nie wiesz co czują osoby chore na depresje
Na jedną kobietę 8 mężczyzn popełnia samobójstwo- To wina mężczyzn, boją się silnych kobiet, muszą sami nad sobą popracować
Ktoś opiszę historyjkę w której p0lka jest suką- haha słaby bejt
Ktoś napisze historyjkę gdzie polak jest chamem i debilem- widzicie i dlatego boicie się kobiet mizoginy bo sami jesteście głupi
Nie che grubej laski wolę szczupłe- Liczy się piękno wewnętrzne incelu, widać że nigdy nie miałeś do czynienia z kobietami, każdy powinien czuć sie dobrze w swoim ciele nie oceniaj
Chcę by chłopak był ode mnie wyższy- a co ty incelu myślisz przecież ona może chcieć założyć szpilki,
P0lak napiszę ,że beka z uganianiem się za mgbewe- a co ty zaglądasz komuś do łóżka, ale was boli ,że on jest od was lepszy a kobieta ma wybór
Polak napiszę ,że nie chce p0lki woli coś innego – (już nie ma ,,nie zaglądaj do łóżka” teraz różowa che zaglądać lepiej niż inkwizycja) patrzcie nie che polki ale ty masz wyobraźnię przegrywie, już widzę jak jakaś cię zechce incelu
Już chyba nie muszę podsumowywać ,że wyzwiska p0lek skupiają się głownie na sferze seksu bo to jedyna wartość jaką rozumieją i jaka znają
Na serio nikt jeszcze nie napisał pracy doktorskiej na temat tak widocznej i łatwej do udowodnienia hipokryzji?

Young Leosia

Ja to wiem, ty to wiesz i wielu innych. Zamiast psuć sobie nastrój pisząc wciąż o tym jebanym szambie jakim są polki może piszmy o zaletach zagranicznych kobiet, co?

pytanie do p0lek SZMAT

Czemu w Polsce nawet spojrzenie na dziewczynę jest uważane za podryw? xD Kisne zawsze z młodych #p0lka. Czemu osoby 50+ potrafią wszędzie bez problemu nawiązać small talk, czy to w kolejce w sklepie, u lekarza, w parku, do tego są dla siebie mili. A zagadaj o cokolwiek polke (bez absolutnie żadnych podtekstów) to albo się skrzywi, albo powie nie jestem zainteresowana(czym??? xDD), mam chłopaka, nie mówię juz o innych komentarzach. One serio myślą że każdy mijający ich facet myśli tylko o tym jak je poderwać? Czy jak to działa? Bo już sam nie wiem, może mi któraś z p0lka odpowiedzieć?

Działacz fifa

Widocznie masz aparycje ohydnego oblecha głupku

MLADEN CHUJOVIĆ

Ale on ma rację. Te humanoidy pierdolone mają tak wielkie ego, że jak zamienisz z nią kilka słów to myślą, że są już podrywane

PejaTVN

Tak tak promujcie dalej narkotyki 🙂 tak swoją droga większość z tych raperow ma dzieci a odpierdala takie rzeczy, przecież wasze pociechy wezmą z was przykład i zostaną cpunami. No brawo kurwa rodzice !

GRAND CHAMP

Japa tam, wracaj szybciutko do stołu bo browar się wygazuje, wódka się ociepli i nie będzie już taka smaczna

tede- impotent swag prod.sir zdzich

hahaha debil ale czego się spodziewać po gościu co ma ksywę pejatvn. Tak szczerze to czemu nie bosskiromantvp?

żENADA

marichułana to nie narkotyk

żENADA

” MARICHUŁANA ŻYWI NAS I UBIERA
W ALBAŃSKIM GANGU ŁATWO NATKNĄĆ SIĘ NA CWELA,
MOŻESZ SIE Z NIM RUCHAĆ ALBO WYPIĆ KAKAŁO,
ZE SPUCHNIĘTĄ DUPĄ BUDZISZ SIĘ ZNOWU RANO”

żENADA

„nie namawiam lecz powtarzam w kółko,
pal ziółko, pal ziółko, pal ziółko”

BurakObanan

Polecam odpalić te klipy tutaj wszystkie na raz i wsłuchać się w bit

żENADA

Podziękuj za towar który szybko Ci się znudzi,
Pamiętam drugi Pierwszy zaczął jarać szlugi
Pierwszy do wódy , miał być sportowcem Lecz szło mu w krate,
pierwsze narkotyki i popłynął z tematem Mało tego
w azot wpierdolił swe siostry Teraz z nimi zapierdala po balony

żENADA

„proszę przytul mnie do chuja”

KlulGlamlapu

Tomasz mam nadzieje ze miejsce dla pfk i ale sie zmaxhauem wciąż czeka…..

Bogdan

Ranking polskich książek poświęconych legalizacji jest o wiele prostszy i krótszy, bo jest (na razie) tylko jedna. Zainteresowani są proszeni o udanie się tutaj: http://marihuanaleczy.pl/ksiazki/

Pissing Cock

To świadczy o tym, że za książki biorą się raczej ludzie mądrzy. Nie ci, co za rap…

Cyganskakurewka

Sama hujnia, polecam sweet leaft od black sabbath. Ludzie, palmy ziółko całymi rodzinami ale nie słuchajmy chłamu, pozdro 😉

żENADA

My jaramy skuna, a wy heroinę
Ja rozgrzewam hash, ty gotujesz kokainę
Już biegniesz do domu okraść swą rodzinę
Ja pękam ze śmiechu, ty chory skurwysynie!

POZA KONTROLO

TAKICH SZCZYTÓW TO TU JESZCZE NIE BYŁO

https://youtu.be/xy_ZVfmi9Mc

#zgibonemprzezświat
Marcin

Mam nadzieję, że FILM , K44,będzie nr 1

EJ TY SUKO!

EJ TY SUKO! DZISIAJ WYRUCHAŁEM W DUPSKO 13 LETNIĄ DZIEWCZYNKĄ,WZIĄŁEM TĄ MAŁĄ PIZDĘ POD PŁASZCZ I SWOIM 23 CENTYMETROWYM NOA OTARŁEM O JEJ DUPSKO. POTEM PRZYWIĄZAŁEM DO ŁÓŻKA I GWAŁCIŁEM, I WIECIE CO KURWY JEBANE PIERDOLONE W CIPSKA? SPRZEDAŁEM KĄ KURWA DO AGENCJI TOWARZYSKIEJ I Z NAGRAŃ PORNO ZARABIAM MILIONY. A WY ROZRUCHANE ROZPIERDOLONE PRAWICZKI MOŻECIE OBCIĄGNĄĆ

YEBAĆ p0lki

Opowiem wam taką sytuacje…
Zapoznałem się na portalu randkowym z taką niby ładną i rozgarniętą laskom.
Wiecie praca w salonie fryzjerskim, własne mieszkanie, auto, laska po licencjacie na stosunkach międzynarodowych itp… tak przynajmniej napisała na profilu i zdjęcia też nie wskazywały, że to farmazon. Ale kurcze pozory mylą, Przychodzi do spotkania wiecie spotkaliśmy się pod pałacem kultury w WWA i przychodzi… na początku zaprosiła mnie na zapiekankę kurwa do jakiegoś dworcowego fast fooda, oczywiście sama mi wybrała najmniejszą i najtańszą zapiekankę do picia nie zaproponowała nic bo jak się później okazało miała w butelce po wodzie mineralnej herbatę sypaną kurwa na dodatek gorzką… oczywiście w drodze powrotnej witała się z nią jakaś menelica co siedziała pod dworcem z kubkiem… i tu mi się zaświeciła lampka ostrzegawcza… i pod pretekstem nagłej sytuacji w pracy uwolniłem się jakoś od niej (na szczęście)… tak więc macie tu dobry przykład, że te wszystkie komentarze co tu pisze ten gość od p0lek to wszystko prawda i wnioskuje, że od jakiegoś czasu p0lki mają gdzieś porządnych P0laków tylko wolą się szmacić z gołodupcami Turasami lub innymi brudasami smolusami, dlatego szanuje go na tym portalu, bo chce wam przekazać życiowe myśli, ode mnie zawsze dostanie dużo łapek w góre… ale już wszyscy wiedzą, że p0lki są życiową niedojdą i pewnie do końca życia będą się waliły z brudasami.
Od taki P0lski smutny los

racja

Powiem wam tak, młode dupeczki są spoko bo są ciasne. Ale jak poznałem na tinderze 19 letnią cygankę to kurwa takie śmigło mi zrobiła że już więcej nie będę się z białymi polkami spotykać. Napalona, wąska i aktywna, nie to co leżąca jak kłoda polka. Tfu. Cyganki, Murzynki, Latynoski, laski z Bliskiego Wschodu – polecam!

znawca tematu

Racja – ja najbardziej polecam Wietnamki, jest ich ogromna społeczność w Polsce. Niziutkie, wąskie, małe łapki – wiec kutas wyglada przy nich gigantycznie (zwłaszcza jak masz 17-18cm lub więcej) , do tego lubią ten sport i lubią zmieniać pozycje. No i fajnie ięczą.

Popularne