Sprawdź nas też tutaj

Wideo

Kali, najlepsze to? (odc. 2)

Rapnews.pl przepytuje Kaliego.

Opublikowany

 

Kali wziął udział w cyklu „najlepsze to?” przygotowanym przez portal Rapnews.pl. W drugim odcinku serii dowiadujemy się jaki kamień szlachetny ma największą moc, które zwierzę jest najbardziej odpychające czy poznajemy najsmutniejszy film.

Największy autorytet Kaliego

Kali, który nagrał album Chakra” inspirowany centrami energetycznymi znajdującymi się w organizmie człowieka czyli czakrami przyznaje w wywiadzie, że bliżej mu do buddyzmy niż religii chrześcijańskiej. Mimo to raper jako największy autorytet wskazał Chrystusa. – Można wysoko przycelować… Chrystus. Chociaż nie jestem praktykujący i bliżej mi do buddyzmu, to powiedziałbym, ze Chrystus.

kali raper z Ganja MafiaRapnews.pl

Rapnews.pl to portal o tematyce hip-hopowej, na którym znajdziemy aktualności ze świata rapu i hip-hopu. Recenzje, wywiady, felietony, relacje z koncertów, single. Portal znany był kiedyś pod nazwą rap-news.eu, zmieniając w 2018 roku domenę na rapnews.pl. Wspólnie z serwisem Rap w Polsce organizuje konkursy dla młodych talentów, w których jurorami są znani polscy raperzy.Kliknij i skomentuj
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Popularne