Sprawdź nas też tutaj

News

RAP POLITYKA: Co z tym Wilkiem?

Opublikowany

 

Właśnie przesłuchałem singiel promujący nową płytę Hemp Gru.. kopara mi opadła..

 

 

Jeszcze 2 tygodnie temu komentowałem wywiad Wilka dla magazynu Drakka, w którym opowiadał on głównie o tym jaką rolę odgrywa w jego życiu wiara. W swoim repertuarze ma też kawałki, które epatują narodową martyrologią (63 dni chwały), a dziś cytuje go Krytyka Polityczna..

 

 

Ktoś tutaj na pewno się pogubił.. nie wiem, czy ostatnie zamieszanie wokół Kolorowej Niepodległej spowodowało, że KP cytuje prawicowego rapera, czy też on sam zmienił front, bo przekaz jaki płynie z nowego singla jest jednoznaczny w swojej wymowie:

 

Skażone gleba, woda i powietrze
Podstawowe prawa dla ludzi niedostępne
Jak apartamenty na 40 piętrze
Luksus nie dla wszystkich zamienił byś się chętnie
Ktoś oddaje serce i wypruwa żyły
Aby jego dzieci lepiej niż on żyły
System nada PESEL, system nada NIP
Dla systemu jesteś tylko ciągiem cyfr
Ma pan konto? Może jakiś kredyt?
Nie wiem skąd w społeczeństwie to poczucie biedy
Spójrz na Grecję o co walczyły Ateny
O euro i dolary, jebane PLNY?
Raczej o wolność, nic nie zdławi tego krzyku
Nowa generacja pokolenie niewolników
Chcą kupić twoją dusze
Chcą sprzedać cię jak stoisz
Podpiszesz po dobroci albo zmuszą cię jak wolisz
No bo więzić dobre dziecko pozbawią majątku
Znieważą mają patent na każdego bez wyjątku
Teraz twój ruch czy się poddasz transformacji
Wpisz duch epoki i szukaj informacji

 

 

Już w pierwszych słowach nawiązuje do alterglobalizmu, postawy, która jest domeną ruchów lewicowych oraz ekologicznych. Powołuje się też na Grecję, której ulice zaczęły płonąć w momencie gdy na ulice wyszli lewicowcy i anarchiści. Wilku krytykuje kapitalizm, system polityczny oraz brak poszanowania praw człowieka – czyli to co stale robią socjaliści, zachęcając tym samym do wyjścia na ulicę (teraz twój ruch).

 

To wszystko wydaje się być szyte bardzo grubymi nićmi.. szczególnie, że pierwszy kawałek z zapowiadanej płyty nagrany jest z Bas Tajpanem (opowiadającym się za mordowaniem gejów i lesbijek), a jego tytuł to Zapomniani bohaterowie (znowu narodowe męczeństwo?)

Ogromne pomieszanie z poplątaniem.. a może to idee odchodzą w zapomnienie, jak sugerował  Ryszard Kapuściński?

 

 

Z niecierpliwością czekam na płytę..

 

Politolog na rapie //glamrap.pl

politolognarapie.blogspot.com

facebook.com/politolognarapie

 
92 komentarze

92
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
Tomek14

Panie politolog od siedmiu boleści nie zauważyłeś pan że przekonania większości raperów łączą najlepsze cechy lewakówrobaków i narodowców?

OBYWATEL JAMAN

WILKU ZDEJMIJ CZAPKĘ I BLUZE JESTEŚ 100% PATUSEM.

kolim

Wilku nie kuma całego tego podziału. To prosty kolo, nawinął jak nawinął. Pewnie sam do końca nie rozumie tego wszystkiego.

M.

Wilku by chciał żeby każdy miał to samo. Ale jednocześnie komuny nienawidzi. Większość uliczników ciśnie żeby im dać..

Bliżej mi tutaj do poglądów Sokoła – „idź zarób swoje, nie bądź ofiarą losu” !!! Tak tak Wilku, Konusie PKS i reszto hołoty – to właśnie do was te słowa.

Destylacja

Skąd w społeczeństwie poczucie biedy??! Społeczeństwo dzieli się na pewne grupy:
Zamożnych, klasę średnią (szeroko pojęta budżetówka, przedsiębiorcy),patologię i najuboższych.

patologia niszczy społeczeństwo, chlejąc,ćpając, rozmnażając się i po wszystko wyciągając rękę do opieki, a najuboższy milczy, bo się wstydzi swojego ubóstwa, zapierdala na śmieciowej umowie za 800 złotych żeby coś zjeść,odziać się, jest zbyt uczciwy żeby ukraść i zbyt dumny żeby prać się pod MOPSEM o przydział konserw z UE. Państwo oczywiście włazi w dupska patusom, wyzyskując tych najuboższych.

obowiazkowe imie

WILKU POPULISTA MOGLBY BYC NYGASEM I JEDNOCZESNIE BYC W KU KLUX KLANIE. WAZNE ZE KWOTA PIENIEDZY NA KONCIE WZRASTA.

Inwazja

IDEALNY KOMENTARZ 🙂

Geryy

Wilku na propsie:)

DOBRY WYWIAD

[img]https://images45.fotosik.pl/1227/8483c050612dd594.jpg[/img]

ZAISTE WYKWINTNE GÓWNO

Śmierdzimizoka

Biznes w jakim siędzą Wilku z Bilonem to cała lawina populizmu, było o ulicy, mnóstwo pieprzenia na temat marihuany że dobra, lecznicza no to naprute małolaty palą to gówno codziennie(swoją drogą to weź tu się z takim baranem dogadaj) no a jak temat ganji sie wyczerpał no to hula pojedziemy z czymś na temat polskiej historii i podejrzewam że odbiorcy HG jedyne co wiedzą na temat polskiej historii to to co usłyszeli z kawałków Hemp Gru. Ostatnio w modzie wszelkiego rodzaju spiski, niewola, kontrola i krwiozerczy system . Brawo Wilku nie moge sie doczekac jak za kilka lat wystartujesz w wyborach 😀

P.S. miało być zdjęcie wilka w ponczu al dzisiaj sobie odpuszczam 😀

[img]https://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/109712-wilku.jpg[/img]

karamustafa

dalej Hejty 🙂 Gimby w szkole możecie się teraz wyżyć !!

OBYWATEL JAMAN

CHUJA SIĘ ZNAJĄ NA POLITYCE. PEWNIE PIS IM KURWA ZAPŁACIŁ ZA NAGRANIE TEGO KAWAŁKA JAK 63DNI CHWAŁY. HG TO JEBANI POPULIŚCI.

klekot jaj

[IMG]https://i.imgur.com/1H3dW.jpg[/IMG]

djtrawa

szacun dla Wilka.

TOMASZBUKOWSKI

Wilku rozjebał

Tomek14

Alterglobalizm tolerancja sprzeciw uciskowi społecznemu-To cechy lewackie raperów.Patriotyzm z kolei czyli teoretycznie podstawa ruchów narodowych też był od zawsze w rapie zobacz chociażby Łone,Wilka,Piusa i Erdo.Większość raperów ulicznych też często coś nawinie o polskości…Wskazywanie więc kto jest raperem narodowcem a kto raperem lewakiem w przypadku tak umiarkowanych (i w-g mnie zdrowych) poglądów raperów jest bez sensu.Politolog na rapie godny pożałowania jest.

ej

alterglobalizm to idea nie mająca nic wspólnego z podzialem na lewice czy prawice. ba, to predzej prawica, bo to w koncu nacjonaliści cenią sobie wartości narodowe, regionalne, tradycje, wiare i nie godzą się na społeczeństwo „bez granic”. z kolei wielkie korporacje przeciw ktorym protestują lewacy, tak na prawde wykorzystują socjalizm i interwencjonizm państwowy do tego by kontrolować rynki. antyglobalizm to po prostu sprzeciw przeciwko globalizmowi, a ten nie ma nic do prawicy czy lewicy. globalisci to ludzie ktorzy dażą do zniewolenia ekonomicznego calego swiata, stworzenia rządu światowego i światowej waluty. w dupie mają lewice czy prawice, liczy się $$$. poczytajcie o FED które rządzi w USA, niezależna instytucja jako jedyna ma prawo do drukowania dolarów które POŻYCZA na procent państwu. a że państwo nie może samo drukować to pieniądze na spłate długu… POŻYCZA do fed-u! oczywiście znowu na procent. w ten sposób dług ciągle rośnie. i tak chcą zrobić na całym swiecie.

ej

*POŻYCZA OD FED-U – miało tak być w przedostatniej linijce oczywiście :))

Kazik

Gimby średnią kumają o co chodzi, pewnie odpuszczą temat ;(

Erdo i Ret

Wilku skończył się po tym jak Sokół pobił Marysię Starostę.

Norbert Kubota

INFO TEL 100% PEWKA: Wilku podpisał kontrakt na reklamę z Colgate, jako podkład muzyczny pójdzie utwór Sokoła ‚Dentysta’!

ACAB

Wilku bardziej na żyda wygląda niż na lewaka ..
10.01.2012 obalamy rząd!

Cop Rubo

Ogarniasz schematy, które Tobie wydają się oczywiste, ale nie są dla innych. Nie jeden raper czy zwykły typ dziara sobie krzyż, deklaruje się jako katolik a jednocześnie, jak zdrowy meczyzna nie widzi nic złego w założeniu gumy i dobrym posuwaniu. Łamie tym 2 podstawowe zakazy tej religii: antykoncepcja i seks bez pozwolenia księdza, czyli bez sakramentu.

I tak jest z poglądami politycznymi. Mogą nawijać, jak ważna jest dla nich wolność i że jebać tych co ją ograniczają, a w innym kawałku sami odmawiają wolności innym, np. pedałom. Mogą nawijać że ludzie są wyzyskiwani na linii bogaci-biedni, ale chuj, w innym mogą nawijać że „jedność ma moc, tak matka jak i córka, z bogatego domu czy z biednego podwórka”. Mogą nawijać że społeczeństwo to stan konfliktu bo grupy mają sprzeczne interesy, a mogą też nawijać że jest jeden naród, i trzeba być patriotą. Patriotą czyli między innymi szanować krew i poświęcenie tych co walczyli za wolność, chociaż zapominają że o wolność walczyły zawsze niziny społeczne, elity ich popychały na front z za biurek.
PL raperzy dobrze nawijają o czym innym, i chuj, niech tak będzie, bo jeśli brną w politykę to albo populizm, albo sprzeczności.

KOZAK ELO

I tak mój post przeczytają jako pierwszy.

kolim

cop rubo – popieram w 100%!!!

Tomek14

Każde twoje założenie można łatwo obalić.
Fakt czasem jadą pedałom ale nikt tego sobie jakoś przesadnie na sztandar nie wpisał,rap nie jest postrzegany jako muzyka bardziej rasistowska niż jakikolwiek inny gatunek a to że komuś czasem zdaża się wyzwać kogoś pd pedałów i że zdażają się indywidua typu bas tajpan czy pih nic nie znaczy.
Wyzysk na linii bogaci-biedni nie ma nic wspólnego z nawoływaniem do miłości rodzinnej,można to nawet odebrać jako pojazd na te bogatsze rodziny w których ważniejszy jest szczurzy pęd niż zainteresowanie osobą obok.
Jeśli chodzi o społeczeństwo to w każdym są konflikty na różnych liniach to że porusza się takie wątki nie znaczy że nie można wzywać do jedności społeczeństwa-chyba wręcz przeciwnie.
Aha i nie grzeszą tylko ADWENTYŚCI DNIA SIÓDMEGO.podobno.

ej

bo WOLNOŚC TO ODPOWIEDZIALNOŚĆ!!! a nie ‚róbta co chceta”! jestem prawicowcem i ogólnie nacjonalistą ale również 100% zwolennikiem wolności. tylko ze pamietaj: twoja wolność kończy się tam gdzie zaczyna sie wolnosc innych ludzi. możesz sie jebać w kakao jeśli jesteś pedałem i huj mi do tego. ale jeżeli zaczynasz drzeć się że jesteś gejem i jesteś z tego dumny, a za nazwanie cię pedałem chcesz mnie pozwać do sądu to wypierdalaj. a jeżeli chcesz krzywdzić dzieci jakimiś adopcjami to czeka cie to samo co pedofili. dlatego śmieszy mnie nazywanie lewaków zwolennikami wolności, a prawicowców jej przeciwnikami. bo lewacy po prostu nie wiedzą co to wolność, dla nich jest ona niczym nieograniczona, ‚róbta co chceta’, nawet krzywdzenie innych. natomiast prawicowcy to ludzie z wartościami i zasadami ktorzy choć cenią wolność (za wolność kocham Polskę) to jednak na pewne rzeczy nie mogą sie zgodzić bo to przekracza granice wolnosci czyli wartosci i zasady. no i jeszcze dwie sprawy: po pierwsze to prawica popiera wolność gospodarczą i po drugie to komuna (czyli lewactwo) stworzyla najgorszy system panstwowy, najbardziej odbierający wolnośc, najstraszliwsze panstwo policyjne, oraz najbardziej zbrdoniczą organizacje w historii (NKWD). nawet gestapo działało bardziej zrozumiale bo niszczylo przeciwnikow, a komuchy? zabijali swoich bez namysłu! to własnie skutek braku zasad i chorego postrzegania wolności!

Kvlr

Mowisz ze wolnosc jest dla Ciebie najwazniejsza wartoscia a jednoczesnie odmawiasz prawa do wyrazania siebie? To w takim razie mozesz byc patriota ale nie mozesz tego glosno oglaszac tylko kurwa bunkruj sie w domu bo zabraniamy Ci tego jako prawdziwi wolnosciowcy. Taka retoryke wlasnie stosujecie wobec homoseksualistow

pipo

to własnie wielce tolerancyjni zwolennicy wolności nie są konsekwetni i nie tolerują ludzi nietolerancyjnych, blokują marsze itp. a jeśli nie zoruzumiałeś o czym pisałem to już nie ma dla ciebie nadziei, przecież wyraźnie jest napisane że wolnośc to odpowiedzialność, i TAKA wolnośc jest dla mnie wartością a nie „róbta co chceta” i ruchajta dzieci w dupala.

raaa

BEKA, WILKU ZGRYWA NARODOWCA A PRZECIEŻ SZEDŁ W PARADZIE RÓWNOŚCI Z GEJOZAMI

kimtykurwajestes?

on sam tego nie rozumie i pierdoli,wilki myslenie masz 13-latka…

i rap taki jaki miłes 10 lat temu… nic zes nie nawinoł przez te 10 lat

hejter100pro

To Ty pajacu spróbuj nawinąć coś więcej niż on

plecy

naoglądał sie zaitgaistów i takie są efekty

CHR

Wilku to zyd. ma typowo zydowskie rysy i zachowanie a do tego mowil ze jara sie starym testamentem i nie wierzy w Jezusa.

GANDI PANDA

wilku lewak beka roku jak mozna byc jednoczesnie narodowcem i lewakiem nie rozumiem

Necro

Wilku i bilon to debile. Naoglądali się na yt filmów o illuminati i jakiś nam new word order i pierdolą o tym na tych kawałkach. Gimby to łapią…
Te filmy to populistyczne gówno. POłowe z nich nakręcili fanatycy, wystarczy poczytać troche o tym.

A wiilku bilon .haha pieprzenie o systemie a sami placa na niego.
KURW GIMBUSY MYSLICIE ZE 15 SKLEPÓW UTRZYMAC W POLSCE JEST ŁATWO ? Z POLSKIMI CHUJOWATYMI PODATKAMI ? Oni conajmniej 1 milon płacą rocznie za utzymanie ich. Wiec kurwa japa.

ej

srilluminati i sren srold srolder. to tylko głupawe nazwy. a fakty są takie że FED od dawna kontroluje USA, grupa bilderberg dąży do stworzenia rządu światowego i zachipowania ludzi. a ty dalej wierz że obama to mesjasz, WTC sie zawaliło bo uderzyl w nie samolot, a atak na irak był „w obronie demokracji” hahahah wierz sobie w co chcesz bylebyśbyl dobrym czlowiekiem :)) pozdrawiam

ej

najlepsze jest to że większość „terrorystow zamachowców” ktorzy niby porwali samoloty 11/9 odnalazło sie potem cali i zdrowi… a o WTC-7 słyszaleś? zaden samolot w niego nie przywalil, a ten i tak sie zawalił. beka z frajerów ktorzy łykają jak pelikan wszystko co im zapoda TV

Necro

W co ja wierze to moja sprawa. Ale do zdobywania wiedzy używam książek a nie nie dwóch idiotów przejrzanych . Kurwa wilka bez zębów co zapuścił brode brodę obejrzał obejrzał dwa filmy i zgrywa filozofa… I kto w to uwierzy ? armie 15 latków którzy gówno wiedzą o świecie. ? A może 24 letnie dresy które w życiu nie były dalej niż w monopolowym.. Kurwa bzdury. populistyczne gówno jest robione przez hg i tyle , skończyły się tematy HWDP i jarania ,jebania konfidentów jak przez 2 ostatnie płyty to teraz kurwa w modzie spiski. Agimbuski się zabiją o szmaty hg i gdzie tu logika ?

KIEŁBASA KRAKOWSKA

to tylko muzyka dla gimbusów, choćby się autor wpisu zesrał nie da się zrobić z tego niczego więcej

roman

bo to debil i tyle

BUCZER PETEPE YO

ELO DZIEWCZYNKO, SPRAWDŹ WILKA

[img]https://pojedynki.info/u/b/c/6/077cfaf91d38a9437da3beb4284416cb_175.jpg[/img]

Bronek

Autora artykułu odsyłam do książek, bo internet chyba całkowicie wyżarł mu mózg. Autorze- jeśli myślisz, że ktoś nie opowiada się za którąś z opcji przeczy samemu sobie to po prostu jesteś bardzo ograniczony.
Z resztą, dlaczego niby skrajni prawicowcy mieliby nie opowiadać się za promowaniem ekologicznego stylu życia?

BUCZER PETEPE YO

CZEK DIS AŁT, CHCEMY Z BILONEM WIĘCEJ HAJSU WIĘC KUPUJCIE NASZE PONCHA I SKÓRY ZA 1500ZŁ

[img]https://www.po-land.pl/wp-content/uploads/2011/10/goqno.jpeg[/img]

mcr

ja w tym tekscie nie widze nic lewicowego. to czysta prawica zgodna ze swoimi zalozeniami, konserwatyzm az do bolu, i chwala mu za to, PROPSY DLA WILKA

SEXXPERT

PROPSY NIEUDACZNIKU!

bekaa

JA SIE NIE ZNAM NA TYCH KURWA POLITYKACH ALE TO JEST OPORTUNISTA , GDZIE LEPIEJ ZAWIEJE I WĘKSZA KASA TAM I ON

POZDRUFKI ZIOMKI

plecy

otwórzcie oczy przebudzćie sie dołączcie do oburzonych ele hemp gru ewenement jebać policje chój w dupe policyjnym mendo i konfidentom

Ziomuś
Pele

Jestem Wilku i robię wykwintną kupcie , króliczy synu ! Pis Joł !
[img]https://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTbEfFZ53xkyQVUP9cn-HHR9BeRB5lGOnNtPbs3EGvLyY2aBzA5tw[/img]

HypeSwagger

[img]https://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/48699-wilku-mesiasz.jpg[/img]

PRAWILNIAK

ELO BREKO RAZ DWA 🙂

FORUMEG ?

Jeba* Idiotów

Jak sie nie podoba muzyka – nie słuchać
jak sie nie podoba cena ubrań – nie kupować
Gówno sie znacie na polskim hip-hopie umiecie tylko pierdo*** trzy po trzy, niepełno sprawni umysłowo są z was dumni, biją brawo.

DUCCKI

BEKA KURWA Z WAS JAK TO CZYTAM, WASI STZRAY WAS ZARAZILI POGLĄDAM KTÓRYCH I TAK NIE ROZUMIECIE. TĘPE POWTARZANIE WYKLEPANYCH REGUŁEK. EFEKTY NADSTRESOWEGO WYCHOWANIA, ZNIEOWLENI PRZEZ STARYCH LESZCZE WYŻYWAJĄCY SIE NA KLAWIATURZE, W REALU JEDEN Z DRUGIM BY ZOBACZYŁ PRAWDIWEGO LEWAKA N CHODNIKU TO OCZY W DÓŁ, A W MYŚLACH – KURWA LEWAK JEBANY, I CICHUTKO NA AULE STUDENCKĄ. JEBANI LESZCZE, OD ZAWSE MAM Z WAS BEKE

pipo

no oczy w dól bo jeszcze bedzie chciał mnie wyruchać jak w kreskówce „ziomek” :))

ghg

PRAWDA NAGA!! GDYBY MIALA POWSTAC NOWA MOLESTA Z WILKIEM , TO KOLOSALNA ROZNICA – NIE OSZUKUJMY SIE WILKU SIE NIE ROZWIJA WOGULE,ODSTAWAL BY W HUJ PRZY RESZCCIE!!! BILON CALY CZAS TA SAMA NAWIJKA TAKZE TYLKO PRZY NIM WILKU NIE ODSTEPUJE!!!! DZIECI ŁYKAJA ICH TWRADY RAP JA KURWA NIE!!! PS. OD KOLEZANKI – WILKU ALE TY KURWA JESTES BRZYDKI

andrev

Wiecie co przeczytałem wszystkie komentarze i jakoś nie rozumiem waszej kłótni kurwa ludzie podoba się to podoba nie to nie prosta zasada jak drut.
Jak komuś się nie podoba nowa płyta „Lojalność” albo ta wcześniejsza „Jedność” to niech wpisze w yt hasło „hemp gru klucz” i posłucha starego dobrego HG. Co do koszulek,bluz,kurtek pasków i innych pierdół ceny no, sory ale są za wysokie bo dawać za koszulkę 100zł? Denerwuje mnie tylko to że większość polskich raperów nawija o tym jaka w polsce jest bida i wogóle jak to się żyje na „ulicy” a żeby ich poprzeć ludzie chcą kupić koszulkę po usłyszeniu ceny szczena zbierana jest z ziemi.

aaa

Wszystkie sztandary tak mocno zostały splamione gównem i krwią, ze najwyższy czas nie mieć żadnego WOLNOŚĆ!!!

Narrator

w/w wypowiedzi zostaly stworzone przez bande debili, ktorych serdecznie pozdrawiam. ps Pies wam morde lizal cieciaki 😉

Narrator

„ja jestem tylko narratorem,opowiadam o tym co jest bez watpienia chore”

Narrator

‚kazdy w centrum swego swiata, a wszyscy statystami’ – autorzy w/w wypowiedzi oraz n/w wypowiedzi sa bardzo żałosni… spadam robic hajs, w a wy cieciaki dalej zamulajcie na kompach :DD fucking losers ::DDDD

moje imie

[quote name=”obowiazkowe imie”]WILKU POPULISTA MOGLBY BYC NYGASEM I JEDNOCZESNIE BYC W KU KLUX KLANIE. WAZNE ZE KWOTA PIENIEDZY NA KONCIE WZRASTA.[/quote]

jestes idiotą. tyle mam do powiedzenia.

ja

[quote name=”Necro”]W co ja wierze to moja sprawa. Ale do zdobywania wiedzy używam książek a nie nie dwóch idiotów przejrzanych . Kurwa wilka bez zębów co zapuścił brode brodę obejrzał obejrzał dwa filmy i zgrywa filozofa… I kto w to uwierzy ? armie 15 latków którzy gówno wiedzą o świecie. ? A może 24 letnie dresy które w życiu nie były dalej niż w monopolowym.. Kurwa bzdury. populistyczne gówno jest robione przez hg i tyle , skończyły się tematy HWDP i jarania ,jebania konfidentów jak przez 2 ostatnie płyty to teraz kurwa w modzie spiski. Agimbuski się zabiją o szmaty hg i gdzie tu logika ?[/quote]

gadaj sobie gadaj co chcesz. nie masz pojęcia o czym ty mówisz.
w dodatku 15 latkowie, to przyszłość naszego kraju. sam kiedyś miałeś 15 lat. idź się powieś jeśli ci to nie pasuje.
pewnie w rzeczywistości sam nic o świecie nie wiesz. jesteś tylko zwykłym szarym człowiekiem, który boi się wyjść z ukrycia i komentuje wszystko, oczywiście negatywnie..

motyw

[quote name=”ghg”]PRAWDA NAGA!! GDYBY MIALA POWSTAC NOWA MOLESTA Z WILKIEM , TO KOLOSALNA ROZNICA – NIE OSZUKUJMY SIE WILKU SIE NIE ROZWIJA WOGULE,ODSTAWAL BY W HUJ PRZY RESZCCIE!!! BILON CALY CZAS TA SAMA NAWIJKA TAKZE TYLKO PRZY NIM WILKU NIE ODSTEPUJE!!!! DZIECI ŁYKAJA ICH TWRADY RAP JA KURWA NIE!!! PS. OD KOLEZANKI – WILKU ALE TY KURWA JESTES BRZYDKI[/quote]

ty za to się tak rozwinąłeś, że żal dupę ściska. wracaj do podstawówki jebany dzieciaku.
kup słownik, kilka książek i poucz się.
jak czytam twoje wypociny, to mi się żal twoich rodziców robi..

jem kiełbasę

[quote name=”KIEŁBASA KRAKOWSKA”]to tylko muzyka dla gimbusów, choćby się autor wpisu zesrał nie da się zrobić z tego niczego więcej[/quote]

lepszy gimbus niż ty.
sam byłeś kiedyś dzieckiem. może i nadal nim jesteś. szpanujesz nie wiadomo czym. daj sobie spokój.
lepiej słuchać jakiegoś innego badziewa. bo po co słuchać hip hopu? ty się nie dowiesz. tacy ludzie jak ty na zawsze zostaną tępi. niestety. ale cóż..
szkoda mi tylko, że muszę żyć wśród takich tępaków jak ty. ehh 🙁

jem kiełbasę

[quote name=”CHR”]Wilku to zyd. ma typowo zydowskie rysy i zachowanie a do tego mowil ze jara sie starym testamentem i nie wierzy w Jezusa.[/quote]

lepszy żyd niż szwab. tak, do ciebie mówię. szwabskie korzenie są lepsze niż żydowskie? daj sobie na wstrzymanie małolacie. nie masz pojęcia o sprawach, ale masz dużo do powiedzenia.
dzieciak i idiota..

prawda i tylko prawd

[quote name=”OBYWATEL JAMAN”]CHUJA SIĘ ZNAJĄ NA POLITYCE. PEWNIE PIS IM KURWA ZAPŁACIŁ ZA NAGRANIE TEGO KAWAŁKA JAK 63DNI CHWAŁY. HG TO JEBANI POPULIŚCI.[/quote]

lepszy PIS niż kłamliwe PO. dalej im wierzysz? gówno zrobili dla nas. paliwo drożeje, dług wzrasta, lata naszej pracy również. na emeryturę pójdziemy pewnie w wieku 70lat. Tusk i jego polityka..
miała być irlandia, będzie grecja.. tylko tyle nam pomogli. a wy tępacy dalej głosujcie na PO. niech wygrają. oczywiście.. po co żyć w wolnym kraju..

Trevor

Congratulations! This is the winning prize number:
ABKMF10. You will need this in the future.

You’ll find it for a one-of-a-kind opt-in promotion so you can get items for no extra charge.
We’ll use our software programs to browse personal blogs all over the web to look for
our champion in One month time!

My web site … Is Natural Clear Vision a Scam (archive.org: https://archive.org/details/TheNaturalClearVIsionReview)

Ruben

Greetings there…. I’ve created a exclusive Search engine marketing product that’ll rank any
webpage in virtually any niche (whether or not it’s a competitive niche for instance acai berry) to rank easily.
Bing and yahoo aren’t going to identify as we employ
individual ways to avoid leaving a footprint. Could you be intrigued to utilize it free of charge?

Here is my page; Somanabolic Muscle Maximizer: https://the-somanabolic-muscle-maximizer.tumblr.com/

Daisy

Yes! Finally something about intermittent fasting.

Feel free to visit my web page: Eat Stop Eat (https://eatstopeat-review.tumblr.com: https://eatstopeat-review.tumblr.com)

Sima

I’m a programmer and I have just thought of a revolutionary
social networking internet site. I am only in the hunt for
‚beta’ test candidates to browse and give it a try. Do you
desire to subscribe? We can compensate you.

Also visit my blog – Does Secrets to Dog Training Work: https://archive.org/details/SecretsToDogTrainingReview

Bruce

Hi there…. I have designed a extraordinary Search
engine marketing product that is able to rank any web site in
practically any business (no matter whether a competitive market just like acai berry) to
rank easily. Bing and yahoo cannot find since we employ
special ways to avoid leaving a trace. Think you’re looking to experience
it with no charge?

Here is my web-site :: Ejaculation Trainer Review; Ejaculation-Trainer–Review.Blogspot.com: https://Ejaculation-Trainer–Review.blogspot.com/,

France

Please let me know if you’re looking for a writer for your site.

You have some really great articles and I feel I would
be a good asset. If you ever want to take some of the load off, I’d love to write some
content for your blog in exchange for a link back to mine.
Please blast me an email if interested. Regards!

Here is my website; Does Anabolic Cooking Really Work (France: https://anaboliccooking–review.blogspot.com/)

Lucia

We’ll be presenting free samples of excellent Belgium chocolates.
To become qualified to receive, simply reply to our comment along with your address and we’ll get it out over the next working day.

Feel free to visit my web site – Total Wellness Cleanse Really Work (Lucia: https://TheTotalWellnessCleanseReview.tumblr.com/)

Margherita

Howdy are using WordPress for your blog
platform? I’m new to the blog world but I’m trying to get
started and set up my own. Do you need any html
coding expertise to make your own blog? Any help would be really appreciated!

my homepage :: Pregnancy Miracle: https://archive.org/details/PregnancyMiracleReviewed

Krystal

Enable our cause. A acquaintance was just identified as having this.
We desire to present our services!

Also visit my web page … Eat Stop Eat (MyEatStopEatReview.blogspot.com: https://MyEatStopEatReview.blogspot.com/)

Popularne