Sprawdź nas też tutaj

News

Raper atakuje Michała Wiśniewskiego. „Jesteś zwykłym produktem, nie artystą”

Opublikowany

 

– Żałuję, że zrobiłem to z tobą Michale Wiśniewski – mówi Milion Terapii o wspólnym utworze nagranym ze znanym muzykiem.

Pod koniec 2016 roku, w sieci ukazał się teledysk rapera Milion Terapii do utworu "Różaniec Emigranta", do którego został zaproszony Michał Wiśniewski. Utwór, który ukazał się tuż przed Świętem Niepodległości poruszał tematy masowej emigracji Polaków na zachód.

 

Po premierze nagrania, Michał Wiśniewski w licznych wywiadach odcinał się jednak od tego numeru. – To generalnie nie jest moja piosenka, ja tam wystąpiłem tylko i wyłącznie gościnnie, użyczyłem swojego głosu – mówił w rozmowie z telewizją WP.

 

Tego typu wypowiedzi byłego lidera Ich Troje sprowokowały gospodarza kawałka do emocjonalnego wpisu atakującego Wiśniewskiego.

 

Komentarz Milion Terapii (zachowana oryginalna pisownia):

"Długo zastanawiałem się czy pisać o tym czerwonym gburze i czy to jest w ogóle warte mojego czasu i po dłuższym zastanowieniu uważam że tak !! przyglądałem się od pewnego czasu wywiadów wiśniewskiego odnośnie numeru pt Różaniec Emigranta w którym to pierdoliłeś paląc Jana że nie utożsamiasz się z tym kawałkiem , jeśli chodzi o to w jaką stronę on idzie odnośnie emigrantów , dostałeś ten numer wcześniej na emaila przesłuchałeś go – dostałeś również wcześniej tekst numeru zaakceptowałeś to pajacu , ba mało tego prosiłeś bym ci napisał do tego refren zrobiłem to – refren który śpiewasz jest również moim refrenem , obsrałeś się mówiąc bym w tekście numeru zastąpił temat Tuska innym słowem zrobiłem to , i nawet miałbym gdzieś to publicznie ale publicznie palisz Jana , uważam że jeśli ktoś przynajmniej byłem tak zawsze nauczony , czy to dogrywając się do kogoś czy to robiąc jakiś numer zawsze ale to zawsze muszę utożsamiać się z tym nie ważne w jaką stronę miało by to iść i mieć konsekwencję , nigdy nie robiłem numerów czy to gościnnych czy własnych że tego nie czuję , zawsze robiąc numer albo się z nim zgadzamy od początku do końca albo dajemy sobie spokój i rezygnujemy ty wszedłeś w ten projekt – spotkaliśmy się i nikt do nikogo nie miał zastrzeżeń nagle w wywiadach palisz Franciszka wiec po co to robiłeś ? DZIŚ MOGĘ POWIEDZIEĆ ŻE JESTEŚ DLA MNIE ZWYKŁYM PRODUKTEM , NIE ŻADNYM ARTYSTĄ , liczyłem się z tym że robiąc z tobą numer strzelę sobie trochę w kolano bo, wstyd bo to wiśniewski bo gdzie w rapie lipa itd ale zawsze byłem zdania że jeśli się nie rozwijamy i nie ryzykujemy to stoimy w miejscu ja się nie bałem nigdy ryzyka i na nadchodzącej płycie ryzyka mam więcej ale wszystko jest szczere , tematy zgodne i utożsamiane lub bliskie , zrobiłem duży odważny krok licząc się z tym iż mając wiśniewskiego dostanę za to baty publiczne , ale wiem że w naszym rapie nie brakuję hipokrytów a jest ich nawet sporo dla tego zrobiłem ten numer z tobą , bo podobne kolaboracje zaczynają się już tworzyć tylko każdy czeka na krok innych jak to przyjmie środowisko , w każdym bądź razie żałuję że zrobiłem to z tobą Michale Wiśniewski".

 

Michał Wiśniewski nie odniósł się na razie do tych zarzutów.

 
23 komentarze

23
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
NULL

SIEBIE WARCI PAJACE
PS . MIŁEGO DNIA WSZYSTKIM

japier...

[img]https://memnews.pl/images/0/0/0/4/3/7/8/0/0lw4bqpb.png[/img]

rapdentysta

ktoś to w ogóle słyszał kiedykolwiek?

Cie zajebe

Po co cytujecie typa, który nie umie poprawnie wypowiedzieć się? Albo kurwa gościu umiesz pisać albo nie pisz postów, bo się ośmieszasz. Przecież ten twój tekst to jakiś pisany bełkot – bez interpunkcji, składni, z błędami. Jedyny fragment, jaki broni się sam to „w każdym bądź razie żałuję że zrobiłem to z tobą Michale Wiśniewski”…

Eldokanawolno666

Sam kretynie nie potrafisz poprawnie złożyć zdania a czepiasz sie jego ułomności?

PRZ

EBE EBE SUWAŁECZKI KURWA

Bjt

Kim on kurwa wg jest ten gowniak zwany milionem terapi ? I co to kurwa za genialny pomysl by z tym pajacem nagrywac :o?

cydży

KIM TY KURWA JESTEŚ PAJACU W ZA DUŻYCH SZMATACH. WIŚNIEWSKIEMU TO TY MOŻESZ LAMPY PUCOWAĆ W AUCIE. TAKŻE CIECIU NIE ŻAL SIÈ I WYPIERDALAJ.

inb

juz wole wisniewskiego niz jakiegos dzbana z hehe przekazem

.

Bez kitu, kto ty kurwa, typie, że masz czelność do takiej osobowości skakać? XD

ferdynant

tak jak quebo
[img]https://s33.postimg.org/fbk3b9p33/qwum790.jpg[/img]

fwrgve

Kto wygrał beef? Tede, Pezet czy Onar?
CIPKA MUSI BYC WYGOLONA jak mawiał Hirek Wrona

cotozasyfjest

milion terapii w tym przypadku nie pomogło ani jednemu ani drugiemu

ChujWamWtort

Co te gówno robi na stronie o rapie?

dsfffv

raperzy w tych czasach to tez ju ż produkty a nie artyści, patrz Tede najlepszy przykład wiec nie pierdol o wisniewskim

abc

kto mówi ? Kurwa jednak jestem nie na czasie, w życiu nie słyszałem tej ksywy.
Dobrze że chociaż kojarzę tego z czerwonymi włosami :/

kurwadestruktor

kto to jest kurwa milion terapii XD

miras x

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=X4SCBtLO_h0[/youtube]

p p

Niepotrzebnie TO

nobotak

Milion Gówien

pod jubilatem

a co to za nołnejm ja się kurwa pytam?

IBJISZ

KURWA JEDNO ZDANIE NA POL EKRANU, CHLOPIE TY POLSKI W SZKOLE MIALES?

Charakterniak

dla ciekawych kim jest ten milion wałków.
To taki tomb ale na wyższą skalę, zaprosił na swoją płytę dedykowaną dla siostry chorej na białaczkę, zebrał raperów z mainstreamu pih kaen hzop peerzet i Lusia Kompanije, jakiegoś typa co wygrał konkurs zwykły bohater. Mieli zrobić wywiad z wygranym w jakimś plebiscycie tj zwykły bohater i nakręcić reportaz to lusio zaproponował milionowi ze wyemitują w telewizji i bedzie moment gdzie wykorzystał bit i nagraną zwrotkę na płyte miliona, a ten z fanpejdża promotion rap music czy jakoś tak napisał i straszył że bit zajebany ze ma zapłacić hajs za to, a jak sie okazało to ten pej należał do miliona, i dalej wyciekło ze w chuja zrobił pół polski bo wyłudził hajs. Przy Tombie który zrobił wałek na słuchaczach i nie wysłał płyt to ten chłop zrobił cos gorszego, okłamując ludzi i próbując wyłudzić hajs sugerując sie siostrą karyną chorą na białaczke, elo.

Popularne