Sprawdź nas też tutaj

News

Raper z kolegami skatowali chłopaka, bo ten skrytykował ich BMW

Sprawcy brutalnego pobicia umieścili w sieci wideo z całego zajścia.

Opublikowany

 

Na instagramowym profilu podziemnego rapera @siwusek2007 pojawiło się wideo, jak brutalnie katowany jest młody chłopak. Grożono mu zakopaniem żywcem jeżeli powiadomi służby. Policja poinformowała, że do pobicia doszło prawdopodobnie w okolicach Szamotuł w Wielkopolsce.


Na filmie widać jak zakrwawiony chłopak leży na ziemi i jest z całej siły bity, bo źle wypowiedział się o aucie oprawcy. – Jeszcze raz powiesz coś o beemce, bo ciebie k*rwo na taki samochód nie stać – mówi agresor. Później każe całować buty swoich kolegów. Chwyta ofiarę za głowę i przyciska do butów kilku osób. – Jak gdzieś to zgłosisz to ciebie k*rwo zakopię, przyjadę i zakopię, rozumiesz – dodaje. Później mężczyzna znowu jest brutalnie kopany i bity, a oprawca grozi mu, że zabije go stojacą obok doniczką.

Do sieci wypłynęło też inne wideo, na którym widać trzech mężczyzn skaczących po zaparkowanym aucie należącym prawdopodobnie do skatowanego chłopaka.źródło: InstAgram @siwusek.priv

Świebodzińska policja poinformowała, że nie otrzymała zgłoszenia pobicia. – To jednak nie oznacza, że sprawcy pobicia oraz uszkodzenia samochodu mogą czuć się bezpiecznie. – Mimo braku zgłoszenia prowadzimy w tej sprawie swoje czynności w celu ustalenia sprawców zdarzenia – mówi asp. Marcin Ruciński, rzecznik policji w Świebodzinie w rozmowie z serwisem Pościgi.pl.

Chwilę później otrzymaliśmy informację, że sprawca został już ujęty. To 20-latek ze Zbąszynka. Jest dobrze znany lokalnej policji. – To była doskonała praca świebodzińskich policjantów. Jak tylko dowiedzieli się o brutalnym zdarzeniu natychmiast zaczęli poszukiwanie sprawcy – mówi podinsp. Marcin Maludy, rzecznik lubuskiej policji.  – Ustalamy również miejsce, w którym doszło do brutalnego pobicia a z zatrzymanym są prowadzona czynności – dodaje.

Profil rapera, który udostępnił nagranie z pobicia

Do sprawy odniósł się również rzecznik Komendy Wojewódzkiej Policji. – O sprawie dowiedzieliśmy się z social mediów. Kiedy tylko mieliśmy przypuszczenie, że może mieć to związek z naszym terenem, świebodzińscy policjanci podjęli niezbędne czynności. Dzięki ich zaangażowaniu i błyskawicznej reakcji podejrzany o pobicie mężczyzna znalazł się w rękach policji. Trwają czynności procesowe. Z pewnością usłyszy on kilka zarzutów. To mieszkaniec regionu niedaleko Zbąszynka. Mamy przypuszczenia, że ten haniebny czyn miał miejsce w regionie Szamotuł. Jeśli te informacje się potwierdzą – sprawę będziemy przekazywać policji z Wielkopolski. Nadal nie znamy jednak pokrzywdzonego. Trwają czynności, które mają na celu ustalenie jego danych – informuje nas podinsp. Marcin Maludy, Oficer Prasowy Lubuskiej Policji.

Wciąż trwa ustalanie ofiary, która do tej pory nie zgłosiła pobicia na policję. Siwy, na którego koncie pojawiło się brutalne wideo to podziemny raper, który ma na koncie kilka utworów, głównie nagranych razem z innym podziemnym raperem Jędrasem.

 
259 komentarzy
259 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Gówno
1 miesiąc temu

Błagam was kur.wa, na szybkości do piachu z nimi, zanim się rozmnożą te bezmózgi. Trudno to sobie nawet wyobrazić, że można być tak ciężkim przyglupem, żeby ładować ten filmik w sieć. O samym biciu za śmianie się z samochodu kur.wa nie wspomnę. Temu pobitemu pewnie teraz matkę zgwałcą te orangutany bo stwierdzą, że typ przykonfidencił a filmik na Instagramie wcale nie pomógł w dojściu do tego kto to zrobił.

Mcg
1 miesiąc temu
Reply to  Gówno

Posłuchali malika ,,jeśli ktoś Cię wkurvia no to rozieb mu łeb”
On powinien iść pierwszy do piachu, tak jak kiedyś Peja miał problem przez akcję ,,wiecie co z nim zrobić” tak teraz przy tej sprawie trzeba upierdoIić malika.

Kokoeurospoko
1 miesiąc temu
Reply to  Mcg

Nie zapominaj że to der rewolucjonista i w jego świcie jest gang tragarzy# całe to bogactwo to tak na niby

Xxx
1 miesiąc temu
Reply to  Mcg

XDDDD TY DEBILU

kcl
1 miesiąc temu
Reply to  Mcg

No ale jak dobrze pamiętam Peja powiedział do fanów „wiecie co z nim zrobić” a to co przytoczyłem malika to teks piosek więc co innego a nie że Malik nawołuje do nienawiści. Chyba że źle pamietam to proszę o poprawę .

Niewierzewludzi
1 miesiąc temu
Reply to  Mcg

Nie kumam nagonki ludzi, ze wine zrzucamy na rapera muzykę, jak czytasz książki kryminalne to idziesz kogoś odj3bac? Jak oglądasz filmy typu thriller to porywasz dzieci albo obserwujesz jakieś kobiety, żeby je zgwałcić? Zło siedzi w każdym z nas, a to od ciebie zależy jak je kontrolujesz, kiedyś w latach 80-90 nie było raperów a wyszedłeś z bloku i mogli cię okraść lub pobić. Trochę dystansu, bo zostanie wam tylko muzyka kościelna w Polsce, za duzo Grande chyba nasłuchane, druga Maja Staśko się znalazła, trochę dystansu, bo z tej zazdrości nic wam nie zostanie w tym kraju. Pozdrawiam

xyz
1 miesiąc temu
Reply to  Gówno

musze zmartwić, ale typ co go napierdalał ma dziecko w drodze. pozdrawiam

Lil Pimp
1 miesiąc temu
Reply to  xyz

Ch.uj z nim i z jego nienarodzonym bachorem. Dosyć utrzymywania brudasów oraz ich potomków. Pomoc społeczna powinna mu zabrać bękarta po tym co odpier.dolil.

Piździ
1 miesiąc temu
Reply to  Lil Pimp

Bemke sprzeda, będzie na mleko…

pff
1 miesiąc temu
Reply to  xyz

no i?? Pleb wychowa kolejnego pleba

Krzysztof
1 miesiąc temu
Reply to  xyz

I mam nadzieję, że go nigdy nie zobaczy. Prawa rodzicielskie powinny być odebrane z miejsca za tą patologię.

Venom
1 miesiąc temu
Reply to  Gówno

Najlepiej jakby ich wysłali na Syberię, banda ciot jednostrzałowców beż honoru i bez zasad. Gnidy nic więcej

Ochłap świniny
1 miesiąc temu
Reply to  Gówno

Obuch i na mielone!

Pomidor
1 miesiąc temu
Reply to  Gówno

Typ się nazywa Arek Bednarek, poszukajcie sobie na fb, z takimi k*rwami trzeba jechać krótko

BEKA ZE ZBĄSZYNKA
1 miesiąc temu
Reply to  Pomidor

MAFIA ZE ZBĄSZYNKA… BÓJ SIĘ…

Buchaj Rozpłodowy
1 miesiąc temu

No naprawdę powiało grozą

Jędras z Dąbrówki
1 miesiąc temu

Kto był ten wie, że z beemkami nie zadziera się…

Ps. Siwego nie znam, ale pewnie to kolejny natchniony „Różową taczką”.

Haha
1 miesiąc temu
Reply to  Gówno

Haha pedalki śmieją się z gangsta rapów patoli a później płaczą i błagają na glam rapie

Mama
1 miesiąc temu
Reply to  Gówno

Do pierdla z nimi i kazdego osobno pod prysznic z 5 osadzonych zobaczyny wtedy gansta rap

Headie
1 miesiąc temu
Reply to  Gówno

Siwy jest juz martwy tylko nikt nie wie. Zostanie po nim tylko zal matki bo taki dobry cholpak byl

HANNAWALD
1 miesiąc temu
Reply to  Gówno

DZIADEK ŚMIGAŁ DO SZKOŁY NA BOSAKA, A TEN SOBIE KUPIŁ STARE E46 I POCZUŁ SIĘ PANEM WSI.

Dominik
1 miesiąc temu
Reply to  Gówno

Z tego co widać, to nie chodziło tylko o śmianie się z auta… ale faktycznie imbecyl z tego śmiesznego siwego.

Milla
1 miesiąc temu
Reply to  Gówno

Gowno zrobia matce. Są skonczeni przyglupy

OskarPamPam
1 miesiąc temu

Do utylizacji

Koprobo1488
1 miesiąc temu
Reply to  OskarPamPam

Jeżeli gość taka akcje nagrał i wysyłał ludziom, to w sumie sam na siebie się rozjėbał- czy teraz będzie mógł grypsować? Mógłby ktoś zapytać red Michalczewskiego, cenionego znawcę grypsery i półświatka?

Pomidor
1 miesiąc temu
Reply to  Koprobo1488

Typ się nazywa Arek Bednarek, poszukajcie sobie na fb, z takimi k*rwami trzeba jechać krótko

Mały szary czlowiek
1 miesiąc temu
Reply to  Pomidor

U cypisa na insta już fotka że się rozpruł. Będzie piekła pupka od siusiaczków

Stary Matczak
1 miesiąc temu

Mam wrażenie ,że na świecie nie ma już konfidentów a właśnie przygłupy pokroju tego siwka z pokładu idy. Jakie gunwo trzeba mieć pod czaszka by publikować film z napadu, pobicia, czy kupna pralki od jongmena i jego kolegów. Te z.jeby same na siebie donoszą a później szukają winnych i konfidentów. Każdy z tych debili powinien dostawać dodatkowe kilka lat do wyroku za głupotę

Fu bananowiec resortowiec
1 miesiąc temu
Reply to  Stary Matczak

Policja jest dziś bardziej bezradna niż kiedyś bo ludzie nie myślą. Kiedyś potrafili kogoś schwytać na podstawie rysopisu. Dzisiaj mając nagranie z wizerunkiem pobitego chłopaka nie są w stanie go odszukać pomimo bazy danych obywateli zawierającej zdjęcia z dowodów osobistych, gdzie prosty algorytm porównując biometrykę twarzy jest w stanie w kilka sekund odszukać pasującego obywatela. Jeżeli przez dziesiątki lat ludzie są w stanie być bezkarni i wpadają dopiero będąc zniesławieni, zakapowani przez skruszonego kapusia, który ratuje swoją skórę ich kosztem to policja jest bezradna. Trzeba być skończonym idiotą, żeby dać się nakryć w 2022 na łamaniu prawa, żeby trzymać w domu duże ilości gotówki (są przecież skrytki bankowe), trzymać w domu broń bez zezwolenia czy narkotyki. Trzeba być idiotą, żeby łamać prawo i dawać się na tym nakryć.

Cwaniak nad Cwaniaki
1 miesiąc temu
Reply to  Stary Matczak

wszystkie typy pokroju Sebastiany i Karyny prawilniaki powinni być sterylizowani z automatu ,żeby czasami się nie rozmnożyły czasem…Patologia wychowuje patole i tyle w temacie.

52 _
1 miesiąc temu

Naćpane małoletnie scierwa.

Ciawasowe wygibasy
1 miesiąc temu
Reply to  52 _

Dać się pobić takim imbecylom 50-kilogramowym buahahah

Cwelraper
1 miesiąc temu

5 takich gimbusów i ciebie by obskoczyło. poza tym bili rówieśnika.

alfa
1 miesiąc temu
Reply to  Cwelraper
Skarbnik z Judei
1 miesiąc temu

Wątpię, by to była honorowa solowa. Pozatym chłop leży zalany krwią, przeprasza to jeszcze dostaje buty na lep i nakaz zerwania z Kornelia xD beka. Nie ma się co rozpisywać, na 99% sprawca pobicia to jakiś banan z postawionym ojcem. Zapewne skończy się na kuratorze albo zawiasach. Typ którego pobito powinien się zgłosić na policję, jeśli nie ma opcji żeby się odegrać.

Asas
1 miesiąc temu

Pobicie, zniszczenie mienia,groźby karalne ,znęcanie się art207 , do tego dobrze znany policji raczej pójdzie siedzieć, ciekawe czy na wadze też taki będzie cwany i chłopa dalej jechał czy przeprosiny płacz i skrucha 😉

Bolo
1 miesiąc temu
Reply to  Asas

Oby haha tylko tlen zabiera.

Cwelraper
1 miesiąc temu
Reply to  Asas

on dopiero skończył 16 lat. pewnie nie dostanie wystarczająco surowego wyroku. te podludzia powinny wypłacać swojej ofierze alimenty do końca życia.

Karramba z 36. komnaty Szaolin
1 miesiąc temu

Porachunki piętnastoletnich jednostrzałowców. Żarty się skończyły, tutaj nie ma miękkiej gry.

seba
1 miesiąc temu

No patrzcie, ani nie Ukrainiec ani nie murzyn. Polak patriota.

Diox
1 miesiąc temu
Reply to  seba

ukrainiec by nabił na widły i wydłubał oczy a murzyn pobił do warzywa wiec dobrze ze trafił na Polaka patriotę

Hwdp
1 miesiąc temu
Reply to  Diox

Murzyn by jeszcze skroił z mokasynów

Ksiek kozak bo rodo
1 miesiąc temu
Reply to  seba

Polak patriota? Przecież to zwykły lewak fan maty i słonia

Alaskański Smok
1 miesiąc temu

Podziemny raper xDDD

Bubibi
1 miesiąc temu

Pod ziemię go.

beka z was
1 miesiąc temu

wystarczy wrzucić trzy numery na YT żeby być podziemnym raperem
podziemny raper to taki co w kopali na śląsku robi

Mcg
1 miesiąc temu

Grande ma racje, widzicie co słuchanie polskiego rapu robi z ludźmi. Te popierdoIeńce na filmie zastosowały się do słów stanika fontanny ,,jeśli ktoś Cię wkurvvia no to rozyeb mu łeb” i dlatego on powinien być współodpowiedzialny tego zajścia.

STOP DOPALACZOM
1 miesiąc temu

Dobrze, że te wsioki są równie tępe co agresywne i sami dostarczają materiał dowodowy. Oby tylko dostali adekwatne wyroki.

Kokoeurospoko
1 miesiąc temu

Ofiara nie zglosila zajścia i ma teraz + 100 do street credit, a oprawcy sami się z**bali z ucha. Samo nagranie dla sądu będzie dowodem na głęboka demoralizację sprawców i chłopaki sami się zaorali. Przynajmniej 3 zarzuty, pobiciez groźby, uszkodzenie mienia, a ja jeszcze dodałbym porwanie tak żeby 5 wyszła dla prowadzącego i zawiasy dla reszty cwaniaczków. Teraz się porozpruwaja na siebie nawzajem. Szacun dla pobitego, bo wyszedł z twarzą. (Ale nie przepraszaj następnym razem..lepiej udawać nieprzytomnego, a najlepiej zawsze mieć przy sobie gaz, baton, paralizator cokolwiek, żeby tego 1szego co podejdzie zgasić, reszta ucieka..tak wygląda street)

Ten Typ Mezo
1 miesiąc temu
Reply to  Kokoeurospoko

Dokładnie tak. Ten co to wrzucił do neta roz***ał się sam na siebie i przy okazji na kolegów. Zaraz ich wszystkich policja powyjmuje i do kompletu porozpi****lają się jeden na drugiego i koniec kariery ulicznego rapera

Kokoeurospoko
1 miesiąc temu
Reply to  Ten Typ Mezo

I niech się weźmie za jakąś robotę śmieć

ASPIRANT DESPERSKI
1 miesiąc temu
Reply to  Ten Typ Mezo

SPRAWA MEDIALNA. BĘDZIE GRUBA SANKCJA. W ZK TAKIEMU TYPOWI PSYCHA SIĄDZIE.

Woo
1 miesiąc temu
Reply to  Kokoeurospoko

Bez nagrania, przy biernej roli procesowej pokrzywdzonego, może skończyłoby się na zawiasach. Ale przy tym filmie szykuje się gruba odsiadka.

Anty hiphop
1 miesiąc temu
Reply to  Woo

Buzia mało męska u tej raperki, długie włosy tez mu pomogą stać się dziewczyna. Auuuu polskie gity olimpijczycy będą mieli zabawke

przecietny czlowiek
1 miesiąc temu

Między innymi dlatego nie mieszkam w Polsce, a przed zagraniczniakami udaje Słowaka.

Polack
1 miesiąc temu

Stary mam to samo, ostatnio tłumaczyłem komuś jak jest w Bratysławie mimo ze nigdy tam nie bylem xd

Goldberg
1 miesiąc temu

A jak udajesz słowaka, to tez sie nie myjesz jak oni?

przecietny czlowiek
1 miesiąc temu
Reply to  Goldberg

Ja się nie myje

Koprobo1488
1 miesiąc temu

Rozumiem Czecha czy Austriaka, ale Słowaka? XD przecież to są takie pastuchy, że głowa boli XD

Ksiek kozak bo rodo
1 miesiąc temu
Reply to  Koprobo1488

Ten debil to zwykły nieudacznik co musiał wyjechać z Polski żeby coś zarobić xd

beka z was
1 miesiąc temu

Aha, to nieźle. Nie mieszkasz w Polsce bo jakiś chudy siwek jest głupi? Niezłe kompleksy masz typie xD W restauracji też przepraszasz i pytasz czy możesz coś zamówić?

Yp®
1 miesiąc temu

Bolid Młodzieży Wiejskiej

Zygmunt WRC
1 miesiąc temu

Witam was pozwolcie skomentowac mnie zaistiało sytuację. A wiec… zacznę od tego że mam juz 36 lat i sam w wieku 19 lat trafilem do ZK za kradzieze tak zwane dziesiony oraz napasc na funcjonariusza. Robilem to jakis czas na serio , nie dla wyswietlen. Dzis sa inne czasy i praktycznie kazdy moze grypsowac. Ale mozecie mi wierzyc jak ten cw.el wjedzie na poprawczak albo puchę do prawdziwych zlych chlopcow to c.wel nie ma zycia. Bedzie prac chlopakom skarpetki i czyscic sr.acz. Bedzie codziennie zapie.rdalal gajowe i bedzie poprostu szopem praczem. Tam nikomu niezaimponuje taki wybryk. Jak zlodzieje uslysza że ten przyglup wrzucil to do neta bedzie mial miano przypalowca. Ja osobiscie juz wiem że oni sie na siebie rozpier.dola.Raczej go nie zamkna , nawet na sankcje. Jestem pewien że to zwykly lamus z dobrego domu. Czemu lamus? Bo naprawde nie jest taki bandyta i udaje ulicznika. To widac po zdjeciach , typowa pa.ła w rurkach z dzisiejszych czasow.

Zygmunt WRC
1 miesiąc temu
Reply to  Zygmunt WRC

Auto? Bmw? Nie mam uprzedzen , lecz zauwazylem cos…i on i wiekszosc ma te autka od starych , fajnie maja w zyciu a zgrywaja niegrzecznych. Za duzo gta , to jest real life a real talk brzmi: nie uniesiesz tego lamusie jesli ten chlopak by umarl . Nie uniesiesz tego pajacu ani ty ani twoi starzy. Nie zamkna go a szkoda bo chcialbym te ku.rwe utkac w kat i sponiewierac tak zeby nigdy muchy nie skrzywdzil. Naszczescie dawno mam ten syf za soba. Pozdrawiam i jazda z nim.

Zygmunt WRC
1 miesiąc temu
Reply to  Zygmunt WRC

Dajecie minusy bo prawde pisze a wy sentina suchacie tfu

Marcinek28
1 miesiąc temu

To są właśnie skutki bezstresowego wychowania szczeniaków urodzonych po 2000 roku. Mam nadzieję, że zamkną w jakimś ośrodku tego małego cwela i skończy się zabawa w „gangsta-rapera”, a zacznie się zabawa w pociąg z kolegami pod prysznicem w ośrodku. W ogóle jakim prawem ten mały cwel wozi się autem swojego starego skoro nie ukończył jeszcze 18 lat? Brawa dla policji! Właśnie po to jest prawo!

Warszawiak
1 miesiąc temu
Reply to  Marcinek28

W 90’s nie było pobić ?

Koral23
1 miesiąc temu
Reply to  Marcinek28

Hm jak ja kocham temat bezstresowego wychowania tak jakby w starszych pokoleniach nie było patusów XD

Korek
1 miesiąc temu
Reply to  Koral23

Byli ale z innego powodu, po prostu byli socjopatami, dostawali dzień w dzień w.j.eb od pijanego starego i zwyczajnie mścili się na całym świecie, a dziś chodzi i wyświetlenia i lajki.

beka z was
1 miesiąc temu
Reply to  Koral23

Odnoszę wrażenie że patusy były wtedy mądrzejsze. W moim otoczeniu ludzie robili na prawdę głupie rzeczy dla kasy nie dla „sławy”. Nikt sie nie obnosił z tym co zrobił, a 15 latki robiły napady z nożami na studentach. Taki siwek to byłby skrojony z kanapek i kieszonkowego, a tym swoim BMW musiałby wozić chłopaków za frajer. Sprzedaliby mu jeszcze jego własne opony i radio.

Dario
1 miesiąc temu

Yebać ich prądem bez litości.

Domin
1 miesiąc temu

Jak by coś takiego sie przydarzyło mojemu dziecku to nikt nie musiałby mi mowić co mam zrobić

Zygi Wrc
1 miesiąc temu

Dodam jeszcze, że ten pe.dałek mowi do ofiary ” masz zerwać z (imie dziewczyny) wiec pewnie poszlo o jakas gow.niare. Byc moze byla miedzy nimi jakas rozmowa telefoniczna i uslyszal kilka niemilych sliw , ale i tak za dojazd z kolegami c.h.uj do d.upy i wiazac dobrze buty panowie. Ogolnie spojrzcie jakie to lamusy , grzeczne biale dzieci z profilami na ynstagremie.

Szmata nie raper
1 miesiąc temu

W 15 cioty kozaki, beznadziejny raper i jeszcze gorszy człowiek. Dla takich cweli są więzienia, niezależnie od tego jak sztywniutko kto myśli… to jest dzban i społka którzy zasługują na wymiar sprawiedliwości. Bo im się wydaje, że są bezkarni a są patałachami.

Lechia
1 miesiąc temu

Je%ane ku#wy bez honoru i zasad, powinno sie was polamac i zakopać żywcem

Anty hiphop
1 miesiąc temu
Reply to  Lechia

To przyjedź pan i zrób pan. Przyjedziesz pan?!

Prawo i Sprawiedliwość
1 miesiąc temu
Reply to  Anty hiphop

Bez zakopania przyjdę, biorę zlecenie

Piotttttt
22 dni temu
Reply to  Anty hiphop

Jechać po nim jak po mopru

klaudia sobkowiak z mosiny
1 miesiąc temu

frajernia sie bawi ruro szczam na twoj samochód warty tyle co moje buty polski psie

Adorator damskich butów
1 miesiąc temu

A jaki masz rozmiar buta, że tak spytam z ciekawości.

pacino aldente
1 miesiąc temu

55

Królik Roger
1 miesiąc temu
Reply to  pacino aldente

Pewnie będzie miała numer płetwy conajmniej 40, czyli tak jak większość współczesnych kobit. Gdyby miała mniej to by napisała, ale wstydzi się swoich wielkich gir dlatego nie napisze.

Korek
1 miesiąc temu

Odrazu widać, że to robaczki pierwszy raz udało im się kogoś skopać w pięciu więc muszą to wrzucić na neta. Ale za chwile niestety przyjdzie po nich wymiar sprawiedliwości i oni tak samo będą przepraszać na komendzie, klękać błagając o przebaczenie. Szkoda, że te szczury panicznie by przedemną uciekały, bo chętnie bym się z nimi pobawił w chlastanie łokciami i kolanami na części.

Sprzedam w słusznej sprawie
1 miesiąc temu

Ten, co tak skatował tego biedaka i go poniżył, nazywa się Kamil Biegała. Oby nigdy już nie powąchał zapachu wolności śmieć.

Nosacz
1 miesiąc temu

Jeśli to naprawdę on (sprawdziłem profil na FB) to życzę mu żeby się zawinął tą swoją beemką wokół drzewa, oczywiście od strony kierowcy. Kilka godzin zdychania będąc zakleszczonym we wraku dobrze mu zrobi na odmułkę. Co za śmieć.

Hwdp
1 miesiąc temu

No i to jest gangsterka a nie urwa jakieś strzały na instagramie czy innych tik tokach. Pl rapgra może się wiele uczyć od tych młodych zjbow. Tak się powinno rozwiązać problemy

Nie no beka z debili. Pobili kolesia i wrzucili to w neta. Oni sami się kiedyś wykończą

norbert
1 miesiąc temu

hahaha jemu nic nie bedzie a te kasztany po dwujaczku i sami zrobili robote za policje i nagrali wszystkie dowody brawo

przecietny czlowiek
1 miesiąc temu
Reply to  norbert

Dostaną zawiasy lamusie

Komendant
1 miesiąc temu

Gówno, idzie w pasiak i będzie ostro cwelony, dobrze znany policji więc znajdą jeszcze kilka innych rzeczy na niego

cwel
1 miesiąc temu

jakie bwm, jak ten siwy to jakies dziecko, ma 15 lat rocznik 2007 a filmik nie jest jego tylko go udostepnil xD a gimbus na filmie mowi do tego bitego ze ma zerwac z Kornelia, jakie bmw

cwel
1 miesiąc temu
Reply to  cwel

oni sa przed mutacja a ten ich rap to poziom mc terminatora z linijkami typu „ja sie boje ze minusy sa w dzienniku”, „13 lat mam, jesli jestes wrogiem to na ciebie sram”

Cwel
1 miesiąc temu
Reply to  cwel

I to sa doslownie cytaty, obczajcie sobie siwy i jędras na soundcloudzie, to jakies dzieci przed mutacja sie wyglupiaja

beka z was
1 miesiąc temu
Reply to  Cwel

nie chce nawet tego sprawdzać, szanuje swoje uszy

Hashimoto
1 miesiąc temu

Przecież to jakieś dzieci, kazać komuś całować buty, to zniewaga która w przyszłości może się zemścić a nic nie smakuje lepiej jak zemsta.

Bonkiewicz
1 miesiąc temu

2007 to rok urodzenia? To faktycznie gangster

Marek
1 miesiąc temu

Raper… 🙂
Dziś Kazdy kto ma dostęp do dyktafonu jest raperem..
Porażka, nie człowiek..
Upss. bo mnie zabije doniczką i zakopie.

Tryngol
1 miesiąc temu

Przecież to zwykle szmaty, półgłówki, po kolei każdego po liściu i lecą na policję, podziemni raperzy tak faktycznie takie gówno powinno znalesc się pod ziemią..

PERLA Carabiean queen GGG
1 miesiąc temu

tylko stare filmy GGG z polkami i dziewczynami z byłych niemieckich koloni a nie tam jakies rapy ggg DVD 😀 perla zara Viki

Kokoeurospoko
1 miesiąc temu

Dały sobie szczac do ryja od jakis naćpanych żuli za 500 marek. Każdy to teraz ogląda, ich dzieci może też, a siano poszło w tydzień na koks..haha ludzkie odpady

HH dead
1 miesiąc temu

Kto normalny nagrywa coś co robi nie zgodnie z prawem i jeszcze to wrzucą do neta.Tylko patola

Ktoś
1 miesiąc temu

Mamy nadzieję że trafisz na sankcje do Kielc. I zobaczymy kto będzie komu buty lizał.

Bolo
1 miesiąc temu

Musicie promować deb.li ?

Jarosław Kaczyński
1 miesiąc temu

Od przyszłego roku planuje wprowadzić ustawę nakładającą podatek od teledysku w którym są drogie auta jeżeli raper pokaże się na klipie z drugim autem będzie musiał zapłacić 25% jego wartości, chyba że będzie wypożyczony to wtedy tylko 20% będzie do zapłaty i obowiązek umieszczenia w klipie informacji o tym że jest pozerem i wypożycza auta bo jest łakiem, informacja o tym będzie musiała być zamieszczona tak by na początku była plansza co najmniej 30 sekund, w połowie również 30 sekund i pod koniec klipu raper będzie musiał umieścić taka plansze że jest łakiem i wypożycza i jest pozerem, jak się zgadzacie łapa w górę a jak nie to łapa w dupę l. Pozdrawiam głosujecie na piss i rimmining

Ga gu gi, a oczy wielkie
1 miesiąc temu

Ludzie piszą, że oni inspirowali się piosenką malika. A może oglądali dokumenty o amerykańskim Woodstocku 99 i zainspirowali się break stuff Limp bizkit? Poza tym wiecie co znaczy Limp bizkit? To zabawa w której goście stoją wokół ciasteczka i wa lą kon IA. Kto ostatni się spu ści na ciasteczko, ten musi je zjeść. Real talk. Tak mówił Finn mckenty z kanału punk rock mba

Stary Milicjant
1 miesiąc temu

Najpierw Ostre Tortury na Komendzie, potem kur.rwa na rynek i skakanie im po glowach dla dzieci za free, potem wywóz pod Legnice do tej jeszcze dzialajacej komórki GRU na dalsza impreze, na koniec do pieca na zywca z transmisja na insta i yt. Dzieciaczki je3bane, tylko wladza ma monopol na przemoc.

Zakatowany chłopak z video
1 miesiąc temu

Nie ujdzie Wam te cna sucho. Zgłaszam sprawdzę do Rafalali.

Siwusek2007
1 miesiąc temu

O tak Rafalala. Chce być bity qtasem po swojej twarzy.

Animowany Anonim - Anonimowy Animek
1 miesiąc temu
Reply to  Siwusek2007

Qutasem to cię będą teraz bili koledzy pod celą.

Siwusek2007
1 miesiąc temu

Koledzy czy Rafalala nie robi mi różnicy. Każdy qtas w kakaowym oczku i w buzi bardzo mnie kręci. Rafalala chce być Twoim sedesem marzę o tym.

MowMiAndrzej
1 miesiąc temu

Wszystkie ścierwa z miejsca do odstrzału. Zero litości.

Jakub
1 miesiąc temu

I dlatego trzeba przywrócić karę śmierci i stosować na takich amebach.

Sugsgdysu
1 miesiąc temu

Życzę im zeby zdechli w męczarniach, śmiecie yebane, tfu. Wasze matki to koorwy, a ojcowie to cwele bez zebow.

AntyFan
1 miesiąc temu

Właśnie to są typowe właściele BMW XD

Saabiarz
1 miesiąc temu

A później się dziwią czemu BMW ma taką reputację w tym kraju i dlaczego wstyd tym jeździć xD

Człowiek
1 miesiąc temu

Właśnie przez takie poj***ne osoby nasza generacja jest poniżana. Ludzie teraz są naprawdę pie*******ci

Antoni
1 miesiąc temu

Siwutek teraz bedzie pod cela cieplutek.

Tomek
1 miesiąc temu

I bardzo dobrze że policja patologię trzeba likwidować teraz o dasz bmw chłopakowi zamian odszkodowania baranie

pacino aldente
1 miesiąc temu

„Siwy, na którego koncie pojawiło się brutalne wideo to podziemny raper, który ma na koncie kilka utworów, głównie nagranych razem z innym podziemnym raperem Jędrasem.”
Jaki kraj takie rapery LOL

Jacek Świtalski
1 miesiąc temu

Rapujesz, że twój kumpel robi ruchy
Takie teksty to piszą lamusy

Belmondawg
1 miesiąc temu

Jacula, cieszę się, że wyszedłeś mordo. Mówiłem, że wystarczy sypnąć paru frajerów i wypuszczają. Dawaj do mnie do wanny.

Sobol
1 miesiąc temu

Oby dostał czapę, on i te szympansy z gangu co przed żabka za jaja się trzymają

JoAnna JoAndrzej
1 miesiąc temu

Nadajecie się do trzepania fasoli.
A gnojki niech pamiętają że karma wraca. Życie samo ich wyklaruje prędzej czy później..

Popularne