Sprawdź nas też tutaj

teledysk

Raper z tajemniczymi dwiema literami zasila szeregi Def Jamu

O kogo chodzi?

Opublikowany

 

Ostatnimi czasy na polskiej scenie rapowej panuje stagnacja. Zmienić ten stan rzeczy może nowy nabytek warszawskiego labelu, który właśnie wpuścił swój pierwszy numer pod skrzydłami wytwórni. “Ty i ty” już przed premierą był hitem TikToka.


E V to artysta, który niespełna dwa lata temu zaczął publikować swoje pierwsze numery w serwisie YouTube. Jego emocjonalne i autobiograficzne teksty bardzo szybko zyskały rzeszę fanów, dzięki czemu może się pochwalić wielotysięcznymi wyświetleniami. Wokół artysty stworzyła się także mocna społeczność, która aktywnie wspiera jego twórczość na Instagramie.

Def Jam Recordings Poland kolejny raz pokazuje, że nie boi się postawić na młodych graczy. Sobel czy Hodak, to postaci, które wzrastały wraz z labelem, a dzisiaj stanowią trzon sceny. Patrząc na to, w którym kierunku i jak szybko udało się im w szeregach wytwórni zyskać rozgłos i sławę można wyrokować, ze E Va czeka nie. Szczególnie, że już teraz ma on ponad 400 tysięcy słuchaczy w serwisie Spotify. 
10 komentarzy
10 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Malinowska
7 miesięcy temu

Dukacz z tajemniczymi dwoma BBC w zwieraczu zasila szeregi Def Jamu

Malinowska
7 miesięcy temu

Klasycznie mega laczysko

Cwelwagon
7 miesięcy temu

Pogrzeb tym paluchem w dupsku Rafalali łaku.

Transgenderowy Wykidajło
7 miesięcy temu

Dzieci H&M robią rap. Kiedyś tacy jak oni na dworcu w Wawie po szaletach styje nastawiali do bolcowania.

Belzebub
7 miesięcy temu

Widzę że kolega korzystal

Profesorowa Matczakowa
7 miesięcy temu

Przynajmniej ładny and młody
Nie to co reszta grajków
25+ i śmią się odzywać a nawet wychodzić z domu! Proponuję ustawę by wszystkich podstarzałych p0lakow przerobić na nawóz na moje pelargonie

Michoo
7 miesięcy temu

Tajemniczy? Zara tu cię chłopaki wyjaśnią, łaku

Mark. W. Nogaj Matejko
7 miesięcy temu

DEAR boy -VERDE-! what’s THAT? To NIE RAP….Mumble ;music SHIDY….taki Bit ..jak.tysiące razy;lyrics BULLSHIT… Posłuchaj 90te USA , ai POLSCY są CLASIC ..Def Jem [jakoś NIE INTERESUJE SIĘ DOBRYMI …TUTAJ !?
W Polsce znaleźli Ciebie ?? Nagrają SHIT …młodzi będą kupować !Def Jam !…z Def Jam ,są CRAZY STORY ….POWODZENIA POZDRAWIAM W S Z Y S T K I C H RAPPER w.NASZEJ POLSCE ALL the BEST YouTube mark nogaj matejko -THE HATE-

Putler
7 miesięcy temu

Kolejny Mongol jakis

Popularne