GLAMRAP POLECA: Hip Hop Festival w Poznaniu. Kup bilety już teraz!

Sprawdź nas też tutaj

News

Raperzy odpowiedzialni za słowa? „To nie czas, by nawijać o dragach”

Kilka mądrych słów od Offseta.

Opublikowany

 

Offset

22 lutego Offset ze składu Migos wydał debiutancki solowy album, na którym pojawiło się wielu ciekawych artystów m.in. J. Cole, Cardi B, Travis Scott, 21 Savage, Big Rube, Gunna, CeeLo Green, Quavo i Gucci Mane. Raper jest obecnie na etapie promowania albumu w mediach. Przy okazji różnych wywiadów możemy poznać jego opinię na wiele tematów.

Krytyka 6ix9ine’a

Tekashi 69 przebywa od kilku miesięcy za kratami. Artysta został aresztowany 19 listopada 2018 roku w wyniku dochodzenia prowadzonego przez nowojorską prokuraturę. Zarzuca się mu m.in. kierowanie gangiem. Grążące mu dożywocie spowodowało, że zdecydował się on współpracować ze służbami. Efektem tego są liczne pogróżki w jego stronę oraz jego rodziny. Musiał on m.in. zwiększyć wydatki na ochronę swoich bliskich na wolności. – Wybrałeś ulicę i się na nią wypinasz. Dlatego twoje bezpieczeństwo jest teraz zagrożone – ocenił sytuację Offset. – Byłem wielokrotnie aresztowany, może nawet 13 razy. Trzeba wziąć odpowiedzialność za swoje czyny. Winię tylko siebie za to, co mi się stało, nie można zrzucać jej na innych – dodał raper.Koniec z nawijaniem o dragach?

Offset zauważa, że artyści powinni brać też odpowiedzialność za to, o czym rapują. – Mam świadomość co się teraz dzieje na świecie.Uważam, że content muzyki jaki obecnie dostarczamy jako raperzy jest bardzo ważny – twierdzi. – To nie jest czas, by nawijać o dragach czy o gangach. Chyba, że chcesz w kółko nawijać tą samą historię o ulicy – dodaje.

Raper z Atlanty dodał na koniec, że przed wypuszczeniem nowej muzyki musi być jej pewien na sto procent. – Dopiero później pokazuje ją innym, widzę ich reakcje, zainteresowanie i decyduje – wyjaśnia. 


9 komentarzy
9 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Rawicz
4 lat temu

Ten małpiszon który nawijał o niczym innym niż ćpaniu całą swoją kariere nie ma prawa pierdolić takich głupot. Widać że szuka promocji i bankowo popija se lean pisząc te farmazony. Jebać go

@@@
4 lat temu

Raperzy nie odpowiedzialni za słowa? „To czas by nawijać o dragach”

Ruspect
4 lat temu

Szanuję

lucalussurioso
3 lat temu
Odb
4 lat temu

Czas na dragi, odpowiedzialnie rapując słowa o czasie nie nawijając

ProfesorNauk
4 lat temu

Raperzy to kurwy i imbecyle

huj
4 lat temu
Reply to  ProfesorNauk

JAK JA TOBA GARDZE TY PNAUK PIZDO JEDNA, ale trafne spostrzeżenie, KURWO

ProfesorNauk
4 lat temu
Reply to  huj

Dzięki! 🙂 Cwelu..Też Tobą gardzę

cydży
4 lat temu
Reply to  ProfesorNauk

Gardze wami obiema skurwysyny plugawe.

Popularne