Sprawdź nas też tutaj

News

Raperzy odpowiedzialni za słowa? „To nie czas, by nawijać o dragach”

Kilka mądrych słów od Offseta.

Opublikowany

 

Offset

22 lutego Offset ze składu Migos wydał debiutancki solowy album, na którym pojawiło się wielu ciekawych artystów m.in. J. Cole, Cardi B, Travis Scott, 21 Savage, Big Rube, Gunna, CeeLo Green, Quavo i Gucci Mane. Raper jest obecnie na etapie promowania albumu w mediach. Przy okazji różnych wywiadów możemy poznać jego opinię na wiele tematów.

Krytyka 6ix9ine’a

Tekashi 69 przebywa od kilku miesięcy za kratami. Artysta został aresztowany 19 listopada 2018 roku w wyniku dochodzenia prowadzonego przez nowojorską prokuraturę. Zarzuca się mu m.in. kierowanie gangiem. Grążące mu dożywocie spowodowało, że zdecydował się on współpracować ze służbami. Efektem tego są liczne pogróżki w jego stronę oraz jego rodziny. Musiał on m.in. zwiększyć wydatki na ochronę swoich bliskich na wolności. – Wybrałeś ulicę i się na nią wypinasz. Dlatego twoje bezpieczeństwo jest teraz zagrożone – ocenił sytuację Offset. – Byłem wielokrotnie aresztowany, może nawet 13 razy. Trzeba wziąć odpowiedzialność za swoje czyny. Winię tylko siebie za to, co mi się stało, nie można zrzucać jej na innych – dodał raper.

Koniec z nawijaniem o dragach?

Offset zauważa, że artyści powinni brać też odpowiedzialność za to, o czym rapują. – Mam świadomość co się teraz dzieje na świecie.Uważam, że content muzyki jaki obecnie dostarczamy jako raperzy jest bardzo ważny – twierdzi. – To nie jest czas, by nawijać o dragach czy o gangach. Chyba, że chcesz w kółko nawijać tą samą historię o ulicy – dodaje.

Raper z Atlanty dodał na koniec, że przed wypuszczeniem nowej muzyki musi być jej pewien na sto procent. – Dopiero później pokazuje ją innym, widzę ich reakcje, zainteresowanie i decyduje – wyjaśnia.

 
9 komentarzy

9
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
Rawicz

Ten małpiszon który nawijał o niczym innym niż ćpaniu całą swoją kariere nie ma prawa pierdolić takich głupot. Widać że szuka promocji i bankowo popija se lean pisząc te farmazony. Jebać go

@@@

Raperzy nie odpowiedzialni za słowa? „To czas by nawijać o dragach”

Ruspect

Szanuję

lucalussurioso
Odb

Czas na dragi, odpowiedzialnie rapując słowa o czasie nie nawijając

ProfesorNauk

Raperzy to kurwy i imbecyle

huj

JAK JA TOBA GARDZE TY PNAUK PIZDO JEDNA, ale trafne spostrzeżenie, KURWO

ProfesorNauk

Dzięki! 🙂 Cwelu..Też Tobą gardzę

cydży

Gardze wami obiema skurwysyny plugawe.

Popularne