Sprawdź nas też tutaj

News

Raperzy odradzają kupowania płyt w tej wytwórni

„Jesteście oszukiwani”.

Opublikowany

 

Skip / fot. Kacper Kwiecień

Warszawska wytwórnia Lekter Records boryka się ostatnio z problemami wizerunkowymi. Label, dzięki któremu zasłynęli m.in. Otsochodzi, Szopeen czy Karwel została oskarżona o brak profesjonalizmu, a nawet oszustwo. Raperzy związani z wytwórnią odradzają słuchaczom kupowania u nich płyt.

Skip: „Jesteście oszukiwani”

Wytwórnia Lekter Records zaczęła ponownie sprzedawać w swoim sklepie debiutancką płytę Skipa „O wszystkim”. Raper, który dołączył niedawno razem z AWGS jako duet Miętha do Asfalt Records przestrzega przed swoim byłym wydawcą Lekter Records.

– Jeśli myślałeś/łaś o kupnie mojej płyty „O wszystkim” ze sklepu Lekter Records – Nie kupuj. Ciągle dostaje wiadomości, że płyty nie dochodzą pomimo wpłacenia środków. Ludzie czekają tygodniami/miesiącami aż w końcu przestają się do nich dobijać. (Jeśli kupiłeś płytę i nadal czekasz – daj znać). Osobiście bardzo mnie to boli bo chcecie wesprzeć moja twórczość, postawić sobie CD na półce a jesteście oszukiwani lub czekacie miesiacami aż przyjedzie do was smutny pan z DHL. Ja za to nie wziąłem i nie wezmę ani złotówki. Z szefem Lekter nie mam kontaktu od kilku miesięcy.

Jeśli chcecie mnie wesprzeć to po prostu obserwujcie moje następne projekty. Będą pod patronatem wytwórni które wiedzą co robią i potrafią zamówić kuriera. Wiadomo wytwórnia to nie tylko jedna osoba, ale za wysyłkę płyt odpowiada akurat ta sama, która przyjmuje przelewy. Dla całej reszty ekipy Lekter wielkie pozdro i miłość na zawsze. Nie chcę zaczynać gownoburzy. Chce jedynie ostrzec. PS. Z tego co widze fanpej lektera zniknął a mail został zmieniony. Proszę odzywajcie się do mnie na fanpej z numerami przesyłek a ja skleje to w jeden plik i przeforsuje do osoby odpowiadającej za ten bajzel. – napisał na FB Skip.

Barto’cut12 też przestrzega przed Lekter Records

Barto’cut12, który wydał nakładem warszawskiej wytwórni album „Rookie” również nie poleca słuchaczom korzystania z usług swojego byłego wydawcy. – Wiadomix, profesjonalizm w ch*j. Pozdro Skippy, dobrze że poruszyłeś ten syfiasty temat. Mój CDek też nie doszedł do sporej ilości osób dlatego – nie kupujcie tam lepiej nic. – napisał raper.

 
7 komentarzy

7
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
ProfesoorNauk

Dlaczego „smutny pan z DHL”? Uważasz się kurwo za kogoś lepszego? Pierwsze o Tobie słyszę, to raczej wątpię żebyś był taki kurwa alvaro bujaka jamajka co żyje z samego rapu, więc trochę szacunku dla osób pracujących chuju do szczania na utrzymaniu rodziców. Pokolenie homosiów i cyber-zjebów.

emdope

Chodziło pewnie o to, że taki kurier nie jest zadowolony ze swojej pracy, ale to trzeba używać mózgu, więc skąd u Ciebie taki nick, to chuj wie

CiasnyOdbytek

Czyli deys nie jest zadowolony ze swojego rapu skoro jest smutnym raperem?

ProfesoorNauk

A no i jeszcze pewnie zaraz Tomb się pod tym podpisze i dlatego naiwniacy płyt nie dostali.

panpe

le pierścienie i żale z pizdy. było trzeba myśleć a nie grać pierwszą lepszą kartą.

Prawda

23:32 7

Opublikowany 1 dzień temu Przez Mariusz Jop

Odb

Hiphopolowcy nie odradzają oddawania kupy na płyty w tej wytwórni

Popularne