Sprawdź nas też tutaj

News

Raperzy opuszczają wytwórnię 50 Centa

Z G-Unit Records odszedł kolejny artysta.

Opublikowany

 

Choć komercyjny sukces Lloyda Banksa dobiegł już końca, wielu nadal uważa go za króla panczlajnów. Po znacznym zwolnieniu tempa w ostatnich latach raper powraca teraz z nowym mixtapem, i jak dowiadujemy się od samego 50 Centa opuszcza on szeregi G-Unit Records.

Sprawdźcie mojego człowieka Lloyda Banksa. Nowy mixtape już wkrótce – napisał na Instagramie 50 Cent. Raper jednocześnie poinformował, że jego lojalny żołnierz Banks postanowił działać niezależnie i tym samym opuścił on szeregi G-Unit. To jednak jak widać nie zepsuło relacji między wieloletnimi współpracownikami.

Odejście Banksa pokazuje, że G-Unit Records to już wymierająca marka. Wytwórnię w kwietniu tego roku opuścił także Kidd Kidd.

 
4 komentarze

4
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
CZN

No cóż 50 to trochę egocentryk widzący swój czubek nosa, niby ma do tego prawo, no ale ma to też złe strony.

Mocny strzał z Komorowa! https://youtu.be/coUs6tslybQ

Trystydycymyt

Wiesz, linie(nieoszlifowane) są, ale czemu tak offbitowo? Do 54wersów jeszcze droga daleka, a po głosie sądząc, gość pare lat już ma.
Powodzenia w każdym razie!

Tylko MŁODY ZGRED!!!

rychupeja997

Szkoda 50, ale mógł zostać dalej w Shady/Aftermath nie robiąc takiej przerwy między albumami… Nie wspominając o robieniu konkurencji Dre z słuchawkami co raczej było początkiem końca kariery w Aftermath

Jordan

I co to za numer, co śpiewał taki murzyn?
Nie wiem ale sprawdzę, wpisz sobie Lloyd Banks
Spoko to nie ten, ale dzienks

Popularne