Sprawdź nas też tutaj

News

Raperzy SBM upamiętnili Powstańców Warszawskich

W akcji udział wzięli m.in. Bedoes, Białas, Janusz Walczuk i Mata.

Opublikowany

 

fot. Maksym Rudnik

Mata, Solar, Białas, Bedoes, Janusz Walczuk, Lanek, Jan-Rapowanie, Beteo, Adi Nowak i zespół Kacperczyk wzięli udział w akcji #NieZapomnijONas i w 77. rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego oddali hołd Bohaterom.

Tegoroczna akcja Fundacji Nie zapomnij o nas przebiega pod hasłem: „Zatrzymaj się, podziękuj Powstańcom Warszawskim. Oni są wśród nas.” Na instagramowych profilach raperów pojawiły się relacje ze zdjęciami żyjących Powstańców Warszawskich. Wśród nich znaleźli się:

  • Zofia Czekalska „Sosenka”, sanitariuszka batalionu „Chrobry II”
  • Jakub Nowakowski „Tomek”, jeden z ostatnich żyjących żołnierzy batalionu „Zośka”
  • Feliks Waśkiewicz „Czarny”, żołnierz Szarych Szeregów
  • Zbigniew Daab „Kapiszon”, kompania „Gustawa”
  • Janusz Komorowski „Antek”, żołnierz Szarych Szeregów
  • Krystyna Sierpińska „Marzenka”, sanitariuszka batalionu „Kiliński”

Fundacja Nie zapomnij o nas przez cały rok wspiera żyjących Kombatantów. Jej celem jest bezpośrednia pomoc Powstańcom oraz nowoczesna edukacja historyczna młodego pokolenia. Każdy może wesprzeć akcję dokładając swoją cegiełkę do zrzutki: www.zrzutka.pl/niezapomnijonas

35 komentarzy
35 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Sentino
1 rok temu

Ja nie zamierzam nawet udzielać się w tym temacie. Odwołujecie się do ludzi z historii lub ulicy dla własnych celów promocyjnych. Na dobrą sprawę odwoływanie się do osobistości z półświatka jest dla farmazoniarzy i petów. Moi ludzie są w strukturach dużego berlińskiego klanu arabów. Tam naprawdę są duże pieniądze i wpływy. De facto klub motocyklowy w Niemczech, którego jestem członkiem na polskie warunki byłby grupą przestępczą. Tutaj jest trochę inny poziom, w moim środowisku działamy na innych zasadach niż wy w Polsce. Mój wujek z Interpolu potwierdził, że ludzie jak Robert_TS69 czy Jogmen to są tylko pionki, nic nieznaczący służący przyklejeni do żołnierzy tych, którzy rozdają karty. Na polskiej ulicy nie ma pieniędzy. Prawdziwe pieniądze są w mafii paliwowej czy handlu ziemią, a nie kiedy biegasz z dychą tematu dla kolegi z akademika. My tu mamy trochę inne myślenie. Sicarios is international baby. Pow!

Co nie?
1 rok temu
Reply to  Sentino

Już nie śmieszne.

Stworzenie Świniokształtne
1 rok temu
Reply to  Co nie?

Mnie dalej nawet śmieszy

Co nie?
1 rok temu

Chuj mnie to obchodzi.

Sentino
1 rok temu
Reply to  Sentino

Ja nie zamierzam nawet udzielać się w tym temacie. Odwołujecie się do ludzi z historii lub ulicy dla własnych pedalskich celów. Na dobrą sprawę odwoływanie się do osobistości z półświatka jest dla pedałów i zjebów. Moi ludzie są w strukturach dużego berlińskiego klanu gejów. Tam naprawdę są duże kutasy i obciąganie. De facto klub gejów w Niemczech, którego jestem dziwką na polskie warunki byłby grupą przestępczą. Tutaj jest trochę inny poziom, w moim środowisku działamy na innych zasadach niż wy w Polsce. Mój wujek z Interpolu potwierdził, że ludzie jak Robert_TS69 czy Jogmen to są tylko cwele, nic nieznaczący służący przyklejeni do gejów tych, którzy rozdają karty. Na polskiej ulicy nie ma pedałów. Prawdziwe pedały są w mafii burdelowej czy handlu analem, a nie kiedy biegasz z kutasem na wierzchu do kolegi z akademika. My tu mamy trochę inne ruchanie. Sicarios is international gay. Pow!

SIWSZY INACZEJ, INACZEJ RUDSZY
1 rok temu
Reply to  Sentino

Polki śmierdzą, reklamy o tym dobitnie muwią, srodki na infekcje intymne, uplawy z pizdy, smród z ryja, jakieś afty w ryju, gazy, sraczki, zatwardzenia, kruche paznokcie u syr, smród z pod pach, hemorojdy, żółte zęby.Do tego celulit i rostępy. kurwa trochę higieny dziewczyny, bo nic nie porucham w tym odcinku.

Mistrz Joda
1 rok temu

Zamknij japę, debilu.

Zamknij japę, debilu.
1 rok temu
Reply to  Mistrz Joda

Śmierdzą pOlki, o tym dobitnie reklamy mówią, na intymne infekcje środki, z pizdy upławy, z ryja smród, w ryju afty jakieś, sraczki, zatwardzenia, gazy, u syr kruche paznokcie, z pod pachy smród, zęby żółte, hemoroidy. Cellulit i do tego rozstępy.kurwy trochę higieny,bo w tym odcinku nic nieporucham.

Naczelnik
1 rok temu

Co za czasy, że pozerzy, geje i inne zwierzęta podpinają się pod ludzi, którzy walczyli z wrogiem i nie chowali się w bagażnikach…Ja pierdole, bedocwel ty szmato do podłogi!

Prop&Testo
1 rok temu
Reply to  Naczelnik

Z chujem walczyli, sprzedawali swoich, rodzinę, dzieci, podpierdalali przyjaciół i doprowadzili do zagłady ponad stu tysięcy ludzi, dali gwałcić i szlachtowac swoje żony. Chowali się w piwnicach bo nie mieli samochodów, udawali inne narodowości mordując swoich, byleby przeżyć. De facto większość tych powstańców, którzy mają odznaczenia wojskowe w tamtych czasach było nieświadomymi dziecmi lub siedzieli za granicą, wrócili po latach opowiadając bajki i tylko ze względu na PESEL i potrzebę propagandy władza uważa ich za powstańców. Chuja wiesz, chuja przeczytałeś, nie znasz historii i wierzysz w to co wciskają ci media. Wypierdalaj.

Prop&Testo
1 rok temu
Reply to  Prop&Testo

Oczywiście bedoesa też jebać za takie zachowanie

Wielki Polak
1 rok temu

Jedyne co oni mogą upamietnic to akcje z bagaznikiem. To obraza dla Polski, że takie marne popluczyny będą się lansowac pamiecia o bohaterach.

Prop&Testo
1 rok temu
Reply to  Wielki Polak

Ty kurwo bohaterach xDD banda morderców tak samo jak wyklęci, Polacy powinni wydawać pieniądze na zatuszowanie swojej historii jak Niemcy to robia a nie na odkopywanie i przerabianie jej na „bohaterska”, ha tfu mediom w pysk i ludziom takim niedouczonym jak ty

Jebenstolz
1 rok temu

Zwalili sobie konia, pewnie ich ziomkowie juz knuli z Armia Czerwona

CCCPALUCH
1 rok temu
Reply to  Jebenstolz

ROLNIKA Z TERESINA NA PEWNO

Rozkład Jazdy: Jazda z kurwami #sentino
1 rok temu

Co oni mogą? skoro to są lewaki

Rozkład Jazdy: Jazda z kurwami #sentino
1 rok temu

Ten przecież Bedopies to on jest za niszczeniem pominików świętych oraz Powstańców bo on popiera stajk dziwek.

SIWSZY INACZEJ, INACZEJ RUDSZY
1 rok temu

Polki śmierdzą, reklamy o tym dobitnie muwią, srodki na infekcje intymne, uplawy z pizdy, smród z ryja, jakieś afty w ryju, gazy, sraczki, zatwardzenia, kruche paznokcie u syr, smród z pod pach, hemorojdy, żółte zęby.Do tego celulit i rostępy. kurwa trochę higieny, bo nic nie porucham w tym odcinku.

Prop&Testo
1 rok temu

O TAK, NIE ZAPOMNIJCIE JAK BEZSENSOWNIE ROZJEBALIŚMY WARSZAWE I DALIŚMY GWAŁCIĆ SWOJE ŻONY

Prop&Testo
1 rok temu
Reply to  Prop&Testo

Dobrze mówisz ale weź się nie podszywaj bo mi przykro

Czy ojciec maty powiedział kiedyś coś mądrego?
1 rok temu

Ojciec Maty pisze do fanów syna w rocznicę wybuchu Powstania: „Nie umierajcie już nigdy za Warszawę. Żyjcie dla niej i w niej, idźcie na Schodki”

RECTAL PROLAPSE
1 rok temu

powstanie warszawskie to zbrodnia i mit, ktore bylo na reke angolom i sowietom, jebac kurwy ktore nie liczyly sie z polskim zyciem i rzucala ludzi na pewna smierc

oxykondon
1 rok temu

Wielkie dzięki za bezsensowne rozjebanie miasta i śmierć jego mieszkańców.

Adrian
1 rok temu

I pomyśleć, że gdyby Hitlerowi się udała dominacja genetyczna to teraz faceci byliby wysokimi niebieskookimi blondynami atrakcyjnymi dla kobiet, a nie niskimi zakolakami z cofniętą szczęką i wąskimi ramionami.

RECTAL PROLAPSE
1 rok temu
Reply to  Adrian

gdybysmy mieli sojusz z niemcami mielibysmy w polsce dzisiec tysiecy najlepszych autostrad zamieszkiwane przez najlepsza rase ludzka

Stworzenie Świniokształtne
1 rok temu

No i fajnie, że to zrobili.

jeden
1 rok temu

Ciekawe, czy jak nie walczylibyśmy wtedy z nazizmem to nie bylibyśmy kilka lat później uciskani przez komunę. Trochę z deszczu pod rynnę.

Popularne