Sprawdź nas też tutaj

News

Raperzy z nominacjami do telewizyjnych nagród Emmy

To jedne z najważniejszych nagród kulturalnych w USA.

Opublikowany

 

Chance The Rapper, Donald Glover i John Legend zostali nominowani do telewizyjnych nagród Emmy. Jest to jedna z czterech najważniejszych nagród kulturalnych w USA, obok Oscara, Tony Award i Grammy Award.

Donald Glover, czyli Childish Gambino otrzymał nominację za  komediowy serial „Atlanta”, który skupia się na Earnest „Earn” Marksie, który rezygnuje z college’u, aby zostać menedżerem kuzyna, który jest gwiazdą rapu. Jako raper i producent serii cieszy się on z aż 16 nominacji do nagrody. Ponadto Glover otrzymał nominację za udział w programie „Saturday Night Live”. Podobną nominację zdobył Chance The Rapper, który we wspomnianym programie wykonał piosenkę „Come Back Barack”.

Warto też wspomnieć o popularnym wokaliście R&B. John Legend otrzymał nominację za sportretowanie Jezusa Chrystusa w telewizyjnym musicalu „Jesus Christ Superstar”.

Nagrody Emmy zostaną rozdane 17 września w Microsoft Theater w Los Angeles.

3 komentarze
3 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Questanocze
4 lat temu

W Polsce do nagrod telewizyjnych branzy porno powinien zostac nominowany zabson I quebo za najlepszy wsad od tylu w gejowskiej kategorii

Belmondo
4 lat temu
Reply to  Questanocze

A co? Wyruchali ci starego? XDDL

Odb
4 lat temu

Nie znam tych bambo…to pewnie Ci z różowymi dredami do których polscy trzynastolatkowie walą namiętnie nie owłosione gruszki. Old school 4eva

Popularne