Sprawdź nas też tutaj

News

Raperzy żegnają aktora Krzysztofa Kowalewskiego ✞

Aktor zagrał m.in. w filmie o śp. Tomaszu Chadzie oraz filmie na podstawie książki Kaliego.

Opublikowany

 

W sobotnie popołudnie dotarły do nas smutne wieści na temat śmierci Krzysztofa Kowalewskiego. Aktor zmarł nagle w wyniku udaru mózgu. Na koncie miał ponad 130 ról filmowych i telewizyjnych. Dał się poznać także słuchaczom hip-hopu. Kowalewski zagrał w filmie o Tomaszu Chadzie „Proceder”, a także w filmie „Krime Story. Love Story”, który powstał podstawie książki Kaliego, a jego premiera dopiero się odbędzie.

Wybitnego aktora pożegnali na swoich profilach m.in. raperzy: Peja, Bajorson, Sheller, Proceente, Słoń, Jędker oraz Stasiak. O Kowalewskim wspomniała też wytwórnia Filmowa Global Studio, która odpowiada za film o Chadzie oraz film powstały na podstawie książki Kaliego.– Odszedł od nas Krzysztof Kowalewski, który był częścią rodziny @globalstudio.film Zagrał w naszych 5 filmach: „JA WAM POKAŻĘ”, „RYŚ”, „ZŁOTY ŚRODEK”, „PROCEDER” i ostatnia jego rola w „KRIME STORY LOVE STORY”, który będzie miał premierę w listopadzie tego roku. Zobaczcie fragment filmu „KRIME STORY LOVE STORY”, gdzie Krzysztof Kowalewski gra Anioła. – możemy przeczytać na profilu Global Studio.

 


19 komentarzy
19 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Art
2 lat temu

A pamiętacie jak się przejęzyczył i co powiedział zamiast poprosić o sól? 😀 Maszyna czasu – Słowa. Polecam.

Krzysztof Kowalewski
2 lat temu
Reply to  Art

Sram ci do dupy.

dieselTOgówno
2 lat temu

Ludzie zlitujcie się. Za 20000 zł to jedyne co jest ważne to aby jeździło, hamowało, skręcało a jak ma sprawną klimatyzacje to super sprawa. Takim samochodem nie pojedziecie na mazury albo w góry bo lepiej i wygodniej i tak jest pociągiem. Handlarze dobrze gadają, że takiego auta nie sprawdza się pod kątem lakieru bo ma już 10 lat. Komu wy chcecie tym idealnym lakierem zaszpanować? Przed samym sobą udowadniać sobie, że macie idealny samochód. Jeszcze to pisanie, że „stare auta lepsze”. Piszą ci co jeździć tymi starymi pie*dolcami muszą. ja to jeżdżę audi A4 B7 klasykiem” weź ty się jeden z drugim pierdolnij w głowę. Złomem kurwa jeździsz, a nie klasykiem. Klasyk to takie Audi w jakiejś fajnej wersji z mocnym silnikiem a nie pierdolony klekot pod maską i dodatkowe wyposażenie w postaci radia VHS. Niezależnie od przebiegu ten samochód się będzie pierdolił po prostu ze starości, a wnętrze kurwa no nie ma czym się zachwycać jebie starością i padliną. Przewietrzysz wpierdolisz wonerbauma ze stacji i do pracy można dojeżdżać. Plastiki jak to w 10 letnim samochodzie dawno kolor straciły od promieni UV chyba, ze handlarz wypierdolił je plakiem + pewnie trzeszczy wszystko i napierdala bo przez 10 lat jeździł i zdążyły się śrubki i zaczepy poluzować. Nie pisz mi tutaj jeden z drugim, że znalazłeś perełkę 10 letnią bo huj mnie obchodzi, ze przez 10 lat nikt tym samochodem nie jeździł. Jeździł kurwa, napierdział i NIGDY kurwa już nowe nie będzie więc możesz te bajki sobie w pizde wsadzić

dieselTOgówno
2 lat temu
Reply to  dieselTOgówno

Banda kurwa polskich debili. Niemiec by w tym aucie nawet nie nasrał podczas gdy w Polsce niektórzy z komentujących mieszkający w małopolskim nadal łazienki nie mają i kurwa potrzebę załatwiają w wykopanym wychodku.
Nowe auto to ma dużo elektroniki i się psuje. Trzymajcie mnie kurwa. Każdy z was ma kurwa smartphone w kieszeni. Może weź go wypierdol i zacznij korzystać z analogowego telefonu z wykręcanym numerem albo jebanego telegrafu. Wysyłaj kurwa gołębia pocztowego z SMS do swojej karyny. Boeing 737 też ma dużo elektroniki i kurwa lata i robi większe przebiegi niż ty kurwa 5000 rocznie do pracy. Banda jełopów

Krzysztof Kowalewski
2 lat temu
Reply to  Art

Przejęzyczyłem się. Chodziło mi o to że sram ci do mordy.

Kobe
2 lat temu

Po mordzie Bajorsona stwierdzam że ma gdzieś między 5 a 50 lat

BeImondo Informator
2 lat temu
Reply to  Kobe

Z mordy wyglada jak uposledzony syn Waldemara Kiepskiego

Gollum
2 lat temu
Reply to  Kobe

O kurwa wygląda jak mój brat bliźniak.

Bubibi
2 lat temu
Reply to  Kobe

https://youtu.be/R9CW01CFnok
Peter gang PP cała prawda

BeImondo Informator
2 lat temu

Z szacunku do zmarłego powinni powycinać jego sceny z tego gowna Kaliego. Pamiętajcie polskie filmy to w większości straszne gowno a jak to powstaje w kolaboracji z polskim rapem czyli gorszym gownem to mamy mega gowno.

Sowabezoka
2 lat temu

Ej ten bajorson poważnie tak wygląda dałnderołd?

GANGSTERZY OBYDWU WYBRZEŻY
2 lat temu
Reply to  Sowabezoka

I ten związek z 11latkiem to jest co najmniej dziwny.

Odb
2 lat temu

Dukacze żegnają aktora Krzysztofa Kowalewskiego ✞

Hujew
2 lat temu

Szacunek dla dziada że wspierał niedorozwiniętych, jak na tym zdjęciu z tym ułomem, chuj wie wogle co to kurwa za dałn

mutlikino u szechtara na koloankach
2 lat temu

radzickie kurwy padaja jak muchy, janda teraz twoja kolej

polonez
2 lat temu

wiecie dlaczego większość aktorów to żydzi?
bo są najlepsi w kłamaniu

Mieczysław
2 lat temu

Trochę szacunku synu kurwy i psa sąsiada

polonez
2 lat temu
Reply to  Mieczysław

Jebac to zydostwo zainstalowane u nas przez stalina,
W starozytnosci aktor byl nizej niz kurwa i dla mnie sie nic od tego czasu nie zmienilo, jebany pedale

szkoda człowieka ale na każdego przyjdzie czas
2 lat temu

Popularne