Sprawdź nas też tutaj

News

Rapowy duet z płytą roku w radiowej Trójce

Wyboru dokonali słuchacze.

Opublikowany

 

“Duch oporu” Bisz/Radex płytą roku 2019 w plebiscycie „Radiowego domu kultury” Trójki. Takiego wyboru dokonali słuchacze w plebiscycie, a wyniki zostały ogłoszone w ubiegłą sobotę w audycji Radiowy Dom Kultury. Przypominamy, że płyta ukazała się jesienią i zebrała bardzo dobre recenzje.

“Duch Oporu” to kompedium wiedzy o usterkach współczesnego świata. Bez zadęcia, na luzie. Już w kontekście samego przekazu mamy do czynienia z prawdopodobnie najważniejszym albumem roku. Muzycznie jest jeszcze ciekawiej niż na “Wilczym humorze”. Ta płyta brzmi doskonale! – Kamil Wróblewski, szef muzyczny Radia TOK FM.

Duet Bisz/Radek wymyka się gatunkowym klasyfikacjom i fascynuje wielością stylistyk. Płyty takie jak „Duch oporu” przechodzą do historii. – Marcin Cichoński, Wprost“Dzieje się tu bardzo dużo. Pokazali tą płytą język całemu światu w bardzo fajny sposób” – Piotr Metz – Trójka Polskie Radio.

„Pokaż mi język należy bowiem do nurtu tekstów o języku polskim. (…) Rada Języka Polskiego mogłaby z powodzeniem uczynić z niego swój hymn, (…) jestem w stanie się podpisać pod każdym słowem” – Bartek Chaciński – Polifonia, Polityka.

„Duch oporu” to manifest naszych czasów – Jacek Skolimowski, Newsweek

Najbliższe koncerty Bisza

24.01 Poznań, Scena na piętrze

8.03 Kraków, Zaścianek

19.03 Toruń, Dwór Artusa

20.03 Łowicz, Łowicki Ośrodek Kultury

 


4 komentarze
4 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Junekk
3 lat temu

To git czy jakiś ciepły typ

Odb
3 lat temu

Hiphopolowy duet z płytą roku w radiu maryja

żENADA
3 lat temu

TECHNICZNIE TO MAŁOLAT K2 ZJADA TYCH WSZYSTKICH WACKÓW

Małolat K2
3 lat temu
Reply to  żENADA

Elo mordeczki. Propsuje. Zjadam wacki, mam bardzo dobrą technikę. Chcesz się przekonać to wstępuj do UK. Nowe after party już niedługo.

Popularne