Sprawdź nas też tutaj

News

Rapowy duet z płytą roku w radiowej Trójce

Wyboru dokonali słuchacze.

Opublikowany

 

“Duch oporu” Bisz/Radex płytą roku 2019 w plebiscycie „Radiowego domu kultury” Trójki. Takiego wyboru dokonali słuchacze w plebiscycie, a wyniki zostały ogłoszone w ubiegłą sobotę w audycji Radiowy Dom Kultury. Przypominamy, że płyta ukazała się jesienią i zebrała bardzo dobre recenzje.

“Duch Oporu” to kompedium wiedzy o usterkach współczesnego świata. Bez zadęcia, na luzie. Już w kontekście samego przekazu mamy do czynienia z prawdopodobnie najważniejszym albumem roku. Muzycznie jest jeszcze ciekawiej niż na “Wilczym humorze”. Ta płyta brzmi doskonale! – Kamil Wróblewski, szef muzyczny Radia TOK FM.

Duet Bisz/Radek wymyka się gatunkowym klasyfikacjom i fascynuje wielością stylistyk. Płyty takie jak „Duch oporu” przechodzą do historii. – Marcin Cichoński, Wprost

“Dzieje się tu bardzo dużo. Pokazali tą płytą język całemu światu w bardzo fajny sposób” – Piotr Metz – Trójka Polskie Radio.

„Pokaż mi język należy bowiem do nurtu tekstów o języku polskim. (…) Rada Języka Polskiego mogłaby z powodzeniem uczynić z niego swój hymn, (…) jestem w stanie się podpisać pod każdym słowem” – Bartek Chaciński – Polifonia, Polityka.

„Duch oporu” to manifest naszych czasów – Jacek Skolimowski, Newsweek

Najbliższe koncerty Bisza

24.01 Poznań, Scena na piętrze

8.03 Kraków, Zaścianek

19.03 Toruń, Dwór Artusa

20.03 Łowicz, Łowicki Ośrodek Kultury

 
4 komentarze

4
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
Junekk

To git czy jakiś ciepły typ

żENADA

TECHNICZNIE TO MAŁOLAT K2 ZJADA TYCH WSZYSTKICH WACKÓW

Małolat K2

Elo mordeczki. Propsuje. Zjadam wacki, mam bardzo dobrą technikę. Chcesz się przekonać to wstępuj do UK. Nowe after party już niedługo.

Odb

Hiphopolowy duet z płytą roku w radiu maryja

Popularne