Sprawdź nas też tutaj

News

Ras, Sokół i DJ B w spektaklu o polskim społeczeństwie

Zobaczcie filmową zapowiedź.

Opublikowany

 

„Inni ludzie” to spektakl TR Warszawa w reżyserii Grzegorza Jarzyny. Nad jego powstaniem pracował kolektyw twórców, wśród których znaleźli się m.in. aktorzy z zespołu TR Warszawa, kompozytorzy, artyści polskiej sceny hip-hopowej, graficy, animatorzy, artyści wizualni i twórcy wideo. „Inni ludzie” to teatralna adaptacja hip-hopowego poematu Doroty Masłowskiej pod tym samym tytułem. Jednym z bohaterów spektaklu jest muzyka. Dzięki rekomendacjom Sokoła i Rafała Grobela bity wyprodukowali DJ B i Bartek Kruczyński, muzykę i video na żywo miksuje DJ B. Dodatkowo, specjalnie na potrzeby pracy nad „Innymi ludźmi” Arek RAS Sitarz uczył aktorów rapu.

„Inni ludzie” to rzecz o polskim społeczeństwie, w którym pęka międzyludzka więź, a narodowa tożsamość budowana jest na wrogości do tzw. Innych. To historia ludzi opętanych wizją wirtualnego szczęścia, opowiedziana trashowym językiem reklam, internetowych wpisów i medialnych doniesień, który zatruwa jak smog i blokuje autentyczną komunikację. Czy łączy nas coś więcej poza dostępem do Internetu?

4 komentarze
4 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
devx
3 lat temu

No i co to kurwa ma byc do chuja pana ? Przeciez tego nie da sie ogladac, jakis belkot, chore gowno!

dfghgjhgj
3 lat temu

Meddie Kagere (ur. 10 października 1986 w Rwandzie) – rwandyjski piłkarz grający na pozycji napastnika w Police Kibungo, reprezentant kraju.

Kagere karierę rozpoczął w 2006 roku wwystępującym w I lidze rwandyjskiej Kiyovu Sport Kigali. Z tą drużyną nie osiągnął znaczących sukcesów. W 2008 roku przeszedł do występującego wtedy I lidze rwandyjskiej Mukura Victory Butare. Jednak z tą drużyną też nie osiągnął wielkich sukcesów. W 2010 roku przeszedł do jednej z najlepszych drużyn w Rwandzie, Police Kibungo ale z nią też nie osiągnał żadnych sukcesów.

W reprezentacji Rwandy Kagere zadebiutował w 2011 roku nie osiągając także żadnych sukcesów. Jednakże w tym samym roku strzelił swojego pierwwszego gola dla reprezentacji Rwandy osiągając jakiś sukces. Na dzień dzisiejszy w 15 meczach dla reprezentacji Rwandy zdobył 6 goli, nie osiągając kolejnych sukcesów.

Źródło: https://pl.wikipedia.org/wiki/Meddie_Kagere

Człowiek
3 lat temu
Reply to  dfghgjhgj

Podobnie jest z tym dziadem Rasem. Niby jest, a go nie ma.

Odb
3 lat temu

Społeczeństwo na spektaklu o polskim sokole

Popularne