Sprawdź nas też tutaj

News

Rasmentalism premierowo na Ballantine’s True Music Stage

Duet promuje płytę „Geniusz”.

Opublikowany

 

fot. Ania Bystrowska

Do projektu Ballantine’s True Music Stage zaproszono artystów, dla których liczy się pasja i odwaga przekraczania artystycznych barier. Ich albumy zmieniły polską rzeczywistość muzyczną, a teraz premierowe występy wyznaczą zupełnie nową jakość wirtualnych koncertów.

1 lipca duet Rasmentalism wykona premierowo materiał z najnowszej płyty „Geniusz”. Z perspektywy pierwszego rzędu będziecie mogli znów poczuć koncertowe emocje. Wydarzenie odbędzie się w ramach projektu Ballantine’s True Music Stage.

Rasmentalism przygotowuje występ w specjalnym składzie koncertowym powiększonym o chórki i instrumentalistów. Technicznie wydarzenie zostało dopracowane w najdrobniejszych detalach – od profesjonalnego nagłośnienia po specjalnie zaprojektowane na ten występ wizualizacje i dodatkowe efekty. Co więcej, by poczuć klimat wspólnej imprezy zostanie uruchomiony specjalny chat dla uczestników wydarzenia.

Transmisja koncertu Rasmentalism rozpocznie się 1 lipca o godzinie 20:00 na kanale: https://www.facebook.com/BallantinesPoland/

W sieci można zobaczyć nagranie z pierwszego koncertu Ballantine’s True Music Stage na którym wystąpił Płomień 81.

 
2 komentarze
2 komentarzy
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
Odb
1 rok temu

Rasmentalism premierowo na Ball’s True Wanna Sex

Zmęczony Caravaggio
1 rok temu

Współpraca z Ballantine’s w rapie to nic nowego, ale przynajmniej gwarancja technicznego dopracowania tych mini(?) koncertów.
A występy z live bandem zawsze na propsie!

Popularne