Wideo
RAU – wywiad z okazji premiery płyty „Mistrz Sztuki”
Oryginalny – Niepowtarzalny – Rozgadany – w takich słowach można opisać spotkanie z RAU Perfomance, twórcą krążka „Mistrz Sztuki”, który 8 listopada rozpoczął swoją trasę koncertową z Krakowie. Wywiad został przeprowadzony w równie oryginalnym miejscu, czyli Galerii Bunkier Sztuki. Debiut w roli Prowadzącej – Natalia Twardowska.
Na kanale Winiego pojawiła się kolejna rozmowa. Tym razem szef Stoprocent zaprosił na wywiad Kstyka. – No i wreszcie wiem co w trawie piszczy… tzn w hip hopie – informuje gospodarz programu.
Droga na szczyt rapera Lute pochodzącego z Charlotte w Północnej Karolinie jest wręcz nieprawdopodobna. Trudniący się w oldschoolowym brzmieniu artysta został odnaleziony przez samego J. Cole’a. Jak do tego doszło? – To J. Cole mnie znalazł. Pracowałem w Walmarcie, typowa praca, jakich wiele. Pracowałem na słuchawce. Nagle dostałem wiadomość od znajomego. „Nie uwierzysz kto do mnie napisał w wiadomości prywatnej. J. Cole chce się dowiedzieć więcej o tobie i twojej muzyce”. – wspomina Lute, który w pierwszym momencie uznał to za koleżeński żart. Jego znajomy jednak drążył dalej temat, więc raper zdecydował się dodać J. Cole’a do znajomych na Twitterze. Wtedy otrzymał od niego pierwszą wiadomość. – Napisał: „Przyjdź na mój koncert, a powiem ci, jak znalazłem twoja muzykę”. Tak się skumaliśmy. – wspomina Lute w rozmowie z Marcinem Natali z Popkillera.
Raper jest dzisiaj reprezentantem wytwórni Dreamville. 5 lipca ukazał się kompilacyjny album „Revenge of the Dreamers III”, na którym obok Cole’a pojawił się również Lute. Poniżej zapoznacie się z wywiadem.
News
Kizo, Tomb i Diox w relacji Wuwunia z Fame MMA 4
Na ekranie pojawili się m.in. Kizo, Tomb i Diox.
Na kanale Pal Hajs TV ukazała się dzisiaj obszerna relacja Wuwunia z czwartej odsłony gali Fame MMA 4. Na ekranie możemy zobaczyć m.in. krótkie rozmowy z Kizo, Jongmenem, Filipkiem, Dioxem, Kubańczykiem oraz Tombem.
– Czwarte Fame MMA już za nami. Setki wywiadów i relacji zalały internet. Po ostracyzmie, który towarzyszył pierwszej edycji nie ma śladu. W ciągu roku Fame MMA stało się jednym z najchętniej oglądanych i komentowanych eventów w tej branży. Wydarzenie wzbudziło zainteresowanie nawet wśród wcześniej sceptycznych portalów sportowych i nie tylko. Naszej ekipy nie mogło zabraknąć tam z oczywistych powodów. Teraz gdy opadł już kurz i zgasły reflektory wjeżdżamy z naszą, jedynie słuszną relacją z Fame MMA 4 – możemy przeczytać w opisie blisko 2-godzinnej relacji.
Na kanale Dzikie Ucho pojawiła się kolejna część serii studentów mierzących się z różnymi muzycznymi gatunkami. Tym razem padło na hip-hop, a dokładniej klasyczne numery z lat 2000-2005.
Jak z rapowymi kawałkami poradzili sobie osoby, które na co dzień nie słuchają tego rodzaju muzyki? Sprawdzicie to poniżej.
Tuż po wakacjach Gural rusza z kolejnymi koncertami promującymi wydane ostatnio płyty „Miłość, szmaragd i krokodyl” oraz „Latające Ryby”.
27.09.2019 Gdańsk
28.09.2019 Poznań
4.10.2019 Łódź
5.10.2019 Warszawa
11.10.2019 Kraków
12.10.2019 Wrocław
-
News2 dni temuKanye West oficjalnie w Polsce. Jedyny koncert w Chorzowie
-
News3 dni temuDawid Obserwator szantażuje Bajorsona? „Wypi****m cię z Bailando”
-
News3 dni temuBedoes 2115 wypuści dzisiaj diss. „Za całą krzywdę, którą wyrządziłeś”
-
News3 dni temuTaazy błyskawicznie przeprosił Kruszynę z teledysku Bonusa RPK
-
teledysk3 dni temuBedoes 2115 z dissem na raka. „Zabrałeś mi tatę, potem zabrałeś mi dziadka”
-
News1 dzień temuMei do Tomba: „Szkodnik, miałam ochotę ci zapodać plaskacza”
-
News3 dni temuŻabson mówi, ile zapłacił na zwrotkę Wiza Khalify
-
Singiel4 dni temuOki wypuszcza „reklamację beefu” – drugi diss na Kinny’ego Zimmera