Sprawdź nas też tutaj

teledysk

Razgonov w osobistym singlu „Bilet”

Raper łączy siły ze Stevenem.

Opublikowany

 

Bilet to kolejny singiel Razgonova. Tym razem połączył siły ze świetnym producentem Stevenem. Połączenie tych dwóch biegunów, dało w efekcie finalnym naprawdę dobre brzmienie.


Od pierwszych dźwięków mamy styczność z przejmującą melodią, i dającą do myślenia warstwą liryczną. Razgonov podnosi w utworze swoje przeżycia prywatne i opisuje uczucia do kobiety, którą bezgranicznie kocha. W przepiękny sposób opisuje niemożność istnienia bez drugiej połówki, którą darzy niezwykłym uczuciem. Metaforycznie odnosi się do snu, z którego nie chcę się wybudzić będąc w nim szczęśliwym wraz z ukochaną osobą. Bilet to bardzo osobisty singiel Razgonova, który podkreśla jego duszę artysty i niezwykłą wrażliwość twórczą. Idealnie wpasowuje się w zimowy vibe za oknem, który sprzyja nostalgii i przemyśleniom. 
3 komentarze
3 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Jon
1 miesiąc temu

Co to za pidor?

Yp®
1 miesiąc temu

Nie od dziś wiadomo, że p00lki łączą w sobie wszystkie najgorsze cechy Wschodu i Zachodu. Jeśli wymagasz od kobiety CZEGOKOLWIEK to jesteś seksistą. Ona nie musi mieć dobrej pracy, bo to nie leży w jej naturze. Nie musi być ładna, bo wszystkie k0biety są piękne ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie musi umieć gotować, prasować i sprzątać, bo to już przeszłość i SEKSIZM. Nie musi Cię wspierać, bo jesteś mężczyzną chyba? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ty natomiast musisz posiadać wszystkie te cechy i talenty, bo julka się naoglądała Netflixa i marzy o super-bohaterze gangstero-czadzie. Marzy o muskularnym playboyu, który jednocześnie będzie romantyczny i doyebany testosteronem. No i żeby zatańczył i zaśpiewał, do tego co najmniej wykształcenie wyższe, umiejętność naprawy każdej rzeczy, władza, siła, pieniądze, pozycja społeczna i mamy takiego przeciętniaka akurat dla p00lki po zawodówce z mordą ziemniaka i 2 g00wniakami po m0kebe ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Becol
1 miesiąc temu

Młody utalentowany talent 🙂 sztos nutka

Popularne