Sprawdź nas też tutaj

News

Reakcja Korony Kielce na prezent Legii dla Tedego

Kielecki klub po mistrzowsku zareagował na niefortunną wypowiedź swoich rywali.

Opublikowany

 

Tede w koszulce Legii Warszawa
Tede / fot. Piotr Koperski

W ramach promocji najnowszej kolekcji ubrań warszawski zespół przekazał Tedemu klubową kurtkę wraz z listem, w którym nawiązano do twórczości artysty. W przypadku TDF-a użyto jednak bardzo niezręcznego follow upu do jednego z jego kawałków „Hot16challenge”. – Trochę szkoda tej kurtki dla Ciebie… ale mamy gest – możemy przeczytać w liście. Reakcja rapera na prezent nie była taka jakiej oczekiwałby klub. – Po głębszym zastanowieniu stwierdzam, że ten co to napisał, to idiota i musi się jeszcze dużo nauczyć. Legia Warszawa, chyba jednak nie jestem godny, by nosić. Głupio wyszło – odpowiedział TDF. Na całą sytuację zareagował błyskawicznie sobotni rywal Legii Warszawa – Korona Kielce.

Korona wysyła Tedemu koszulkę

Na nieprzyjemną sytuację na linii Tede – Legia zdecydowali się zareagować włodarze Korony Kielce, która w sobotę rozegra mecz przy Łazienkowskiej. – Hej Tede, widzieliśmy wczorajsze zaproszenie od Legi Warszawa na mecz przeciwko nam i po jego przeczytaniu uznaliśmy, że też wyślemy do Ciebie paczkę! Powinna dotrzeć lada dzień! – możemy przeczytać na profilu Korony na Instagramie.

Kielecki zespół w krótkim liście do TDF-a również nawiązał do jego twórczości – i jakby na to nie patrzeć – jest to mistrzowski follow up do jednego z największych klasyków polskiego rapu. – Wiemy, że jesteś rodowitym warszawiakiem, kibicujesz Legii i możemy tylko powiedzieć, że mamy tak samo jak Ty, miasto nasze a w nim… Koronę Kielce! – czytamy w liście. Jest to oczywiste nawiązanie do wspólnego numeru WYP3 & Warszawskiego Deszczu „Mam tak samo jak ty”.

Korona również podarowała Tedemu prezent. Jest to spersonalizowana koszulka w klubowych barwach „Tede NWJ” z numerem 76. – Przygotowaliśmy dla Ciebie mały upominek w postaci koszulki. Niech będzie ona pozytywnym wspomnieniem naszego miasta. Nie wiemy, czy ostatecznie pojawisz się w sobotę na Łazienkowskiej, ale jeśli kiedyś będziesz w Kielcach, odezwij się do nas! Zapraszamy na Suzuki Arenę, aby wspólnie przeżywać sportowe emocje! Zdajemy sobie sprawę, że pozostaniesz wierny stołecznym barwom, ale sam wiesz, że miło czasem zagościć u kielczan – jak za starych dobrych czasów bywało – czytamy dalej w liście.

Co sądzicie o reakcji Korony na zaistniałą sytuację?

Odpowiedź TDF-a

Warszawski raper odpowiedział Koronie krótkim wpisem na Instagramie. – Realtime marketing Ninjas – pochwalił na wstępie kielecki klub. – Piłka jest jedna a bramki są dwie, czy jakoś tak. A najlepsze jest w tym wszystkim moje zainteresowanie piłką nożną – dodał TDF przypominając jednocześnie, że nie jest on zapalonym kibicem piłkarskim.

 
21 komentarzy

21
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
PedalskiCzarodziej

TA JESZCZE KURWA BARCELONY BRAKUJE I RKS CHUWDU

Turysta z pacanowa

Purpura napletonu>>

jan*raposranie

Niech wpadnie do Kielc Borixon wyruhha mu panne

Flaczysko

Od samego rana newsy o wieprzu. Tylko dlatego że jakiś chuja znaczący na europejskiej arenie napisał prawdę że nie jest godzien nosić ich kurtki. Bo nie jest! Sport to zdrowie! A on ze swoim flakiem to nie wiem co prezentuje

chodnik

JEmu nie chodziło tylko o ten follow up, ale też o to że na górze było napisane siema PEDE

Hapai

Jak tam jest P zamiast T to wracaj do podstawówki dzbanie.

Tomeg

Z chuwdu rozjebales byku

Prawda

Dobry ruch ze strony Korony i rzucili dobrym follow upem. Ten gosc od Legi co pisał ten liscik do Tedasa to musi byc jakis lekki baran 😀

WIESŁAWA_MAGNUSZEWSKA

ALBO KRYPTOFAN PENERA XD

STULEJARZ_YODA

KORONA KIELCE, KURWY WIDELCE

Pistolet

Tylko mi nie mów że nie podzieliłem świata

Wisła Sharks

A małpa też będzie na meczu?

Twój stary pijany

Będzie Fudżin na bank

Wisła Sharks

Ja się normalnie pytam, a ty mi głupio odpowiadasz. Jak nic nie wnosisz do tematu, to się nie wpierdalaj, cwelu.

JUDE GANG

Dziekana, Ivana, Fudzina, Krótkiego i tego Pociąga ma podobno nie być

Jebać człowieka

co do śmieciary ucieka.

Tuptuś inaczej wal mi konia głową

7eg7a warszawa

Lech Roch Pawlak

Co kurwo? LegLa? Co to kurwa jest, śmieciu jebany? Wyjmij chuja z mordy i włóż do dupy, zanim zaczniesz cokolwiek pisać.

kks łach

roch , na kolana ro mojego rozpora i bierz do japy z połykiem !

Lech Roch Pawlak

Ale zamknij mordę i wypierdalaj, cieciu malinowy.

QueboRPK

Wypierdalaj kurwo

Popularne