Sprawdź nas też tutaj

News

Reakcja środowiska na przegraną piłkarzy

„Może k***a mniej gry w reklamach typu Żabka czy Rexona, a więcej na boisku”.

Opublikowany

 

Pierwszy mecz Polski na mistrzostwach świata w Rosji nie poszedł po naszej myśli. Piłkarze po fatalnym meczu przegrali z Senegalem 1:2. Na naszym facebookowym profilu zorganizowaliśmy konkurs z typami na ten mecz, i jak się okazało kilku naszych użytkowników wytypowało poprawny wynik. A jak na porażkę zareagowali muzycy?

To co zobaczyłam wczoraj przeszło moje najśmielsze oczekiwania (w sensie negatywnym). Jestem w stanie zrozumieć porażkę po zaciętej walce której w tym przypadku nie było! Panowie może k***a mniej gry w reklamach typu Żabka czy Rexona a więcej na boisku, bo to co wczoraj pokazaliście to jedna wielka żenada – napisał Rena ze StoproRap.

Poniżej reakcje środowiska. Możecie także zobaczyć jak muzycy kibicowali naszej drużynie.

 

Rena

Sir Mich

Remik, szef My Music

Ten palec nie dla piłkarzy! Ten palec dla wszystkich tych co dziś szydzą z naszej reprezentacji. Łatwo jest kogoś uwielbiać, być kogoś fanem – jeśli idol wygrywa, jest na TOPie. Trudno go wspierać jeśli leci na dno, potknął się, przegrywa. Co za kurwa bzdura! Właśnie teraz trzeba pokazać przynależność, teraz otworzyć ducha, teraz pokazać jak bardzo jesteśmy razem! I nawet jeśli tradycji stałoby się zadość i mecz z Kolumbią to będzie mecz o wszystko a z Japonią o honor – to co z tego?! Czy ktoś myśli, że nasza (jak i każda inna) reprezenatacja pojechała tam żeby przegrywać, że jak odpadną to zrobią to specjalnie? Kochani to jest SPORT! To są najlepsze drużyny Świata. Tam każdy moze wygrać i przegrać z każdym. Wczoraj nie mieliśmy tego przysłowiowego sportowego szczęścia, mieli go za to Senegalczycy. Tak samo jak w meczu z Niemcami mieli go Meksykanie. Tak to wygląda. Nikt specjalnie nie chciał źle… A nawet jak nasi odpadną to najwyżej nie wrócą jako bohaterowie, a niczego tak bardzo nie pragną – jak tego żeby się nimi stać 🔥⚽🇵🇱 A to, jakby odpadli w fazie grupowej jest już dla nich tak wielką karą i wstydem, że naprawdę nie ma co ich kopać … bo nawet tego nie poczują, a świadczy to tylko o Tobie. #skeret

Post udostępniony przez Remo 📝 (@remikmymusic)

White House Records

Komputer im sie zjebał chyba 🤯ruski komputer 📠

Post udostępniony przez White House Records 🎶🎶🎶🎶 (@white_house_records)

Jak muzycy kibicowali drużynie?

Wczoraj przed telewizorami zebrała się z pewnością większość Polaków. Wśród nich także wielu muzyków i osób związanych ze środowiskiem. Niektórzy kibicowali samemu, inni z rodzinami. Zobaczcie jak to wyglądało m.in. u Tedego, Palucha czy Patokalipsy.

Tede

Białas

Patokalipsa

POLSKA TYDYDY

Post udostępniony przez patokalipsa (@patokalipsa)

Yurkosky

Olo, menadżer Tedego

Sitek

Paluch

🇵🇱Tylko zwycięstwo🇵🇱

Post udostępniony przez Biuro Ochrony Rapu (@paluchofficial)

Leh

JADYMY!

Post udostępniony przez LehuLeh (@lehuleszner)

SB Maffija

Hemp Gru

B.R.O.

My już w gotowości! 🇵🇱❤⚽ DO BOJU! 🔥💪 @niki_misiak

Post udostępniony przez B.R.O (@browwa)

KęKę

Bo kibicem się bywa, a Januszem się JEST!! DO BO JU!!!!!! PIŃĆ ZERO!!!

Post udostępniony przez KęKę (@piotrsiara)

9 komentarzy
9 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Sigil
4 lat temu

Tylko Rena ma jaja i wyjaśniła naszych głąbów, a Siurkowskiego prosze mi nie pokazywać ja was prosze redakcjo

konio
4 lat temu
Reply to  Sigil

Dobrze powiedziane Sigil, Rena ma jaja i wkładała ci je do mordy, a Lewandowski to powinien występować w różowych ciuszkach zamiast w narodowych, ale że jest pedałem i nie umie się postawić Nawałce, to występuje w narodowych.

...
4 lat temu
Reply to  Sigil

Siurkowski poszedł dla Kasy

djdecks
4 lat temu

TEDE SIĘ SPRZEDAŁ ZA TYSKIEGO

imię
4 lat temu

Beka z fanów tych łaków i nie mam na myśli łaków co się wypowiedzieli mam na myśli łaków piłkarzy.
Zrozumcie jak te pizdy nie dały rady na 2012 się przygotować to nie dadzą rady nigdy mieli wtedy 7 czy 8 lat by sie na spokojnie przygotowac bo nie musieli grać w eliminacjach. Zamiast w nich inwestować lepiej dać hajs tenisista stołowym ci prędzej wygrają mistrzostwa niż te łaki.

głos rozsądku
4 lat temu
Reply to  imię

Pieprzysz trochę. Mieli ze 2-3 lata, tyle trwała kadencja Smudy. No i skład się zmienił

czterdziescicztery
4 lat temu

napisał Rena ze StoproRap. HAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHA NAPISAŁ XDDDDD

głos rozsądku
4 lat temu

SB,Yurkosky,KęKę największe dno

Nie nie trzeba
4 lat temu

Żałosne wydarzenie. W przypadku piłki nożnej chuj to ma się do patriotyzmu jak to cwele łape na wszystkim kładą a wy głupie świnie łeeee pod sklepem pierdolą idioci w szalikach polsza o przegranej nareszcie temat kurwa do rozmów. Weś se wyrzuć TV za okno ty głupi chujku jeden w jot! aha zapomniałem tede wsadź se kredens

Popularne