Sprawdź nas też tutaj

News

Reakcja środowiska na przegraną piłkarzy

„Może k***a mniej gry w reklamach typu Żabka czy Rexona, a więcej na boisku”.

Opublikowany

 

Pierwszy mecz Polski na mistrzostwach świata w Rosji nie poszedł po naszej myśli. Piłkarze po fatalnym meczu przegrali z Senegalem 1:2. Na naszym facebookowym profilu zorganizowaliśmy konkurs z typami na ten mecz, i jak się okazało kilku naszych użytkowników wytypowało poprawny wynik. A jak na porażkę zareagowali muzycy?

To co zobaczyłam wczoraj przeszło moje najśmielsze oczekiwania (w sensie negatywnym). Jestem w stanie zrozumieć porażkę po zaciętej walce której w tym przypadku nie było! Panowie może k***a mniej gry w reklamach typu Żabka czy Rexona a więcej na boisku, bo to co wczoraj pokazaliście to jedna wielka żenada – napisał Rena ze StoproRap.

Poniżej reakcje środowiska. Możecie także zobaczyć jak muzycy kibicowali naszej drużynie.

 

Rena

Sir Mich

Remik, szef My Music

Ten palec nie dla piłkarzy! Ten palec dla wszystkich tych co dziś szydzą z naszej reprezentacji. Łatwo jest kogoś uwielbiać, być kogoś fanem – jeśli idol wygrywa, jest na TOPie. Trudno go wspierać jeśli leci na dno, potknął się, przegrywa. Co za kurwa bzdura! Właśnie teraz trzeba pokazać przynależność, teraz otworzyć ducha, teraz pokazać jak bardzo jesteśmy razem! I nawet jeśli tradycji stałoby się zadość i mecz z Kolumbią to będzie mecz o wszystko a z Japonią o honor – to co z tego?! Czy ktoś myśli, że nasza (jak i każda inna) reprezenatacja pojechała tam żeby przegrywać, że jak odpadną to zrobią to specjalnie? Kochani to jest SPORT! To są najlepsze drużyny Świata. Tam każdy moze wygrać i przegrać z każdym. Wczoraj nie mieliśmy tego przysłowiowego sportowego szczęścia, mieli go za to Senegalczycy. Tak samo jak w meczu z Niemcami mieli go Meksykanie. Tak to wygląda. Nikt specjalnie nie chciał źle… A nawet jak nasi odpadną to najwyżej nie wrócą jako bohaterowie, a niczego tak bardzo nie pragną – jak tego żeby się nimi stać 🔥⚽🇵🇱 A to, jakby odpadli w fazie grupowej jest już dla nich tak wielką karą i wstydem, że naprawdę nie ma co ich kopać … bo nawet tego nie poczują, a świadczy to tylko o Tobie. #skeret

Post udostępniony przez Remo 📝 (@remikmymusic)

White House Records

Komputer im sie zjebał chyba 🤯ruski komputer 📠

Post udostępniony przez White House Records 🎶🎶🎶🎶 (@white_house_records)

Jak muzycy kibicowali drużynie?

Wczoraj przed telewizorami zebrała się z pewnością większość Polaków. Wśród nich także wielu muzyków i osób związanych ze środowiskiem. Niektórzy kibicowali samemu, inni z rodzinami. Zobaczcie jak to wyglądało m.in. u Tedego, Palucha czy Patokalipsy.

Tede

Białas

Patokalipsa

POLSKA TYDYDY

Post udostępniony przez patokalipsa (@patokalipsa)

Yurkosky

Olo, menadżer Tedego

Sitek

Paluch

🇵🇱Tylko zwycięstwo🇵🇱

Post udostępniony przez Biuro Ochrony Rapu (@paluchofficial)

Leh

JADYMY!

Post udostępniony przez LehuLeh (@lehuleszner)

SB Maffija

Hemp Gru

B.R.O.

My już w gotowości! 🇵🇱❤⚽ DO BOJU! 🔥💪 @niki_misiak

Post udostępniony przez B.R.O (@browwa)

KęKę

Bo kibicem się bywa, a Januszem się JEST!! DO BO JU!!!!!! PIŃĆ ZERO!!!

Post udostępniony przez KęKę (@piotrsiara)


Jeśli szukasz biletów na koncerty hip-hop/rap, zdobędziesz je w 100% legalnie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl

 

News

Zwycięzca „Mam Talent” wystąpi na dużym festiwalu hip-hopowym

Młody raper otrzymał „Dziką Kartę”.

Opublikowany

 

Przez

młody stm

Młody STM, czyli zwycięzca telewizyjnego talent show „Mam talent” otrzymał Dziką Kartę od organizatorów Polish Hip-Hop Festivalu.

– Razem z organizatorem Polish Hip-Hop Festival Marcinem Siwkiem, miałem przyjemność wręczyć młodemu artyście Dziką Kartę do udziału w tym Festiwalu. Brawo Bartek. Spełniaj swoje marzenia – poinformował Andrzej Nowakowski, prezydent Płocka.

– Spełniam swoje kolejne marzenie. Wystąpię na Polish Hip-Hop Festival. Dziękuję Prezydentowi i organizatorom – skomentował mieszkający w Płocku raper.

Młody STM przyznał, że nie wie na razie, czy pojawi się na tegorocznej edycji festiwalu czy zagra dopiero za rok. Ta decyzja jest jeszcze przed nim.


Jeśli szukasz biletów na koncerty hip-hop/rap, zdobędziesz je w 100% legalnie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl

Czytaj dalej

News

Kazior stanął w obronie chłopaka przed Strażą Miejską

Młody chłopak chciał dorobić sprzedając truskawki.

Opublikowany

 

kazior

Dużą empatią wykazał się Kazior Hermes stając w obronie młodego chłopaka handlującego truskawkami, który był spisywany przez Straż Miejską.

Sezon na truskawki już się rozpoczął, a na ulicach wielu miast pojawili się okoliczni rolnicy ze swoimi mały straganami. Wobec takiego straganu interweniowała Straż Miejska, co zwróciło uwagę Kaziora.

– Zabijają polską przedsiębiorczość. Biedny chłopak niczemu winny, a Straż Miejska już wypisuje mandaciki – mówi na nagraniu raper. Zwrócił się on także do pani strażniczki z pytaniem, czy nie wstyd jej pracować w takiej jednostce. – J*bać Straż Miejską – zakończył.

Poniżej, klikając w prawo możecie zobaczyć wideo.


Jeśli szukasz biletów na koncerty hip-hop/rap, zdobędziesz je w 100% legalnie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl

Czytaj dalej

News

Jędker nominował Sokoła w czelendżu dla chorej dziewczynki

„smachallange”.

Opublikowany

 

Przez wiele lat głośno było o plotkach, jakoby relacje Sokoła i Jędkera miały stać się dalekie od przyjaznych. Pojawiły się wręcz domysły i spekulacje, że „Sztruks” to diss na Jędkera za disco-polowe nagrywki z Monopolem. Jednak wszystkie znaki na ziemi i niebie wskazują, że między bohaterami tego tekstu wszystko jest git, co potwierdza nominacja w czelendżu dla dziecka chorego na SMA.

Gdyby trzeba było znaleźć największego kozła ofiarnego w polskim rapie, Jędker zajmowałby wysokie, o ile nawet nie pierwsze miejsce. Żaden inny raper, który poszedł jego ścieżką (a było ich wielu) nie spotkał się z takim ostracyzmem środowiska i słuchaczy. Usunięcie z ZIP Składu spowodowało, że Jedi nie pojawił m.in. na koncercie symfonicznym Jimka, choć przecież brał udział w nagrywaniu „Chleba powszedniego”. Wiele teorii spiskowych odnosiło się do relacji z Sokołem, jednak z całą stanowczością można stwierdzić, że są one całkiem dobre.

Świadczy o tym chociażby niedawna nominacja w czelendżu, którego celem była zbiórka pieniędzy dla Nadii Gebauer. Pierwszy z inicjatywą wyszedł GSP, nominując Jędkera, następnie Jedi wyznaczył Sokoła. Z pozytywnych informacji: zaangażowanie wspomnianych raperów doprowadziło do tego, że zbiórka przekroczyła właśnie 100% zakładanego celu.

– Po policzkach ciekną łzy… Niemożliwe stało się możliwe! Mamy 100%!!! 163 561 niesamowitych osób sprawiło, że nasza córeczka ma szansę na normalne życie! – czytamy na stronie.

Póki co, Sokół jeszcze nie zareagował na nominację. Ale jeśli tak się stanie, będziemy Was informować.


Jeśli szukasz biletów na koncerty hip-hop/rap, zdobędziesz je w 100% legalnie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl

Czytaj dalej

News

Pierwszy taki hip-hopowy poranek w Polsce! Dwóch raperów prowadzi program śniadaniowy

Pobudka z Tede i Wuwuniem.

Opublikowany

 

tede wuwunio kanał zero

Fakt, że hip-hop coraz częściej pojawia się w mediach nie powinien już nikogo dziwić. Przez lata na polskiej scenie medialnego folkloru ludzie Z naszej kultury pojawiali się w różnych medialnych konfiguracjach, rolach i układach. Natomiast pierwszy raz w historii crossowania się mediów z rapem, dwóch hip-hopowców poprowadziło… program śniadaniowy!

O tym, że Wuwunio dołączył do ekipy Kanału Zero pisaliśmy tutaj. Wówczas goszcząc u Tedego, debiutującego w formacie “Godzina Zero” został ogłoszony jako jeden z nowych prowadzących. A dziś otrzymaliśmy prawdziwe hip-hopowo-medialne combo w postaci dwóch rapowych prowadzących.

Gośćmi, z którymi TDF i Wuwunio rozmawiali byli m.in. Marcin Miotk – polski alpinista i himalaista, Fusialka i Ola Fijał oraz Renata Mackiewicz, czyli ciocia skazanego Polaka w Kongo.


Jeśli szukasz biletów na koncerty hip-hop/rap, zdobędziesz je w 100% legalnie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl

Czytaj dalej

News

Kizo i Bletka zarobili 1,5 mln zł tylko na jednym utworze

Teraz wydają razem EP-kę.

Opublikowany

 

Przez

Utwór „Taxi” w wykonaniu Kizo i Bletki zdobył status potrójnie diamentowego singla. To już drugie takie wyróżnienie w karierze artysty, które wcześniej otrzymał za singiel „Disney”.

Aby zdobyć diamentową płytę dla singla wydawca musi udowodnić, że zarobił na nim 500 tys. zł. W przypadku potrójnie diamentowej płyty oznacza to, że Kizo i Bletka osiągnęli przychód w wysokości 1.5 mln złotych tylko na tej jednej piosence.

Klip do „Taxi” cieszy się ogromnym zainteresowaniem, osiągając ponad 100 milionów wyświetleń na platformie YouTube.

Kizo x Bletka piosenką „Taxi” podbili lato 2023 i walentynki 2024 dzięki utworowi „Hero”. Wszyscy pytali, wszyscy potrzebowali: PATOPOP – pierwsza EP-ka duetu, który nie miał prawa się udać, ale z impetem rozjeżdża polską popkulturę. Premiera 20 czerwca.


Jeśli szukasz biletów na koncerty hip-hop/rap, zdobędziesz je w 100% legalnie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl

Czytaj dalej

News

Raperka Mei wraca na dobre. W drodze nie tylko projekt z Fazim

Nowy vlog raperki.

Opublikowany

 

Przez

Mei zabiera słuchaczy za kulisy kolejnego projektu, co oznacza, że raperka nie wróciła tylko na chwilę, ale znowu zamierza namieszać na scenie.

Mei po długoletniej przerwie, ponownie pojawiła się na scenie zapowiadając w zeszłym roku singiel „Stockholm Syndrome” i wyglądało na to, że będzie to jednorazowy projekt. Okazało się jednak, że tym razem raperka pozostanie z nami na dłużej, nie tylko ze względu na zapowiedzianą EP-kę z Fazim „Delirium”, ale również w związku z kolejnymi projektami, m.in. singlem „4 Elementy” i vlogami z serii „Czysty hip-hop”.

W ostatnim vlogu wyprodukowanym przez wytwórnie SOCV Music , Mei pokazała kulisy powstania płyty „Delirium”. Dziś można zobaczyć kolejny odcinek vloga, tym razem z planu zdjęciowego jej nowego singla „4 Elementy”, wyprodukowanego przez RX Produkcja.

Scenerię do ujęć przygotował znany grafficiarz Franek Mysza, a podczas tego przedsięwzięcia powstał vlog pt. „Kliknij w Myszkę”.


Jeśli szukasz biletów na koncerty hip-hop/rap, zdobędziesz je w 100% legalnie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl

Czytaj dalej

Popularne

Copyright © Łukasz Kazek dla GlamRap.pl 2011-2024.
(Ta strona może używać Cookies, przeglądanie jej to zgoda na ich używanie.)

error: