Sprawdź nas też tutaj

News

Real/Sajko – nie żyje 19-letni polski raper

„Byłeś talentem, który miał szanse dojść wysoko”.

Opublikowany

 

real/sajko nie żyje

Tragiczne wieści z polskiego podziemia rapowego. Nie żyje 19-letni raper Karol Rojczyk znany jako Real/Sajko, który współpracował z takimi artystami jak Kaczka, Alpa LZK, Faues czy Whitewell.

19-letni raper nie żyje

Karol Rojczyk odszedł od nas 30 września. Przyczyna śmierci nie została podana. Chłopak był początkującym raperem, który miał już pewne sukcesy na koncie. W wieku 15 lat nagrał remix kultowego numeru Pezeta „Ukryty w mieście krzyk”, a jego kawałki „Droga” oraz „Płonę” przekroczyły barierę 100 tysięcy wyświetleń.Real/Sajko był kojarzony ze społecznościami Atelier i Hiddenfrom. Na koncie ma wspólne numery m.in. z Kaczką, Whitewellem czy EmKaTusem.

– Może nie znaliśmy się jakoś bardzo, ale współpracowaliśmy muzycznie i trochę na ten temat przegadaliśmy. Wiem, że byłeś sporym talentem, który miał szanse duże na pójście wysoko i jarałem się mocno twoimi tekstami. Spoczywaj w pokoju – takimi słowami młodego rapera pożegnał Varen z Katowic.Real/Sajko – pogrzeb

Pogrzeb rapera odbędzie się w czwartek, 6 października w Świnoujściu o godz. 10:00 na nowym Cmentarzu Komunalnym.

fot. Lil Konon

Twórczość rapera

Ostatnim singlem Real/Sajko była „Symetria osobowości”. Kawałek trafił do sieci w sierpniu tego roku. Przegląd twórczości rapera i jego social mediów mógł wskazywać, że zmaga się on z różnymi problemami. Dlatego poniżej zostawiamy kilka namiarów do instytucji, do których każdy potrzebujący może się zgłosić.

Jeśli zmagasz się z depresją lub myślami samobójczymi, możesz skorzystać z darmowych infolinii:

  • Antydepresyjny Telefon Zaufania (od poniedziałku do piątku w godz. 15-20) — 22 484 88 01
  • Telefon zaufania dla osób dorosłych w kryzysie emocjonalnym, codziennie od godz. 14 do 22 — 116 123
  • Telefon zaufania dla dzieci i młodzieży, czynny codziennie przez całą dobę — 116 111

*Komentarze w artykule zostały wyłączone.

 

Popularne