Sprawdź nas też tutaj

News

Red Bull BC One Cypher Poland – finał prestiżowych zawodów

Tancerze zmierzą się w pojedynkach 1 na 1.

Opublikowany

 

fot. Gniewko Glogowski

3 lipca o godzinie 21:00 w Hali Cracovii rozpocznie się krajowy finał najbardziej prestiżowych zawodów jeden na jeden w świecie breakingu – Red Bull BC One! Najlepsi b-boye i b-girls z całej Polski staną do walki o tytuł mistrza oraz bilet na światowy finał zawodów. Transmisję na żywo z wydarzenia będzie można oglądać na stronie www.redbull.pl/cypherpoland oraz na Youtube oraz Facebook’u Red Bull BC One.

Podczas eliminacji w Gdańsku i Warszawie wyłonieni zostali najlepsi tancerze, którzy otrzymali zaproszenie na Red Bull BC One Cypher Poland. Tym sposobem do walki w Krakowie staną b-girls: Emilka, AGT, Mery Berry i Darion, b-boys: Zawisza, MadMax, Minigun, Bartek z Wągrowca, Kermit, Chadzik, Monster oraz Nike1do. Skład krajowego Cyphera uzupełnią także najlepsi tancerze z otwartych eliminacji, które odbędą się bezpośrednio przed finałowym starciem w Krakowie. Taneczne zmagania będą oceniać jurorzy: Menno (NL), Mefo (PL), Tawfiq (NL). O gorącą atmosferę zadbają DJ-e: Merenda i One Up, a wydarzenie poprowadzi Rademenez.

Tancerze zmierzą się w pojedynkach 1 na 1, w dwóch kategoriach: b-girls i b-boys. Gra będzie toczyć się o wysoką stawkę, gdyż triumfatorzy Red Bull BC One Cypher Poland, poza tytułem mistrza i statuetką, otrzymają również zaproszenie na Red Bull BC One World Final, który w tym roku odbędzie się w dniach 5-6 listopada w Gdańsku! O tym, czy ostatecznie zmierzą się w finałowych pojedynkach zadecyduje, poprzedzający główne wydarzenie, międzynarodowy „Last Chance Cypher”.„Marzę, by ponownie wziąć udział w światowym finale Red Bull BC One, bo to dla nas, Polaków, specjalna edycja. W domu tańczy mi się najlepiej. (…) Chciałabym, by moi bliscy i rodzina mogli mnie zobaczyć na żywo na gdańskiej scenie” – mówiła w wywiadzie dla Red Bulla b-girl AGT, nasza reprezentantka podczas Red Bull BC One World Final 2019 w Mumbaju.

Red Bull BC One Cypher Poland
3 lipca 2021
Hala Cracovii, Kraków
Wydarzenie z udziałem publiczności, bilety dostępne w sprzedaży tutaj.2 komentarze
2 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Kurier DHL
1 rok temu

pierdole nie mogę nie dziwie się że mają czerwone dupy z tego xdddd

JuEsEj
1 rok temu

Skepta to chuj

Popularne