Sprawdź nas też tutaj

News

Red Bull Stage na Polish Hip-Hop Festivalu w Płocku

20 gwiazd hip-hopu na scenie.

Opublikowany

 

fot. / Piotr Szapel

Od Ero i Kosiego, przez Małpę, Borixona i Reto, aż po Syny. Tak prezentuje się szeroki przekrój artystów, którzy pojawią się w tym roku na Red Bull Stage podczas Polish Hip-Hop Festival w Płocku. Łącznie zobaczymy aż 20 koncertów gwiazd hip-hopu!

Najszybciej rozwijający się hip-hopowy festiwal w Polsce oraz Red Bull ponownie łączą siły! Tym razem Red Bull Stage zaprezentuje przegląd najciekawszych rapowych projektów z ostatnich lat. Wystąpią m.in.: duet, który słynie z odważnego łączenia syntezatorowych brzmień z hip-hopem – Syny, raper, który na swój czwarty album „Blur” kazał czekać fanom blisko trzy lata, czyli Małpa oraz artyści, których utwory zyskały już miano kultowych: Małolat, RAU, Ero & Kosi z JWP czy Borixon & Reto. Obok nich pojawią się także raperzy z grupy TUZZA czy panowie z MordorMuzik, którzy niedawno skutecznie rozgrzewali publiczności na festiwalu Open’er.

Poza doświadczonymi artystami z już ugruntowaną pozycją usłyszymy również młodszych, ale bardzo obiecujących raperów, czyli Młodego Dzbana i Okiego. A to tylko część wykonawców, których będzie można usłyszeć na Red Bull Stage!

Artyści: SYNY, VIX.N, MAŁPA, MŁODY DZBAN, BORIXON & RETO, EMMSJE GAUTI (IS), MOBBYN, MAŁOLAT, BONSOUL, OKI, SZTOSS, RAU, TYMEK, KABE, BAMBAX (ESP), MORDOR MUZIK, ERO I KOSI, TUZZA

Siódma edycja największego polskiego hip-hopowego festiwalu odbędzie się w dniach 1-3 sierpnia 2019 roku. Jak co roku na czterech festiwalowych scenach pojawi się blisko 100 artystów reprezentujących muzykę z pogranicza rapu, hip-hopu czy Rn’B. Wszystkie sceny festiwalu zlokalizowane będą, podobnie jak w poprzednich latach, na nadwiślańskiej plaży w Płocku.

 
4 komentarze

4
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
Jerry s

Tuzza z Mobbyn na jednym festiwalu? Może być gorąco

Burrito ze składu Bluzza

Już to widzę –

Burrito: Belmondo, kiedy w końcu oddasz mi kwit?
Belmondo: Sorry mordeczko, miałem mały przestój, odezwij się za tydzień.

I tyle z tego będzie xD

Profesor Nauk

Tuzza – bracia to mafia triada yakuzza

Odb

Red Dick Stage na Polish Gay-Hop Festivalu w Płocku

Popularne