Sprawdź nas też tutaj

News

Red zaczepia Peję? Mamy jego komentarz – tylko u nas

Raper rozlicza polską scenę.

Opublikowany

 

W ubiegłym tygodniu Red wrócił po wieloletniej ciszy z nowym singlem „Haram” (tłum. to, co zakazane). Raper kojarzony m.in z Obozu TA wydaje się rozliczać w nim polską scenę zaczepiając jednocześnie Peję.

W numerze możemy usłyszeć: „Większość polskich raperów są haram / Pogodynki, agenci, wiesz taki jest chłam / oni mówili ten Red się sprzedał”.

Kiedy skonfrontujemy to także z tym, co chwilę przed publikacją singla mówił Red w swoich mediach społecznościowych możemy domniemywać, że ma on na myśli Peję.  – Ty też o tym zrozumiesz mój drogi przyjacielu stary, co mnie uczył życia itd. a teraz robi dziwne śmieszne rzeczy. To też będzie dla ciebie i cała reszta to zrozumie i będzie wesoło. Nie ma to jak k***a bluźnić na kogoś, poniżać kogoś, pouczać kogoś a parę lat później robić to samo co ten koleś, którego poniżałeś – mówił przed kilkoma dniami Red.Słuchacze oraz niektóre media sugerują, że słowa Reda są skierowane do Peji, który wystąpił w programie „Agent-Gwiazdy”. Część odbiorców zwraca jednak uwagę na to, że w programie TVN-u brał również udział Vienio i równie dobrze może chodzić o właśnie niego. Postanowiliśmy zapytać u samego źródła i skontaktowaliśmy się z Redem z prośbą o jakiś komentarz w tej sprawie. Oto co nam odpisał: – Kto śledzi scenę nie od dzisiaj na pewno zrozumiał, ja nie będę promował ludzi, których zachowanie nie jest moim zdaniem ok. Poza tym… zaraz byłbym osądzony o chęć wykorzystania ich do własnej promocji, do tego, że opieram się na czyichś plecach. Jest takie polskie powiedzenie „uderz w stół a nożyce się odezwą”. Ciekawe czy i tym razem tak będzie – zastanawia się raper.

Do tej pory żaden z raperów nie zareagował na numer Reda. Jak myślicie, chodzi o Peję?

Poniżej przypominamy numer „Haram”.

 


18 komentarzy
18 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Maciek
4 lat temu

Jebac strzały w niebo

cfxd
4 lat temu

ŁOOOOOOO

ObózTA
4 lat temu

A kim jest kurwa Red? Nikim. Jakiś pajac co zajebał spodnie Alladynowi i kręci autobekę przed land roverem bitym od Turka.

Rozjebał Obóz TA i zawsze miał słabe flow (i nadwagę).

Vi Waldi
4 lat temu

Haram na cygańskie rytmy tego zacietrzewionego grubasa…

Już kiedyś pewien raper z Łodzi wyjaśnił tego cwela
„Red czyli w wolnym tłumaczeniu BURAK
Czy jest tak? Gadasz jak pizda, a pięć lat tu mieszkasz
Polaków nienawidzisz, a pięć lat polski chleb wpieprzasz
Dosyć, wiem że gram
O własne życie
Ukradliście hip hop z chciwości dla cyfer
Nie mam wątpliwości typie to jak
Twój rym to uryna, a bit to amoniak
Więc nie zaczynaj
Bo śmierdzi ta strona twych talentów
W guście bazarowych perfum
Gadasz rymami, jak Beger po angielsku
Zjadam cię mały bez koleżków”

Synsinatra
4 lat temu

Taki kurwa odważniak a boi sie napisać wprost o kogo chodzi, jebać !

Pindeusz
4 lat temu
Reply to  Synsinatra

A PO CHUJ? PRZECIEŻ KAŻDY WIE O KOGO CHODZI, NIE MA SENSU SPECJALNIE TŁUMACZYĆ XD

ROGAL DDL
4 lat temu
Reply to  Synsinatra

NAJWAŻNIEJSZE ŻE JEŻYCKI KSIĄŻE WIE O KOGO CHODZI MORDO

Jefferson
4 lat temu

Ty tłusta kurwo bez talentu Rysiek chociaż za agenta dostał dobry j
Hajs aty za monopol huja dostałeś . Nie wracaj zawsze byłeś huj nie raper.

dfdfhdf
4 lat temu

kto to kurwa jest ?? I dlaczego kurwa spiewa dico polo a mowia na niego raper ?? JPRDL

you mad?
4 lat temu

ŁOOOOOOOO

KrowieWymionaTDF
4 lat temu
cardiv
4 lat temu

Niedawno uswiadomilem sobie jaki to jest wybitny naukowiec w czwartek jade w podróż zglosic go do nominacji nobla dziedzinie nauki ponieważ odkrył 4 nowe cywilizacje na ziemi dowód na to jest w tym wersie z wielokrotnie karany : śmierć kurwom i frajerom Wolność ludziom i złodziejom.Wychodzi na to że kurwy i frajerzy to jakaś cywilizacja źle nastawiona do ludzi skoro tps życzy im śmierci ale za to ludziom i zlodzieje to pokojowo nastawiona do nas cywilizacja prawdopodobnie TPS od nich chłonie teksty dzięki której rozwinął kariere może i nawet ta cywilizacja umie podróżować w czasie to by wyjaśniało skąd TPS jest technicznie 50 lat wprzód do tego jego teksty też są jakieś inne jakby nie na dzisiejsze czasy.Zobaczymy w ciągu paru miesięcy to się rozwiąże jak mówie lece w tym tygodniu pozałatwiać wszystkie sprawy związane z tym.

cozatyp
4 lat temu

Ale jak mam patrzeć przez pryzmat „wyjścia na salony” to mogę tu porównać szereg raperów ze stanów którzy się „sprzedali” pracując w telewizji jako prowadzący, aktor itp. … Rychu powiedział dużo na temat Jacka. Czasy się zmieniły. Moim zdaniem wiedział, że tacy jak Red będą komentować. Czy masz lepiej lub gorzej – ludzie i tak będą gadać.

Gnur
4 lat temu

Wiecie co z nim zrobić xD

QueboRPK
4 lat temu

Jebać Reda konfidenta i cwela

nalesnix
4 lat temu
Buterflajek
4 lat temu

Przecież ten gość trzepie se do jaszczuroludów, Shambali, i innych klimatów w stylu 'filmy z żółtymi napisami’. Tutaj macie popis jak odjeżdża mu peron – https://www.youtube.com/watch?v=xe1gp6Qm6hQ&t=1633s

Szpaqu
4 lat temu

A my mamy odpowiedź Peji: https://www.youtube.com/watch?v=gsTFOxshoJU

Popularne