Sprawdź nas też tutaj

News

Redman o braku udziału w „How High 2”

Kultowa komedia będzie miała kontynuację.

Opublikowany

 

Redman i Method Man
Method Man i Redman

Po kilkunastu latach oczekiwania i pierwszej informacji o kontynuacji „Superzioła” nastąpił wielki zawód. Producenci filmu „How High 2” nie zdecydowali się na współpracę z Redmanem i Method Manem przy nowej części kultowej komedii. Wśród słuchaczy pojawiło się wiele złości, a Redman wyjaśnił teraz, że nie miał pojęcia o zatrudnieniu do filmu innych raperów.


Redman przyznał, że zawsze stoi murem za młodymi, a Lil Yachty i Young DC Fly po prostu skorzystali z okazji zagrania w legendarnej produkcji. – Prawda jest taka, że ja i Method Man nie wiedzieliśmy, że oni zostaną zaangażowani do filmu. Nie jestem na nich zły, bo to nie zależy od nich. Nie jestem nawet ani troszeczkę zmartwiony tą sytuacją, bo Bóg zawsze umieszcza właściwych ludzi na właściwych miejscach – przyznał raper w rozmowie z The Grass Routes Podcast.

Mimo to Redman ma żal do producentów, że nie obsadzili ich w filmie. – To ja i Mathod Man pomogliśmy im stworzyć tę markę – młodzieżowy film o marihuanie. To wszystko były nasze pomysły, a kiedy postanowiono nagrać kolejną część, nie zaangażowali nas do tego – twierdzi. Redman przyznał, że pracował już z Universalem nad drugą częścią „How High” i był już pomysł na scenariusz, ale sprytnie go z tego przedsięwzięcia wykluczono. – Oddział, który jest pod Universalem postanowił nakręcić ten film i nie potrzebowali na to naszego pozwolenia, bo nie mamy do niego praw. Czekaliśmy na nowy scenariusz filmu i nagle dowiaduję się od znajomych, że Lil Yachty zagra jedną z głównych ról – relacjonuje 48-latek.Plakat pierwszej części filmu, który miał premierę w 2001 roku i budżet 20 milionów dolarów.

How High

„How High 2” w kinach w 2019

Method Man i Redman, których mogliśmy podziwiać w rolach Silasa i Jamala nie otrzymali ról w „How High 2”. Ich role obsadzili inni artyści – Lil Yachty oraz DC Young Fly. Ponadto w produkcję są zaangażowani Lil Baby, Alyssa Goss, DeRay Davis, Mary Lynn Rajskub, NeNe Leakes, Tiny Harris, Cynthia Bailey i Shekinah Jo.

Za powstanie „How High 2” znów odpowiada MTV. Scenariusz to dzieło Artie Johanna i Shawna Riesa, którzy są twórcami animowanego serialu „Family Guy”. Zdjęcia do filmu ruszyły w Atlancie kilka tygodni temu. „How High 2” ma trafić na ekrany kin w 2019 roku.

 
11 komentarzy
11 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Batman
4 lat temu

How High to Meth i Redman. I kropka. Gniot z tymi pseudo-raperami przejdzie bez echa. Tyle w temacie.

Edi
4 lat temu
Reply to  Batman

Dokładnie, to po prostu nie będzie How High taki jaki być powinien

Ololololo
4 lat temu

Generalnie wszedłem tylko żeby powiedzieć huj z yourkoskim,czy jak to tam sie kurwa pisze xdd.

Odb
4 lat temu

Redman zgredzik ma rację. Ale chuj w to…dzieci dzisiaj lil cwelci patrzą

Pan Jan
4 lat temu

NO SZKODA, CHOĆ Z DRUGIEJ STRONY JAK ICH OBSADZIĆ W 'MŁODZIEŻOWYM FILMIE O MARIHUANIE’ SKORO ZIOMY JUŻ NIE Z LICEUM.

kiki
4 lat temu
Reply to  Pan Jan

Producenci myślą biznesowo, młodsi i bardzie rozpoznawalni wśród młodych ludzi, kina będą pełne.

Bonifacy
4 lat temu

Ale się usmarkałem po pas XD

LECH ROCH
4 lat temu

Wszystkie Lil I Youngi Do Pieca jedno gówno

massivewp
4 lat temu

https://youtu.be/hkQ2GzTJ_xk

Dwa unikalne style w kolejnej potyczce na kanale!

Conceited z Brooklynu, battler Występujący swego czasu w programie „Wild 'n Out” prowadzonym przez Nicka Canonna,
stanął w szranki z charyzmatycznym Dumbfoundead’em (ostatni battler na naszym kanale z obsady „Bodied”, którego światowa premiera będzie miała już 2 listopada 2018!) reprezentującym Koreatown, w Los Angeles.

Obaj battlerzy mieli zmierzyć się ze sobą jeszcze za czasów ligi Grind Time Now, kiedy to zyskiwali na dużej popularności,
Lecz do pojedynku doszło dopiero dekadę później. Sprawdźcie czym skończył się ten raban!

cydży
4 lat temu

co to za ćpuny, nie znam trusków

Bex
4 lat temu
Reply to  cydży

Bo taki otrzaskany jesteś faflocu

Popularne