Sprawdź nas też tutaj

Fotorelacja

Relacja z odsłuchu płyty Białasa & Lanka „HYPER2000”

Artyści byli gośćmi kolejnej odsłony „Piątków z Nową Muzyką”.

Opublikowany

 

Białas / fot. Dariusz Kawka/ZPAV.

Uliczny raper i krakowski producent, czyli duet Białas x Lanek byli gośćmi kolejnej odsłony „Piątków z Nową Muzyką” w warszawskim Studio U22. Artyści zaprezentowali swój najnowszy materiał – album „HYPER2000”, na dzień przed jego oficjalną premierą. Spotkanie odbyło się z inicjatywy Związku Producentów Audi-Video.

„HYPER2000” to spójna całość łącząca w sobie skrajności. Na albumie można znaleźć zarówno pełne punchline’ów bangery z ulicznym sznytem, jak i poruszające kawałki z refrenami, od których ciężko będzie się uwolnić. Na płytę składa się 12 utworów, w których Białas w dosadny i chwilami bardzo gorzki sposób komentuje współczesność. Całości dopełniają dopracowane podkłady autora muzyki i producenta wykonawczego – Lanka.

Oficjalna premiera najnowszego wydawnictwa spod szyldu SB Maffija odbyła się 5 października 2018 r., jednak dzień wcześniej artyści zaprezentowali materiał z „HYPER2000” na spotkaniu odbywającym się w ramach cyklu „Piątki z Nową Muzyką”. Podczas wieczoru zgromadzeni w U22 goście mieli szansę na zapoznanie się muzyką Białas i Lanka w audiofilskich warunkach. Odsłuch płyty odbył się na profesjonalnych monitorach aktywnych, które wyszły spod ręki polskiego producenta – Sveda Audio.

Równie ważna, co odsłuch albumu była rozmowa z artystami, którzy opowiedzieli o swoich inspiracjach oraz procesie pracy nad kolejnymi utworami. Hiphopowy duet zdradził również, że właśnie w takiej kolaboracji pracuje im się najlepiej.

O atmosferę spotkania i dobre samopoczucie gości Studia U22 zadbali partnerzy wydarzenia – marka Ballantine’s, która serwowała drinki na bazie swojego trunku oraz restauracja SOTO SUSHI zapewniająca poczęstunek.

Spotkanie z albumem „HYPER2000” odbyło się w ramach inicjatywy ZPAV – Piątki z Nową Muzyką. Jest to inicjatywa światowej branży muzycznej, której celem jest wprowadzenie wspólnego światowego dnia premier muzycznych. Projekt został uruchomiany 10 lipca 2015 roku. Od tego dnia na całym świecie nagrania pojawiają się w sprzedaży w tym samym momencie – w piątki o godzinie 00.01 czasu lokalnego. Dotyczy to zarówno internetowych serwisów muzycznych, jak i tradycyjnych sklepów.

ZPAV, działając na rzecz rozwoju rynku muzycznego, rozpoczął cykle spotkań „Piątki z nową muzyką”, na których prezentowane są premierowo lub przedpremierowo materiały z nowych na polskim rynku albumów muzycznych. Spotkania te skierowane są do mediów, a także przedstawicieli branży muzycznej. Studio U22, włączając się w tę inicjatywę, chce budować miejsce otwarte na każdy rodzaj muzyki, gdzie promuje się nowości, miejsce przyjazne zarówno wielkim gwiazdom jak i początkującym artystom.

Autorem zdjęć jest Dariusz Kawka/ZPAV.

 
17 komentarzy
17 komentarzy
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
MemeGejrapu
2 lat temu

No ładnie się tam rolnik bawisz
https://bankfotek.pl/image/2126194.jpeg

Myśliwy filozof
2 lat temu
Reply to  MemeGejrapu

To Jakub Wawrzyniak jest raperem ?

GANDZIOR
2 lat temu

BIALAS TO KURWA NAJWIĘKSZY HIPOKRYTA TEJ SCENY DWA LATA TEMU RAPOWAL A RACZEJ DARŁ SIĘ NA BICIE ZE JEBAC TYCH CI MAJĄ GUCCI ITD ITD A TERAZ TO ON RAPUJE ZE MA GUCCI JEST ZAJEBISCIE ITD. .. JA PIERDOLE TA SCENA SIĘ TAK ZEPSUŁA PRZEZ TAKICH KURWA JEBANYCH BARANÓW ZE…..

TwojaStaraToPetarda
2 lat temu
Reply to  GANDZIOR

Dobrze piszesz kiedyś raperzy mieli jakieś zasady każdy miał swój styl ten rap był jakby taki dorosły a teaz to wszystko jest kurwa dla dzieci po 12 lat i te wstawki jakieś skrrrt ej ej jo jo ah aha kurwa jebana czy nie można napisać normalnego tekstu i normalnie rapowac ? Tylko drzec się krzyczeć coś ze nie można zrozumieć i nazywać się kurwa raperem dramat to jest. Jakiś zabson jakiś bialas i reszta tej gejozy wszytsko idzie niby ze Stanów ale mam pytanie tam w stanach niektórzy raperzy malują sobie paznokcie ciekawe czy od nas te kurwa bedopsy zabsony multie tez zaczna bo jak tak będzie to chyba będzie trzeba wprowadzić jakieś przymusowe leczenia.

Master_88
2 lat temu

Polać mu 🙂

Gunwno
2 lat temu

Widzę psa żapsona, zajebista relacja z gej party.

viprator
2 lat temu
Reply to  Gunwno

I wszędzie ten pseudostreetwear

gghggggfds
2 lat temu

I tak wygląda dzisiejszy rap i cała ta otoczka. Banda bananków z dobrych domów odjebanych w jakieś markowe ciuszki.

narrator
2 lat temu

balas i te jego groźne minki, większość zdjęć z uchylonymi warami, dziubki.. plebejska morda.
a ten szczur na podłodze to żabcia? to jest tragedia, zlot spierdolin.

Chop z Mazur
2 lat temu

Nastepne spotkanie w PGR-ach pod Warszawa!
Malo kto wie, ale Bialas marzy o wlasnej hodowli bydla i buraka cukrowego. Dlatego inwestuje zarobiony hajs w polskie rolnictwo

Wujek_Zurek
2 lat temu

Kiedy glampop zmienia nazwe na gejowizna.pl ?

Oskar Pam Pam
2 lat temu

Szałas chcesz być jak murzyn z USA, ciuszki modne, a z tym ryjem to się nie dodaje kolego

Kaczan120
2 lat temu

Żabson krzesła nie dostał lol

Obonon
2 lat temu

Ou jea znowu zdjęcia ludzi którzy słuchają muzyki (y) GL wy bęcwały

Andżej
2 lat temu

Na ósmym zdjęciu Karolak, na ostatnim Małysz robi fotkę, a Wy i tak powiecie, że impreza była słaba.

narrator
2 lat temu
Reply to  Andżej

ten gość w polarze to Marian Koniuszko

hujmilion
2 lat temu

[IMG]https://i.imgur.com/OtP2zn3.jpg[/IMG]

Popularne