Sprawdź nas też tutaj

Opublikowany

 

Remo, czyli Remigiusz Łupicki dał się poznać jako DJ, producent i właściciel ogromnej wytwórni. W 2000 roku założył złą sławą owiany label UMC Records, który później przekształcił się w My Music. Jednocześnie kontynuował on swoją przygodę jako artysta wydając kilka solowych płyt. W niedzielę Remo skończył 40 lat i z tej okazji postanowił wydać ostatni album „Sekret”.

– “Sekretem” zamykam rozdział RemoArtysta. Momentem przejściowym, czy też kulminacyjnym, będzie klip do utworu “Nowa twarz”. Ta cała podróży jednak była po coś. Moja pasja do pisania tekstów dała mi wielką moc, którą przeleje na kolejne etapy mojej egzystencji. A planów mam masę! Głównie związane z moją wytwórnia, dystrybucją, Young Stars, Niumi czyli całym My Music – napisał.

Ostatni album w karierze właściciela My Music to imponujące wydawnictwo. Pojawiło się na nim wielu gości, także tych ze światka hip-hopowego. M.in. Borixon, Eldo, Doniu, B.R.O. oraz Mezo. Na płycie znalazło się ponad 20 gości oraz 21 piosenek trwających łącznie 75 minut. Remo zadbał też o odpowiednią promocję. Najnowszy teledysk „Nowa Twarz” z udziałem Mateusza Ziółko i B.R.O. to już trzynasty klip promujący album. Czy będzie ich więcej przekonamy się wkrótce.Tracklista

1. Kiedy pytasz (ft. Filip Lato & Eldo)
2. Daje co chcesz (ft. Bartek Kaszuba)
3. Nowa twarz (ft. Mateusz Ziółko & B.R.O)
4. Kiedy już (ft. Dominika Sozańska & Artur Sikorski)
5. Mów (ft. Azzja & Borixon)
6. Nie było nas (ft. Sylwia Lipka)
7. Sekret (ft. Merghani & Sylwia Przybysz)
8. To dobre jest (ft. Jula)
9. Dotyk (ft. Marco)
10. Pasja (ft. Mezo & Mayk)
11. Jeden mały gest (ft. Sylwia Przybysz & Jan Dąbrowski)
12. Tam gdzie my (ft. M.W.)
13. Tak wiele start (ft. Artur Sikorski)
14. Dziś już … (ft. Olga Przybysz)
15. Emocje (ft. Weronika Juszczak)
16. Zwyczajnie być (ft. Jeremi Sikorski)
17. Każdy z nas (ft. Marco & Heres)
18. Jesteś tu (ft. Dominika Sozańska)
19. Wiara (ft. Mayk & Haryjson Joint)
20. Daj się ponieść (ft. Sylwia Przybysz & Sylwia Lipka)
21. Noce nieprzespane (ft. Marco & Doniu)B.R.O. stawia na siebie

Do tej pory B.R.O. lawirował między wytwórniami, by w końcu postawić na swoim. Raper niedawno ujawnił, że na samym hip-hopie zarobił ok. 700-800 tysięcy i kolejną płytę zamierza wydać własnym sumptem przy dystrybucji My Music. Poznaliśmy już tytuł albumu „Karmel” oraz cztery single go promujące: „Deja Vu”, „Mała”, „Różowa chmura” oraz „Nie zdradzę”. O odejściu z wytwórni Step Records, w której ukazał się jego ostatni album „Nowy rozdział” B.R.O. mówi tak: – To nie jest tak, że odszedłem. Miałem kontrakt na jedną płytę. Wypełniłem ten kontrakt, spotkaliśmy się w Opolu w siedzibie wytwórni, porozmawialiśmy o tym, co chcę robić w przyszłości. Mi gdzieś rodziła się wizja robienia własnego kanału, robienia vlogów. Doszedłem do wniosku, że powinienem się usamodzielnić – tłumaczył raper kilka tygodni temu.

Album „Karmel” ma się ukazać tej jesieni nakładem wytwórni rapera Progress Label. Będzie się on składał z dwóch krążków „Cukier” i „Ogień”. – Jest to niezbędne do stworzenia prawdziwego karmelu! Czyli nie zabraknie tam nieco mocniejszych bangerów oraz spokojniejszych kawałków – mówi raper.

2 komentarze
2 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
beka
4 lat temu

co to za duperka wklipie?

Bajorson
4 lat temu

Pierwsze słysze o tym geju ale w sumie brałbym go na byczka a potem na baranka

Popularne