Sprawdź nas też tutaj

Opublikowany

 

Sprawdźcie nowy uliczny kawałek Reny wraz z Kondziem WAP pt. „Woop woop”. Za produkcje odpowiada Młody Beats, materiał wideo został nakręcony przez ekipę Wiadomo Films.

 
11 komentarzy

11
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
lil pee - odbanujcie mi jądra pedały

Rena to taki hardy niedźwiedź, że chętnie nadziałbym się jej na bolca. Od zawsze wiedział, że ma sztywnego fleta i nabite jaja, jak puszki z paprykażem szczecińskim. Z cydżym i PNauk zawsze wspólnie waliliśmy se konie na tym męskim pysku Rena. Idę aż puknąć.

Odb

Rena Wooo ft. Kondziu Woop -„WAP”

WAMPIRZGÓR

Unikajcie ciemnych zakamarków i bram w Szczecinie bo nigdy nie wiesz w której moze czaic sie Rena zeby skroic ci telefon!

Lil Baba

Nastepnym razem polecam side chain’a na korektorze od 1.5 – 3.5 Khz, zeby przez ten chujowy bit wgl przebijal sie wokal. Kurwi hi-hatą i smarkiem. Moj 16’ letni brat by to lepiej zrobil, nie majac pojecia o robieniu bitow ani mixu. Pozdro StoPro, jestes pro the best

Abdul AL-Kozyeb

RENA feat KONDZIO FAP BAUAHAHHAHAHHAHAHAHAHHAHAAUAHAHHAHAHHAHAHAHAHHAHAAUAHAHHAHAHHAHAHAHAHHAHAAUAHAHHAHAHHAHAHAHAHHAHAAUAHAHHAHAHHAHAHAHAHHAHAAUAHAHHAHAHHAHAHAHAHHAHAAUAHAHHAHAHHAHAHAHAHHAHAAUAHAHHAHAHHAHAHAHAHHAHAAUAHAHHAHAHHAHAHAHAHHAHAAUAHAHHAHAHHAHAHAHAHHAHAAUAHAHHAHAHHAHAHAHAHHAHAAUAHAHHAHAHHAHAHAHAHHAHAAUAHAHHAHAHHAHAHAHAHHAHAAUAHAHHAHAHHAHAHAHAHHAHAAUAHAHHAHAHHAHAHAHAHHAHAAUAHAHHAHAHHAHAHAHAHHAHAAUAHAHHAHAHHAHAHAHAHHAHAAUAHAHHAHAHHAHAHAHAHHAHAAUAHAHHAHAHHAHAHAHAHHAHAAUAHAHHAHAHHAHAHAHAHHAHAAUAHAHHAHAHHAHAHAHAHHAHAAUAHAHHAHAHHAHAHAHAHHAHAAUAHAHHAHAHHAHAHAHAHHAHAAUAHAHHAHAHHAHAHAHAHHAHAAUAHAHHAHAHHAHAHAHAHHAHAAUAHAHHAHAHHAHAHAHAHHAHAAUAHAHHAHAHHAHAHAHAHHAHAAUAHAHHAHAHHAHAHAHAHHAHAAUAHAHHAHAHHAHAHAHAHHAHAAUAHAHHAHAHHAHAHAHAHHAHAAUAHAHHAHAHHAHAHAHAHHAHAAUAHAHHAHAHHAHAHAHAHHAHAAUAHAHHAHAHHAHAHAHAHHAHAAUAHAHHAHAHHAHAHAHAHHAHAAUAHAHHAHAHHAHAHAHAHHAHAAUAHAHHAHAHHAHAHAHAHHAHAAUAHAHHAHAHHAHAHAHAHHAHAAUAHAHHAHAHHAHAHAHAHHAHAAUAHAHHAHAHHAHAHAHAHHAHAAUAHAHHAHAHHAHAHAHAHHAHAAUAHAHHAHAHHAHAHAHAHHAHAAUAHAHHAHAHHAHAHAHAHHAHAAUAHAHHAHAHHAHAHAHAHHAHAAUAHAHHAHAHHAHAHAHAHHAHAAUAHAHHAHAHHAHAHAHAHHAHAAUAHAHHAHAHHAHAHAHAHHAHAAUAHAHHAHAHHAHAHAHAHHAHAAUAHAHHAHAHHAHAHAHAHHAHAAUAHAHHAHAHHAHAHAHAHHAHAAUAHAHHAHAHHAHAHAHAHHAHAAUAHAHHAHAHHAHAHAHAHHAHAAUAHAHHAHAHHAHAHAHAHHAHAAUAHAHHAHAHHAHAHAHAHHAHAAUAHAHHAHAHHAHAHAHAHHAHAAUAHAHHAHAHHAHAHAHAHHAHAAUAHAHHAHAHHAHAHAHAHHAHAAUAHAHHAHAHHAHAHAHAHHAHAAUAHAHHAHAHHAHAHAHAHHAHAAUAHAHHAHAHHAHAHAHAHHAHAAUAHAHHAHAHHAHAHAHAHHAHAAUAHAHHAHAHHAHAHAHAHHAHA

Abdul AL-Kozyeb

RENA feat KONDZIO FAP „Fapp Fapp” ahhahahahahahhaha

Wasz Ziom

Massey kiedy Ty w koncu wydoroslejesz ?

00:12 i 17

Opublikowany 7 godzin temu Przez Sebastian Skajnowski

rasista

życie ostre jak maczeta ja to pierdole zdejmuje kominiare ……..
ten rap to same gangstery są stach się bać

rudy z blok ekipy

Ktoś powinien tej Renie dać bana na śpiewanie bo jej się kurwa nie da słuchać

Czwartek

Znalezc jakikolwiek kreatywny komentarz tu to jak wierzyc w ucziwosc politykow. Wiekszosc z was to podludzie krytykujacy wszystko i wszystkich! Bravo Rena czekam na kolejne nowosci!

Popularne