Sprawdź nas też tutaj

News

Reprezentant BDF atakuje Ziperę

„Czasy się zmieniły, dzieciaki żyją już w innym świecie, niż WWA lata 90/2000”.

Opublikowany

 

Uderz w stół a nożyce się odezwą. Powracająca na scenę Zipera zaprezentowała wczoraj nowy singiel „Bla bla”, w którym Koras, Fu i Pono wydają się nie darzyć zrozumieniem nowoszkolnych raperów zarzucając im dużą arogancję, pusty przekaz i uderzenie do głowy wody sodowej.

Opinię na ten temat  postanowił wyrazić Arach, reprezentant Brain Dead Familii. Zarzuca on Korasowi, Fu i Pono, że nie powinni umoralniać innych, bo czasy się zmieniły. – Posłuchali trochę gimbów z Polski, którzy skaleczyli ten sport w chuj już dawno i są śmiechem na sali, to już wiemy, Jebać! Poszwixxx zrobił co w jego mocy, by pierdolnąć tempo 90/ rok 1998 lufka skatpark, bagi, sprej, piwko na ławce z ziomeczkami i rozkmina leci jak to nie rozumieją niczego, co się dzieje teraz. Pierwsze! Czasy się zmieniły, dzieciaki żyją już w innym świecie niż WWA lata 90/2000 i dajmy im tak żyć, bo chuj nam do tego. Chcą chodzić na Orlik to będą! Czy będą siedzieć cały dzień przed kompem, co to zmieni w życiu każdego z nas ? No kurwa nic, to te dzieciaki pierdolną na cukrzycę czy inne gówno jeśli mają słabe geny czy coś. Druga sprawa (bo jestem trochę z tego starszego pokolenia, trochę z nowszego). Z nas też starsze pokolenie się śmiało tylko nie mieli Internetu, że obsrane spodnie do kostek, że jebią policję a na widok krawężnika te spodnie do kostek były pełne, jakieś wyimaginowane gangi sam to kurwa przechodziłem normalnie pisałem na murach Crips! Tak wygląda świat! A rap tak na prawdę poszedł od tamtych czasów w chuj do przodu i jest bardzo dużo zawodników w Stanach czy Francji, którzy to potwierdzą, tylko trzeba wyjąć kutasa z oczu wyjąć go z uszu i rąk, zakończyć ten żałosny gangbang na swojej psychice i trochę poszukać w sieci, albo gibać się do Golden Era i nie czepiać się, że inni chcą czegoś innego. Można powiedzieć, że to czego słuchają jest chujowe, ale nie można im wpajać, że mają przestać tej chujni słuchać. – napisał Arach na FB.

Poniżej przypominamy singiel Zipery, który pochododzi z albumu „Meritum”. Jego premiera odbędzie się już jutro, 29 czerwca.

 
12 komentarzy
12 komentarzy
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
smiec
3 lat temu

Typek chyba w ogóle nie zrozumiał o czym jest ten kawałek, to po pierwsze. Po drugie – tak samo jak dzieciaki maja prawo słuchać czego chcą, tak Zipera ma prawo nagrywać co chce.
Co nie zmienia faktu, ze ten powrót jest zupełnie niepotrzebny i slaby.

krx
3 lat temu

kto atakuje ziperę?

FRED
3 lat temu

arach ty frajerku naucz się rapować potem komentuj
nikt cie nie chce, jakim prawem reprezent bdf ? zawsze byłes tam nikim piesku

Nie jaram odkad ziomek poszedl za to gibać
3 lat temu

No i ma racje w chuj

penis
3 lat temu

Przepraszam czy autor artykułu to były reprezentant Polski w pilce noznej?

znamprawde
3 lat temu

Arach chciałby być BDF ale jest zwykłym przeciętnym raperem który żebra o atencję atakując innych, wkurwia mnie ten pacjent,Arach wiem że to czytasz ,nie uda już Ci się wybić,jest po Tobie nikt Cię nie chce słuchać a te lajki pod Twoimi postami są tego świadectwem bo z tego co widziałem to strzelasz w powietrze na swoim profilu.elo dla prawdziwych

Sylly
3 lat temu
Reply to  znamprawde

A Ty naucz się stawiać przecinki bo ciężko się to czyta. Yo

fdsgdsgsdgsdg
3 lat temu

co za łeb

Blabla
3 lat temu

Blablabla

Alan Lewar-P
3 lat temu

Bo po trz3cie raperzy zapomnieli,że po sz6ste miał łączyć,a nie dzielić #otomeritum

B1Lą
3 lat temu

Nudny ten wał.

18:43
3 lat temu

13:04

Popularne