Sprawdź nas też tutaj

News

Resellerzy już zarabiają na nowym projekcie Tedego

Na sytuację zareagował sam raper.

Opublikowany

 

Tede

W czwartek 21 lutego światło dzienne ujrzał winylowy maxisingiel Tedego i Sir Micha „One Star”, który powstał we współpracy z Asfaltem. Limitowany do 500 sztuk projekt można było nabyć jedynie w Asfalt Shopie na Kredytowej 8 w Warszawie. Trudność w dostępie do limitowanego materiału spowodował, że natychmiast znalazł się on na aukcjach za kilkukrotnie wyższą cenę.

„Janusze biznesu”

Limitowane wydawnictwo TDF-a znalazło się już u resellerów, którzy oferują je w cenie od 120 do 250 zł. Wspomnijmy, że regularna cena czerwonego winylu to 49 zł. Raper zdecydował się jednak pokrzyżować im biznesowe plany. – U resellerów lata już po 220 PLN. Wiadomo, że j*bać łaków & Januszy biznesu, dlatego pozostałe kilkanaście egzemplarzy można kupić tam, gdzie całą płytę „Karmagedon” – poinformował raper. Album jest dostępny na stronie Tede.shop, ale z tego co widzimy, winyl został już wykupiony.

Co znajdziemy na winylu „One Star”?

Tytułowy utwór „One Star” to mocny i bezkompromisowy komentarz do rodzimej sceny hip-hopowej uzupełniony o energiczny refren śpiewany przez Timona. W warstwie muzycznej Sir Mich ponownie stworzył dzieło monumentalne, a jednocześnie utrzymane w najlepszych aktualnych trendach. Na maxisinglu zapowiadającym płytę „Karmagedon” poza utworem tytułowym znajdują się – „Boatever”, czyli pierwszy singiel promujący „Karmagedon” oraz utwory „R. Kelly” i „Mamrotrap”.

Przypomnijmy, że w numerze „One Star” zaczepiony został W.E.N.A., który zapowiedział, ze zamierza odpowiedzieć TDF-owi na tracku.

 
15 komentarzy

15
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
Staszek

Bardzo mi z tego powodu wszystko jedno.

Jurek

to spierdalaj i zajmuj miejsca w internecie 🙂

A idź Pan w(uja)

Za darmo vym tego nie chciał.
Płyty nie schodzą jak powinny to robimy winyl z 4 kawałkami i tyle wielki karmagedon 4 kawałki a padła tylko jedna KSYWA i to to nawet nie konkretnie. Następne kawałki to pewnie pikej peja i jak zwykle „wy oni tępe pizdy chuje itd”

SLU

WIEPRZ SAM CAŁY NAKŁAD WYKUPIŁ I SPRZEDAJE Z KILKUNASTU KONT NA ALLEDROGO, JAK Z PŁYTĄ BONUSA BGC. TAK SIĘ ROBI BYZNYS

Hyper2000 lek na impotencje?

Nie wiem jak nie dojebanym trzeba być żeby za jakiś chujowy vinyl z 4 piosenkami opóźnionego umysłowo impotenta dać 250 zł.

riddler

FLAK

00:12 i 17

Opublikowany 10 godzin temu Przez Maxymilian Hozer

Ghrtg

Opowiadaliscie na jaki wpadłem pomysł , na backstage sztuka po jebanku płyta jej
, i tak cały turnus , który Janusz jest przeciw ? Zbyt awangardowe kto traci słabi ?

Odb

Tederzy resellerów już projektują na nowe zarobki

Wojtylak to mega wybitny Ruchacz

God Bless Resellerów

Naśladowca Odb

Tede już Reselluje na projektowej nowości zarabiania

Peja

O kurwa! Oni dalej nie wiedzą, że my na tym albumie wykosimy najwięcej zważywszy na tek hidden track. O sorry, trochę żem się wygadał. Jaca. Będzie mocno, kurwie!

kody_milo

Peja to nawet nie nasrałby na tą płyte bo by mu szkoda było dupe ubrudzić, a co dopiero dogrywać się do opóźnionego w rozwoju starego przyjebanego mentalnego gimba

Gandzioł Pierdy Płonom

O kurwa, nie wierzę! Rysiek przekazał mi dwajścia sztuk na resell. Ja pierdole, zarobię więcej na tym niż łącznie przez ostatnie pięć lat. Ty to jednak Tede fajowski jesteś! Ale mam nadzieję, że nie odpierdalasz jak Sobota śmieć z tymi laserami i depilacją, co?

Bestia z Wadowic

Chodź gruby impotencie pokaże ci jak się rucha.

Popularne